Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Magistr

Metron - real or fake?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Niedawno spotkałem się z takim oto Metronem...

 

PYTANIE : Czy ta skrzynia, wskazówki itd.  (jednym słowem - wygląd zewnętrzny) jest oryginalny?

 

Pozdrawiam! 

 

10850467_327987790726371_1990681593_n.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hos57

Wygląd zewnętrzny nie przypomina kominkowewgo Metrona, może ramka cyferblatu jak jest plastikowa. Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% przekładka.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Simon106
      Czołem wszystkim forumowiczom.
       
      Ostatnimi czasy oglądam sobie stare Fortisy i ogólnie zainteresowałem się bardziej marką (lubię piloty).
      Tajemnica to żadna, że akurat stare modele Fortisa Fliegera Cockpita są masowo podrabiane (szczególnie na E-bay-u z UK można trafić na całe podróby, zestawy podrabianych części tzw. Kit watch, dekle itd). Ewetulnie tzw. Lego watch - czyli mixy z częsci ori i fake.
       
      Sporo już się dokształciłem w zakresie różnic pomiędzy ori a fake przy tym modelu, ale nadal łatwiej kupić podróbę niż ori.
      Wiem, że na tym forum jest kilku fanów marki (w tym miejscu też podrwienia i podziękowania za merytoryczne wskazówki dla kolegi Rafała) dlatego proszę o opinie co do oryinalności zegarka ze zdjęć.
       
      Mnie niepokoi ten dekiel. Jakość, głębokość tłoczenia, jakość wzoru 3D logo korony Fortisa trąci jednak fakem.
      Jakie są wasze opinie?
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam
       


    • Przez PanKriss
      Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem.
      Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji poniższego zegara. Zegar jest moją własnością, sprawny, jednak nie znam jego historii
      Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
      Pozdrawiam
       
       

      Pozdrawiam!






    • Przez WitoldVonEverec
      Z przodu jest napisane-ROLEX OYSTER PERPETUAL DATE EXPLORER Ⅱ TIF FANI & CO SUPERLATIVE CHRONOMETER OFFICALLY CERTIFIED 
      Z tyłu natomiast na górze i na dole jest napisane- QUARTZ * SWISS * MOVEMENT
      na środku jest napisane-A68418 120G-Q
      Jak się go naświetli to wskazówki zaczynają świecić na zielono





    • Przez czasik
      Dzień dobry 
      Kto już odbił swoją kartę kontroli Czasu pracy🤔


    • Przez drobnypijaczek
      Cześć, co sądzicie o tym czasomierzu?
       


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.