Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

Biniowe Warsztaty zegarmistrzowskie - relacja

Rekomendowane odpowiedzi

Klubowe Warsztaty odbyły się w innym niż zwykle (w ostatnim czasie) miejscu – w warsztacie Marka Binia (dlatego „warsztaty biniowe”) na ulicy Swiętojerskiej 26 w Warszawie. Wiadomo – tematem był zegar wieżowy, którego jeden  egzemplarz wykonany przez zespół: Marek Górski, Marek Biń, Bartosz Górski jest tam właśnie prezentowany. Sobotnie spotkanie w dniu 15 listopada, rozpoczęło się o godzinie 11-tej.

000_270_210_biniowe_warsztaty.jpg

Warsztat Marka – to świątynia zegarów...

czytaj dalej w Kąciku Klubowym na Zegarki i Pasja

 

pozdrawiamy naszych czytelników,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opracowaniu nie ma nic o Eugeniuszu, który oczywiście całą tę imprezę pilotował.

- podziękowania w tym miejscu.

 

pozdrawiam,

Władysław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ważne czy pojawia się moje nazwisko jako organizatora warsztatów czy się nie pojawia. Nie przywiązuję najmniejszej wagi do  tych medialnych aspektów naszych spotkań.

Ci Klubowicze którzy bywają na warsztatach cieszą mnie swoją obecnością i to jest dla mnie największą frajdą. Zawsze cieszy mnie radosna mina Wiktora, który mimo dużej odległości znajduje czas i energię żeby jednak przyjechać.

 

Od pewnego czasu w uzupełnieniu pisanych przez Władka relacji, fotorelacje przygotowuje Bogumił. Im należą się podziękowania za dokumentowanie tych wydarzeń.

 

Po kilku tegorocznych naszych warsztatowych spotkaniach wiem już co należy w nich poprawić. Mam plany na przyszły rok - wszystkie pomysły sobie notuję, czy się uda ? Jestem optymistą więc w znacznej części pewnie tak !

 

Ps.

"W opracowaniu nie ma nic o Eugeniuszu, który oczywiście całą tę imprezę pilotował." - czas leczy rany ! Już się pozbierałem  :)  :)  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.