Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Test: Omega De Ville Trésor

Rekomendowane odpowiedzi

To był zdecydowanie miły test...

 

wristshot-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyk w najlepszym wydaniu. Praktycznie nie ma się do czego przyczepić.

Prostota w złocie , czego wiecej oczekiwać . Z datą na g. 3 rownież wyglądał by dobrze jak nie lepiej .

Jedyny mankament to niestety cena .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna tylko zdjęcia trochę słabe zrobiliście, nie oddają urody zegara(za mało zbliżeń zegara). Bardziej buty mi się rzucały w oko niż ten zegar.

W odróżnieniu od kolegi Pawła data dla mnie w idealnym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię czytać recenzję na Chronos24,

Trésor to rzeczywiście klasyka garnituru, a co do daty to też wolę gdy jest na 6 godzinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udany model w klimacie lat 50'tych. Coś w stylu VC Patrimony Contemporaine.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek. Szkoda że taki duży. Pokazuje to że Omega celuje koniunkturalnie ( nawet z tak drogim zegarkiem ) w rynek masowy . Jest kilka firm które repliki klasyków robią konsekwentnie w rozmiarach 36 - 39 ( max). Ewentualnie proponują dwa rozmiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, jednak zwężyłbym bezel o ten 1 mm bez zmniejszania średnicy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt o który prosisz znajdziesz taniej i bez uszczerbku w prestiżu ( a raczej nawet z bonusem w tym zakresie ) w klasycznych Zenithach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Udany model w klimacie lat 50'tych. Coś w stylu VC Patrimony Contemporaine.

 

Mnie się nie kojarzy z Patrimony Contemporaine choć trzeba przyznać, że bardzo ładna ta Omega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Tresor to kontroferta dla Cellini. Popatrzcie, klasyczny zegarek w obu przypadkach, inspiracja historycznym modelem w obu przypadkach, wyłącznie metale szlachetne w obu przypadkach, otoczka ekskluzywności w obu przypadkach


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma ten zegar klasę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt o który prosisz znajdziesz taniej i bez uszczerbku w prestiżu ( a raczej nawet z bonusem w tym zakresie ) w klasycznych Zenithach.

 

 

Pełna zgoda, dlatego jestem szczęśliwym posiadaczem Captain Central Second 40 mm :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Tresor to kontroferta dla Cellini. Popatrzcie, klasyczny zegarek w obu przypadkach, inspiracja historycznym modelem w obu przypadkach, wyłącznie metale szlachetne w obu przypadkach, otoczka ekskluzywności w obu przypadkach

 

Coś w tym jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarek i fajny test.

Bylem ciekaw jak wygladalby na czarnym pasku i moim zdaniem, prezentuje sie rownie super :)

 

 

post-25547-0-95357200-1417005169_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarek i fajny test.

Bylem ciekaw jak wygladalby na czarnym pasku i moim zdaniem, prezentuje sie rownie super :)

 

Mi bardziej podoba się na czarnym pasku.Ale chyba mam tak z każdym zegarem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc też wolę zegarki na czarnych paskach, nawet złote... bardzo fajnie wygląda :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie wyglada B)

Ale to taki model, ze pieknie mu i w brazie i w czerni - DUZY PLUS :)

 

Nie wiem jaki masz nadgarstek, ale na Twoim reku wyglada idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba. 

Tył wygląda lepiej jak przód. Skoro klasyczny więc skromny, to po co ten przeszklony dekiel ?

40 mm średnica zdecydowanie za dużo

typowa proporcja dla każdego kto nie che być nie zauważony ze swoim nowym zegarkiem. 

I o ile jestem  to w stanie zrozumieć w przypadku driverów i innych tego typu, to tu nie che.

Klasyk powinien być klasykiem . Zegarek dla stonowanego pewnego siebie dojrzałego faceta.

 42 tysie wolał bym wpakować w vintage np. patka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale recenzja zepsuta zdjęciami.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - zdjecia nie sa moze z kalendarza Pirelli, ale bez przesady...

Zeby ten, co tak krytykuje pokazal lepsze i jeszcze do tego wyskrobal cos lepszego, to rozumiem, ale takie "malkontentswo", to juz tylko "polaczki" potrafia... zenada :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme co Ty stary masz ostatnio ciężkie dni? Widziałeś zdjęcia rip-a? 

Czy czymś złym jest zwracanie uwagi po to aby Portal podnosił jakość jeżeli uzna uwagi forumowiczów za stosowne? Lubię Chronos24 i im kibicuję czego nie raz dawałem wyraz ale nie jestem człowiekiem który pisze po to aby się komuś spodobać. Wyrażam swoje zdanie i nie muszę Tobie udowadniać jakiej jakości zdjęcia robię bo to nie ma nic do rzeczy bo to nie ja poddaję się ocenie. 

Wyluzuj troszkę, proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia rzeczywiście nie są najlepszej jakości (chwilowe problemy), ale czy żeby ich jakość determinowała jakość całej recenzji... nie wiem. I oczywiście cenie wszystkie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaszu, nigdzie nie napisalem, ze zdjecia determinuja cala recenzje. Tresc jak zwykle fajnie sie czytalo. Zawsze zdjecia byly bardzo dobrej jakosci stad moja uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme co Ty stary masz ostatnio ciężkie dni? Widziałeś zdjęcia rip-a? 

Czy czymś złym jest zwracanie uwagi po to aby Portal podnosił jakość jeżeli uzna uwagi forumowiczów za stosowne? Lubię Chronos24 i im kibicuję czego nie raz dawałem wyraz ale nie jestem człowiekiem który pisze po to aby się komuś spodobać. Wyrażam swoje zdanie i nie muszę Tobie udowadniać jakiej jakości zdjęcia robię bo to nie ma nic do rzeczy bo to nie ja poddaję się ocenie. 

Wyluzuj troszkę, proszę...

Nie stary - nie mam ciezkich dni.

Portal Chronos24, to jak sie domyslam portal z recenzjami, testami i informacjami ze swiata zegarkow a nie szkola artystyczna fotografii. Zdjecia i tak sa ponad przecietnosc i wysokiej jakosci porownujac do innych portali, wiec skupiam sie przede wszystkim na informacjach a zdjecia sa dodatkiem. Z mojej strony EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.