Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

SIHH 2015: Audemars Piguet Royal Oak Concept Acoustic Research

Rekomendowane odpowiedzi

Redefiniowanie wielkich komplikacji to zadanie przypominające rozbrajanie bomby, a Audemars Piguet wziął na warsztat chyba najtrudniejszą z nich – repetycję minutową.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal ale mechanicznie coś czuję, że będzie mistrzostwo. Nie chcę wiedzieć ile będzie kosztował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz - idzie w strone ajłoczów z tym napisem na szybce... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zbyt pięknie to nie wygląda. Do tego napis napis .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal ale mechanicznie coś czuję, że będzie mistrzostwo. Nie chcę wiedzieć ile będzie kosztował :)

A mnie trochę ciekawi ile będzie kosztował ;) Pomimo,że brzydal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200-300 tys euro? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny i detali na chwilę obecną nie ma...

 

Jak tylko coś się pojawi, będziemy aktualizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis rzeczywiście wymiata. I dziurbillon. A koperta jest pewnie taka duża, bo zmieścili tam kwarca z melodyjkami i modułem bluetooth żeby "dźwiękiem dzielić się z otoczeniem" przez streaming ;-)

 

Wzornictwo jest interesujące - z jednej strony klasyczny mechanizm z nieklasycznymi dodatkami, z drugiej strony wygląd hi-tec kojarzący mi się z helikopterem stealth.

 

Ciekaw jestem szczegółów technicznych. Na szczeście informacje mają być podane już niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poświęcili 8 lat na prace nad mechanizmem, to mogli poświęcić 2 miesiące nad opakowaniem go jakoś strawnie.

 

jestem tego samego zdania, straszny.

 

Chyba wkradł się czech- (20m) to coś mała wodoszczelność


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie - przeciez ten zegarek najczesciej bedzie lezec w sejfie, to na co mu wieksza? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zużyte opony trzeba jakoś przetwarzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

A mnie się nowy AP bardzo podoba. W ogóle modele koncepcyjne producenta z Le Brassus uważam za znakomite i gdybym miał wybrać tylko jeden zegarek, których chciałbym nosić przez całe życie, to byłby to ten model...

 

apcollect2.jpg

 

Oczywiście przy założeniu, że byłoby mnie stać na zakup takiego zegarka. Szczegóły konstrukcyjne nowego modelu przedstawię wkrótce na AP Club.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos mnie nie dziwi ze Ci sie podoba:-D

Mysle, ze poza grubym portfelem przydalaby sie tez gruba lapa. Czekamy na szczegoly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się podoba. Goście z AP mają fantazję i nie wahają się jej użyć tworząc prawdziwe dzieła sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos mnie nie dziwi ze Ci sie podoba:-D

Mysle, ze poza grubym portfelem przydalaby sie tez gruba lapa. Czekamy na szczegoly.

Chyba nikogo tutaj to nie dziwi :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły konstrukcyjne nowego modelu przedstawię wkrótce na AP Club.

 

Super :-) Koniecznie daj znać i tutaj.

 

Co do szczegółów - co sądzisz o umieszczeniu napisu na szybce w tym prototypie?

Z jednej strony pozwala to na pokazanie większej części mechanizmu zamiast tarczy, z drugiej takie umieszczenie napisu mnie nie do końca przekonuje - zasłania wskazówki, budzi skojarzenia z "przezroczystą naklejką".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Super :-) Koniecznie daj znać i tutaj.

 

Co do szczegółów - co sądzisz o umieszczeniu napisu na szybce w tym prototypie?

Z jednej strony pozwala to na pokazanie większej części mechanizmu zamiast tarczy, z drugiej takie umieszczenie napisu mnie nie do końca przekonuje - zasłania wskazówki, budzi skojarzenia z "przezroczystą naklejką".

 

Na żywo wygląda to całkiem fajnie. Widziałem w Quai De l'lle Vacherona i tu się sprawdziło. Jak będzie w przypadku AP ?, jeżeli został zachowany odpowiedni kontrast, to nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedna z tych rzeczy które mają sens dopiero na żywo. Powstrzymam więc opinię póki nie będę mógł zobaczyć takich nadruków (realnie pewnie  szybciej na VC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nowy AP bardzo podoba. W ogóle modele koncepcyjne producenta z Le Brassus uważam za znakomite i gdybym miał wybrać tylko jeden zegarek, których chciałbym nosić przez całe życie, to byłby to ten model...

 

apcollect2.jpg

 

Oczywiście przy założeniu, że byłoby mnie stać na zakup takiego zegarka. Szczegóły konstrukcyjne nowego modelu przedstawię wkrótce na AP Club.

O gustach sie nie dyskutuje. Ten zegarek jest ciekawy, ale takie cos na gumie jako jeden jedyny, to wybacz - mi sie to nie widzi... :unsure:

Nie wiem jak sie ubierasz i co nosisz, jednak ten model z uniwersalnego nie ma wiele i nawet do marynarki i dzinsow wygladalby... "dziwnie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

O gustach sie nie dyskutuje. Ten zegarek jest ciekawy, ale takie cos na gumie jako jeden jedyny, to wybacz - mi sie to nie widzi... :unsure:

Nie wiem jak sie ubierasz i co nosisz, jednak ten model z uniwersalnego nie ma wiele i nawet do marynarki i dzinsow wygladalby... "dziwnie" ;)

 

Miałem kiedyś Breguet Marine, też na gumie, i nie wyglądało to tak źle. Jak dla mnie było okay. Co do ubioru… sporadycznie noszę garnitur czy nawet marynarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.