Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaro_K

Witam wszystkich forumowiczów...

Rekomendowane odpowiedzi

od kilku miesięcy "cyka" na moim nadgarstku pierwszy automat Tissot Couturier na napędzie Valjoux 7750 i muszę powiedzieć że jestem zachwycony tym zegarkiem. Decyzja w tej kategorii cena/jakość nie była łatwa. Brałem pod uwagę kilka innych propozycji m.in Hamilton.

Planuję w najbliższym czasie coś uzupełnić w kierunku bardziej sportowym więc Wasze doświadczenie i rady będą bezcenne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jaro_K :)

Zachęcam do udzielania się i pogłębiania wiedzy, nie zauważysz jak wsiąkniesz w ten nałóg o drenażu kieszeni i kłótniami z żoną o finanse na nowe nabytki nie wspomnę ;)

Więc jeśli nie jest jeszcze za póżno moja rada - uciekaj stąd, zamknij konto, zapomnij o forum, sprzedaj mechanika i kup kwarca :D

Generalnie życzę miłego pobytu na dłużej :)

pozdrawiam


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jaro_K :)

Zachęcam do udzielania się i pogłębiania wiedzy, nie zauważysz jak wsiąkniesz w ten nałóg o drenażu kieszeni i kłótniami z żoną o finanse na nowe nabytki nie wspomnę ;)

Więc jeśli nie jest jeszcze za póżno moja rada - uciekaj stąd, zamknij konto, zapomnij o forum, sprzedaj mechanika i kup kwarca :D

Generalnie życzę miłego pobytu na dłużej :)

pozdrawiam

 

oj pierwsze objawy uzależnienia już się ujawniły ;-) czytam o manufakturach, rodzajach wychwytów i ciekawostkach. Temat mnie generalnie mocno zainteresował. Coś czuję że będzie to przygoda na dłużej..... 

A Ty od ilu już lat jesteś uzależniony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie zaczęło ok 6 lat temu, ale prawdziwa szajba zaczęła się odkąd pojawiłem się na forum czyli ponad 3 lata temu.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.