Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mathew

Orient Goldeneye FDB05001W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zamierzam zakupić zegarek Orient znany jako Goldeneye (wersja biała).
Jednak przedtem chciałbym poznać jakieś opinie na temat samego zegarka, a zwłaszcza mechanizmu który w nim pracuje.
Jeśli ktoś posiada wiedzę na ten temat prosiłbym o jakieś bliższe informacje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kupiony, dziś dotarł. Świetnie wykonany. Zobaczymy jak będzie się sprawował.
10317720_889474324409727_395063559627268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, klasyczny design z urozmaiceniem. Niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kupiony, dziś dotarł. Świetnie wykonany. Zobaczymy jak będzie się sprawował.

 

Witam kolegę :)

 

Piękny zegarek. Gratuluję wyboru :)

Narazie nie wiele mogę powiedzieć na temat tego jak sprawuje się ten mechanizm, ale kilka dni temu kupiłem ten sam model, więc jak "dopłynie", to chętnie podzielę się spostrzeżeniami.

 

Pozdrawiam ;)


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie po 5 miesiącach użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że był to dobry wybór. Jestem pod ogromnym wrażeniem szafirowego szkiełka (u mnie zegarki nigdy łatwego losu nie miały, a ten nie ma najdrobniejszych śladów użytkowania).

Jedyny "mankament" to fakt, że zegareczek minimalnie się spieszy, ale jeśli kupujemy automat to liczymy się z drobnymi niedokładnościami ;). Różnica to około jedna minuta w przeciągu 1-2 tygodni.

Jeśli ktokolwiek planuje taki zakup śmiało mogę polecić :). Jak wyżej zauważył kolega Sigma87 "klasyczny design z urozmaiceniem" przykuwa to uwagę ludzi i przede wszystkim cieszy oko właściciela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.