Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zieloczek100

Witam ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z tej strony Eryk. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ u babuni w szufladzie znalazłem... zegarek Wostok, Rakieta, Pobieda (czy jakoś tak) jest to zegarek który mój dziadek nosił praktycznie całe życie, zegarek jest w 100% sprawny, zegarek Loren - dziadek dostał go od gminy i ostatni, który najbardziej przykuł moją uwagę... to Omega. Główny powód zarejestrowania się na forum to fakt, że lubię rzeczy stare, rzeczy tworzone z sercem, przez projektantów, rzeczy tworzone by trwać... i chęć sprawdzenia czy zegarki które znalazłem to "bazarówki" czy coś więcej.  Śmieszne jest to, że zegarki Wostok, Rakieta i Omega leżały w pokoju gdzie moi dziadkowie mieszkali, w szufladzie gdzie jest masa innych rzeczy, te zegarki leżały dobre 20 lat (lub więcej) a mimo to Omega po nakręceniu pracuje bardzo dobrze, Rakieta nie daje się nakręcić (jak minie tydzień po rejestracji to spróbuję ją ożywić) i Wostok, który ma prawdopodobnie uszkodzoną sprężynę, ponieważ daje się  nakręcić, ale na krótki i dziwnie przeskakuje podczas nakręcania. Interesuję się głównie informatyką i motoryzacją a moim oczkiem w głowie jest W124 :*

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.