Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawel007

omega PO?

Rekomendowane odpowiedzi

cześć- koledzy b.dobry fake czy oryginał; nie mam zdjec dupki....

post-31778-1417120027,8645_thumb.jpg

post-31778-1417120044,2376_thumb.jpg

post-31778-1417120064,8521_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie moze byc podróbką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnoskujecie że fake?


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca daje gwarancje na 12 m-cy; mi indeksy grają; kropka też jest ok...gdzie tkwi 'szczegół' - nie jestem specjalistą :unsure:

 

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie jestem pewien że to podróba. Zapytaj o numer seryjny jezeli nie zechce Ci podać, to spytaj ile tam jest cyferek 

w tych podróbach się walnęli i jest ich 9 . 

Poz tym plastikowy bezel, w środku werk ety, luma marnie świeci .  Jednak ktokolwiek je robi to powiem że odrobił prace domową

stal szlachetna, oznaczenia w deklu oraz na bransolecie  duże podobieństwo do oryginału .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem do chlopa..zobaczymy czy odpisze i co odpisze; sprzedawca z jednego z portali zegarkowych....a taki fajny model >_>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wydawało mi się, że potrafię oddzielać diamenty od kamieni. Jeśli to jest fejk to tracę nadzieję. Co w tych zdjęciach Wam nie gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się okienku daty, w tym modelu powinno być bardziej oddalone od indeksu na 3 o ile to wersja.45,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale jeśli to 42 to raczej wygląda na właściwą odległość. Więc chyba nie o to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie zauważam różnicy ; zegarek z 2008r. i 42 - nie 45.5

...jeżeli to 100% fake to któryś z was koledzy będzie musiał mi sprzedać ten model :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem ,że po tych zdjęciach mi to wyglada na fake , ale ocenić na 100% po samych zdjęciach się nie da

Trzeba zobaczyć na żywo

Może to kwestia ujęcia , może światła ale takie szczegóły zapięcia bransolety , szczeliny itd budzą wątpliwości

A jak są wątpliwości to trzeba sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zakup ze zdjęć ???. Mam aktualnie ten model na ręce (PO 45,5mm z 2007r) i oprócz odległości okienka z datą nie zgadzają mi się ilości ząbków na kręconym bezlu (czy jak to się nazywa) U mnie jest 6 1/2na ćwiartki - na zdjęciach jest 8. Być może wynika to z różnicy w modelu  (data produkcji). Ale tu potrzebny jest nr fabr. Zresztą puki nie weźmiesz zegarka do ręki nie ma co gdybać. Przecież masz kupić zegarek a nie zdjęcia. Pozdrawiam i życzę owocnych łowów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wcześniej - to jest 42mm z 2008r; do ręki go nie wezmę ponieważ sprzedawca nie jest z PL; zobaczymy czy mi odpisze na moje zapytnia dot. dodatkowych zdjęć "dupki" i numerów seryjnych.

Ze zdjęć to ja nawet bakuganów dla syna za 15 zł nie kupuję- dziękuję wszystkim za wskazówki na co zwracać uwagę.

Będę zamieszczał na bieżąco nowe informacje- choć po tylu uwagach "na dzień dobry" już budzi moją wątpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą sama wersje PO 42 tyle że z 2007r i porównywałem ją z ekranem kilka minut, jedynie okienko daty wydaje mi się za duże bo u mnie jest idealnie przycięte do cyferek a ten z ekranu ma jakby więcej miejsca wokół cyferek, może to złudzenie optyczne i zdjęcie przekłamuje ale od prawej strony między 0 i 8 jest jakby za duża luka. 

reszta wygląda idealnie tak samo, nawet szpary w bransolecie układają się identycznie, a co do numerków na uchu to mam 8 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie zdjęcia:

 

post-31778-0-37069000-1417179791_thumb.jpg

 

post-31778-0-39722900-1417179814_thumb.jpg

 

 

...sam już nie wiem....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tył wygląda identycznie jak moja, numer 952 na bransie też jest, myślę że to raczej oryginał, choć ja bym się nie odważył kupić takiego zegarka przez neta,

Paweł jak się wstrzymasz do wiosny to może ja zachoruje na coś nowego a obiecałem Ci że jesteś 1 w kolejce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel zobacz już wszystko kwitnie za oknem...czyżby wiosna przyszła :D:D:D

na poważnie: odpuszczam sobie tym razem.

dziękuję wszystkim za cenne uwagi.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.