Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sasil

Zegarek do 3500-4000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję ciekawego szwajcarskiego zegarka najlepiej na bransolecie pasującego do koszuli i ogólnie raczej stylu półformalnego do 3500-4000 zł. Co bylibyście mi w stanie w takiej kwocie atrakcyjnego polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Hamiltona

587919d1325023409-need-info-thoughts-ham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pokazałeś nie jest atrakcyjne cenowo. To kwarce a w twoim budżecie mozna kupic fajny automat. Dostales fajne propozycje, każdy z pokazanych to lepSzy wybór niz te ML. Jeżeli jednak nie odpowiadają Ci wygladem sprawdź inne zegarki Epos, Oris, Glycine, Aerowatch, Mido, Hamilton, Davosa. Jest spory wybór, moze opisz swoje preferencje np. Co do wiekkosci koperty , typu zegarka, czy chrono czy analog,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do dziś nie mając porównania zastanawiałem się czy nie kupić seamastera w kwarcu,wiadomo tańszy.Dziś odwiedziłem salon omegi ,oglądałem jeden zegarek kwarcowy i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie kupić tego typu zegarka.Polecam wycieczkę do sklepu i zobaczyć jak chodzi automat a jak kwarc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do dziś nie mając porównania zastanawiałem się czy nie kupić seamastera w kwarcu,wiadomo tańszy.Dziś odwiedziłem salon omegi ,oglądałem jeden zegarek kwarcowy i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie kupić tego typu zegarka.Polecam wycieczkę do sklepu i zobaczyć jak chodzi automat a jak kwarc.

Tyle że w Twoim budżecie raczej nie kupisz Omegi, nawet kwarcowej (chyba że używana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz jaki budżet ma kolega uciniak, przecież to nie On zakładal ten temat a chodziło raczej o pokazanie założycielowi tematu czyli Sasil, że lepszym wyborem bedzie automat aniżeli kwarc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt moja wina myślałem że była to wypowiedź autora tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców , który jeśli chodzi o mechanizmy jest lepszy?  Oris- podoba mi się ich dizajn , czy Glycine? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak postawione pytanie nie da się odpowiedzieć - zestaw np. dwa konkretne modele i wtedy będzie można oceniać werki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.