Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Chronos-Art Regulateur – recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

"Jak zapewne większość miłośników zegarów i zegarków wie, w naszym kraju nie ma silnych tradycji zegarmistrzowskich, które moglibyśmy porównywać na przykład do naszych zachodnich sąsiadów. Oczywiście były podejmowane pewne próby, jednakże z biegiem czasu uległy one likwidacji. Jakkolwiek należy je doceniać, to jednoznacznie należy stwierdzić, że nie przekładają sie one na produkcję czasomierzy na ziemiach naszego kraju.

 

Wydaje się, że warto rozpocząć od takiej dygresji, gdyż tym bardziej trzeba docenić starania podejmowane przez nielicznych, ażeby taką produkcję rozpocząć."

 

"Przez ostatnie kilka dni miałem okazje zapoznania się z jednym z zegarków wyprodukowanych pod logiem Chronos-Art, a mianowicie modelem Regulateur"

 

Czytaj całość

 

chronosart_regulateur_sm-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie poczytać, jeszcze lepiej oglądać. Kawał solidnego zegara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja jak i zdjęcia na bardzo dobrym poziomie.

Zegarek wyglada swietnie , jednakże cena raczej nie pozwoli na pozyskanie szerszej grupy klientów a szkoda.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recenzja i piekny zegarek ktory z duma moze byc sygnowany made in poland jedyne co mi nie do konca odpowiada to sposob zamocowania godzinowej wskazowki ogromnym plusem jest tez mozliwosc spersonalizowania wlasnego egzemplarza tylko ta cena ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze powtarzam ,że jestem pod ogromnym wrażeniem pracy , determinacji i umiejętności Pawła .

Pamiętam od czego zaczynał i jakie były początkowe projekty i sam byłem sceptyczny co do możliwości wykonania zegarka czy zegara od A do Z ( bo zegary mają własny mechanizm , więc manufaktura w pełni)

Dziś jak widzę dzieła finalne ( życzę aby Chronos Art stał się kiedyś takim polskim Glashuette np ) to powiem jedno

chapeau bas !

 

Mam przyjemność użytkować zegary Chronos Art od kilku lat więc i doświadczenie praktyczne są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota,  wspaniały efekt.

Moim zdaniem / oczywiście jest to subiektywna ocena / nie widać  która godzina.

Forma doskonała  gorzej z treścią .

Zegarek nie może być tylko piękny musi pokazywać  nawet nie dokładnie , ale aktualny czas.

Ale inicjatywa  wielce chwalebna.

Proces jego wykonania śledziłem na forum i to była wspaniała lekcja - gratuluję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki, marzy mi się pilocik.

Trochę szkoda, że nie ma podanych cen na stronie,

skoro opcja „zamawiam” jest, to przydało by się poznać cenę.

Ale generalnie same plusy, nic tylko zacząć odkładać  :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że nie ma podanych cen na stronie,

skoro opcja „zamawiam” jest, to przydało by się poznać cenę.

Ale generalnie same plusy, nic tylko zacząć odkładać  :)

 

cenę poznasz jak zadzwonisz do manufaktury i  lepiej żebyś siedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.