Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FENIKO

OMEGA DYNAMIC z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się bałem:(

Chociaż powiem, że podoba mi ten połysk.

 

A pomijając, że była polerowana jak się reszta przedstawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny stan wskazówek i tarczy, która jest w wielu ogłoszeniach mocno nadszarpnięta upływającym czasem, dobry werk po serwisie, trzeba zakładać cenę powyżej 2000 zł.

http://www.watchco.com.au/ome0255.htm

http://www.omegawatches.com/planet-omega/heritage/vintage-watches-database?ref=14952


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że te foty są retuszowane?

Jak dla mnie to wyglądają nienaturalnie, pomijam fakt, że większość zdjęć robiona bez szkła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że te foty są retuszowane?

Jak dla mnie to wyglądają nienaturalnie, pomijam fakt, że większość zdjęć robiona bez szkła.

Pewnie niektóre są, patrząc po ciemnym tle, akurat zdjęcia bez szkła dla mnie są zaletą, bo uwypuklają faktyczny stan tarczy.

Cena wzrosła do 2700 zł, to taniej już chyba jest na "zatoce".


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to ten ring przy szkle nie powinien być pęknięty :)

Do tego taka polerka, że po jednym założeniu już nie będzie taki piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dekla spolerowali jej "TOOL 107". Poza tym pierwszy raz widzę Dynamica z lupką na szkle o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać czym bardziej się świeci tym lepiej schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako że to mój zegarek odpowiem zbiorczo na wszystkie uwagi w tym i te głupie :)

Zegarek zakupiłem w takim stanie w jakim sprzedaję. Koperta jest polerowana co wyraźnie widać, dekiel także. Jeżeli ktoś uważa, że zegarka z powodu polerowania nie powinienem kupować i sprzedawać lecz najlepiej wyrzucić, tudzież odesłać do Omegi w celu wykonania fabrycznego szlifu, to gratuluję poczucia humoru.

 

Odnośnie zdjęć nie rozumiem zarzutu, sprzedaję zegarki od lat i śmiem twierdzić że jestem jednym z pierwszych sprzedawców, który na miarę swoich skromnych możliwości zaczął obrazować oferty w sposób wyraźny i profesjonalny.

Zdjęcia są i bez szkiełka i ze szkiełkiem, tak więc wszystko widać.

 

Szkło jest oryginalne, z logo Omega, dedykowane do tego typu koperty, lunety nikt w celu podniesienia sprzedaży do szkła nie przykleił i loga nie wyciął :)

 

Ramka nie jest pęknięta, tak właśnie wyglądają oryginalne ramki do szkieł Omega.

 

Koperta nie jest złocona tylko pokryta złotem technologią Gold Cap , tak więc nie ma obawy, że zegarek straci na uroku a złocenie zejdzie.  Zegarek będzie w takim stanie o jaki zadba właściciel.

 

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, więc napiszę, że zegarek jest w ofercie od złotówki, bez ceny minimalnej i jest tyle wart ile zapłaci osoba wygrywająca aukcje a nie tyle ile Wam się Szanowni Koledzy wydaje.

Producenci zegarków a zwłaszcza dystrybutorzy jakoś nie chwytają się za głowy widząc za ile sprzedają zegarki a ile kosztuje ich produkcja i dystrybucja :)

 

 

Na koniec niektórym kolegom, życzę równie długoletniej, profesjonalnej  i owocnej sprzedaży zegarków a wszystkim jak najpiękniejszych okazów na nadgarstkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że ramki w Dynamicach są zawsze pęknięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężyna dociskowa szkiełka (ramka) nie jest pęknięta. Takie ramki widziałem w dziesiątkach oryginalnych szkieł i do Omeg i do Longinesów i wielu innych szwajcarskich marek. Czy są zawsze takie, nie wiem ale bez watpienia nie jest to pękniecie tylko zamierzone fabryczne rozcięcie lub niezłączenie, zresztą niewidoczne gdy szkło jest osadzone:)  W Dynamikach czy też Kosmikach (spolszczam nazwy bo tak ładniej) takie ramki widywałem za każdym razem, gdy było oryginalne szkło a szkło tutaj jest specyficzne ze względu na kopertę monocoque (tego nie umiem spolszczyć). Ale nie jestem ekspertem od Omeg wintaż chociaż miałem ich wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... niewidoczne, z tym bym się kłócił.

a ja widziałem: nie - pęknięte, przecięte... i wyglądają? ładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne szkło nie ma nic do pękniętej ramki. Mistrzowie zdejmują szkło pajączkiem i wtedy ramka pęka, ot cała magia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o czym to świadczy? tak naprawdę o niczym.  Proponuje zasięgnąć wiedzy u źródeł w Omedze, wątpliwości zostaną rozwiązane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadczy to o tym że ramka jest pęknięta, więc nie pisz że Dynamiki mają w oryginale pęknięte ramki i nie chce mi się już przegadywać z Tobą. Zapytaj się u źródeł Omegi czy sprzedają przecięte czy całe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja?  

hahahahah.............

nie lubię zafałszowywania prawdy za wszelką cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wszelką cenę, w zegarku od złotówki? Gratuluje poczucia humoru i sukcesów życzę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako że to mój zegarek odpowiem zbiorczo na wszystkie uwagi w tym i te głupie :)

Zegarek zakupiłem w takim stanie w jakim sprzedaję. Koperta jest polerowana co wyraźnie widać, dekiel także. Jeżeli ktoś uważa, że zegarka z powodu polerowania nie powinienem kupować i sprzedawać lecz najlepiej wyrzucić, tudzież odesłać do Omegi w celu wykonania fabrycznego szlifu, to gratuluję poczucia humoru.

 

Odnośnie zdjęć nie rozumiem zarzutu, sprzedaję zegarki od lat i śmiem twierdzić że jestem jednym z pierwszych sprzedawców, który na miarę swoich skromnych możliwości zaczął obrazować oferty w sposób wyraźny i profesjonalny.

Zdjęcia są i bez szkiełka i ze szkiełkiem, tak więc wszystko widać.

 

Szkło jest oryginalne, z logo Omega, dedykowane do tego typu koperty, lunety nikt w celu podniesienia sprzedaży do szkła nie przykleił i loga nie wyciął :)

 

Ramka nie jest pęknięta, tak właśnie wyglądają oryginalne ramki do szkieł Omega.

 

Koperta nie jest złocona tylko pokryta złotem technologią Gold Cap , tak więc nie ma obawy, że zegarek straci na uroku a złocenie zejdzie.  Zegarek będzie w takim stanie o jaki zadba właściciel.

 

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, więc napiszę, że zegarek jest w ofercie od złotówki, bez ceny minimalnej i jest tyle wart ile zapłaci osoba wygrywająca aukcje a nie tyle ile Wam się Szanowni Koledzy wydaje.

Producenci zegarków a zwłaszcza dystrybutorzy jakoś nie chwytają się za głowy widząc za ile sprzedają zegarki a ile kosztuje ich produkcja i dystrybucja :)

 

 

Na koniec niektórym kolegom, życzę równie długoletniej, profesjonalnej  i owocnej sprzedaży zegarków a wszystkim jak najpiękniejszych okazów na nadgarstkach.

nie interesuje mnie Twoja cena.

odnoszę się do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się odniosłeś i nie interesuje mnie Twoja ocena, chyba że pracujesz w Omedze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadczy to o tym że ramka jest pęknięta, więc nie pisz że Dynamiki mają w oryginale pęknięte ramki i nie chce mi się już przegadywać z Tobą. Zapytaj się u źródeł Omegi czy sprzedają przecięte czy całe.

 

Gwoli jasności .

Zamawiałem już w swoim życiu kilka oryginalnych szkieł do dynamiców , dwa do cosmica .

Ramki zawsze są całe i bez "bawolego oczka".

Majstry zamawiają czasem tańsze szkiełka bez ramki i zwyczajnie je przekładają.

Nie twierdzę , że tak było w tym konkretnym przypadku , ale sam się z takim przypadkiem spotkałem.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także się nie spieram, napisałem co przez lata widziałem i co widzę teraz patrząc na Omegi Dynamik w Google, w co drugim ramka nie jest łączona ale szkło jest bez wątpienia oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




    • Przez dodge66
      Na sprzedaż leci Omega Seamaster Aqua Terra 38mm z niebieską tarczą, ref. 220.10.38.20.03.001. Zegarek jest w zasadzie nowy, był na nadgarstku dosłownie parę razy - nie ma żadnych śladów używania. Bransoleta została skrócona na mój nadgarstek w salonie, zapasowe ogniwa są oczywiście w komplecie. W styczniu 2023 zostało wymienione zapięcie w bransolecie na nowe (ciężko się odpinało, nie zauważyłem tego wcześniej więc zareklamowałem), także termin gwarancji biegnie od tego momentu (jeszcze 4 lata). Od tego czasu zegarek właściwie nie opuszczał pudełka - na zapięciu są nadal folie Z uwagi na skrócenie bransolety i wymianę zapięcia - zgodnie z regulaminem stan określam na 9/10.
       
      Pełny zestaw sklepowy:
      - pudełko transportowe
      - pudełko białe
      - pudełko właściwe - drewniane (a w nim etui podróżne)
      - etui na karty z trzema kartami i dodatkową białą kartą gwarancyjną
      - rachunek oraz potwierdzenie chodu i szczelności
      - zawieszka
      - instrukcja
      - katalog Omega
      - papirus od AD
      - torba prezentowa z oryginalną wstążką
       
      Posiadam również The Master Chronometer Certification w PDF z podpisem elektronicznym Omegi, który prześlę nowemu właścicielowi
       
      Cena: 25 550 zł za praktycznie nowy zegarek - czyli 20% zniżki od ceny w salonie
      Możliwa wysyłka na koszt i ryzyko kupującego lub odbiór osobisty (miejsce do ustalenia, jestem w ciągłym ruchu)
       
      Poniżej trochę zdjęć zrobionych podczas miesiąca miodowego z nowym zegarkiem - AT ma bardzo dużo smaczków:
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
      Etui podróżne jest ukryte w drewnianym pudełku:
       

       
      Poniżej zdjęcia zrobione przed chwilą z lampą, aby wszystko było wyraźnie widoczne
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       
       

       

       

       

       

       

       

       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.