Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Łyski

Gdzie Rezydują Radzieckie Zegarki czyli...

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w Zamościu było pare stoisk ze starociami na rynku. Złoty poljot automat ze złotą bransoletą - 5500zł.

 

W Zamościu jest cyklicznie jakaś giełda czy tak okazjonalnie?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo ładna czajka się trafiła. I w dobrej cenie. Warto zwiedzać takie bazarki.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewną tradycją jest, że w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w Świdnicy odbywa się targ staroci. Zmobilizowałem więc rodzinę i wczoraj wybraliśmy się na wycieczkę. W Świdnicy byliśmy już po 11:00, pogoda sprzyjała, sprzedających było wielu. Targ odbywa się na świdnickim rynku, i w części przyległych uliczek. Było kilka stoisk dedykowanych zegarkom, było również kilka stoisk gdzie leżały trupki. Ale ceny były porównywalne lub wyższe odbytych ze znanych portali aukcyjnych. W jednym miejscu facet za trupia zima wołał 200 PLN... Wspomnę tylko czym kiedyś pisaliście już na forum, mianowicie na zakupy to tak od 5:00 rano do 7:00, później to jest raczej spacer rodzinny. I to jest prawda. Świdnica ma w herbie dzika. Dla tych co myślą, że na ostatnim zdjęciu jest tata z córką odrazu napiszę, że są w błędzie!

post-92622-0-50596300-1528084489_thumb.jpg

post-92622-0-60719900-1528084498_thumb.jpg

post-92622-0-56972800-1528084508_thumb.jpg

post-92622-0-58828500-1528084519_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami to faktycznie jest już tak chyba wszędzie. Trzeba być wcześnie rano, zanim sprzedający przejdą i kupią to co tanie od innych sprzedających. Jeżdżę do Bytomia, i od jakiegoś czasu już nic nie mogę kupić, albo ja jestem wybredny jeżeli chodzi o stany zegarków albo cena jest powalająca :) W ten weekend nawet o części/werki było ciężko. No może jedna okazja była, ale nie skorzystałem tj. Poljot na 3017 w oryginale za 1200zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeździłem około 7 rano na giełdy to duża część handlarzy jeszcze nie była rozpakowana, stwierdziłem że koło 8 jest optymalnie ale może to błąd.

W pudełku na zdjęciu dobrze widzę amfibie z czarnym bezelem na nato, koło multikalendarza? Wiesz po ile była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeździłem około 7 rano na giełdy to duża część handlarzy jeszcze nie była rozpakowana, stwierdziłem że koło 8 jest optymalnie ale może to błąd.

W pudełku na zdjęciu dobrze widzę amfibie z czarnym bezelem na nato, koło multikalendarza? Wiesz po ile była?

 

O 7 to już wszystko przebrane. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu jakieś 10 metrów dalej stoi ta Ukrainka co w Bytomiu z pasówkami mołni i Aviatorami - miałem być w Świdnicy ale gril mi się przeciongnoł   -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek,sobota,niedziela jarmark staroci w Lęborku,oczywiście jadę :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie tylko w niedzielę, ale zapraszamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

W nadchodzącą niedzielę (5 sierpnia) jarmark w Wodzisławiu Śląskim na rynku. Ostatnio rusków było sporo i w fajnych stanach też. Pojawił się Pan z Chorzowa (powiedział mi, że jest zegarmistrzem) w rogu rynku przy ulicy prowadzącej do kościoła. Miał trochę fajnych zegarków, ale też składaków z tarczami charkowskimi nieco. Ja zakupiłem u niego poljocika z lat '70 niedrogo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę będzie też giełda staroci w Świdnicy. Może komuś będzie bliżej niż na Śląsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę będzie też giełda staroci w Świdnicy. Może komuś będzie bliżej niż na Śląsk.

Nie byłem już ze 3 miesiące - wielkie g.......... tam jest ale na lody warto się wybrać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest jakaś giełda/ bazar w szczecinie obfity w zegarki? :)

Edytowane przez Kossutiusz99

Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda nam wszystkim dokładany adres ale: okaże się, że to nie Szczecin a Szczecinek, nie bazar a giełda i nie zegarki a gołębie pocztowe. Ja bym tak zrobił! A co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem w szczecinie i wlasnie o Sebolskim pomyślałem :)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien powstać na forum informator - gdzie, kto i kiedy będzie, żeby sobie wypić piwko.

:)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wiecie gdzie nabyłem, :)  to są jeszcze nie wszystkie,a wśród nich jest jeden rodzynek jaki?post-79147-0-66172200-1533409875_thumb.jpgpost-79147-0-79080800-1533409995_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warelke na Jarmarku trafiłeś ???

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygrzebany z dwóch kartonów,a moją uwagę zwrócił rolex fals w kupie zegarków na baterię a wśród nich UW za 15zł,oczywiście sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za opcja! Wow, totalne gratulacje. Unitra, dwa Kirowskie, Stolicznyje z rzadką tarczą, co tu wymieniać. Wszystko na tym zdjęciu koks, choć na kieszonkach się nie znam.

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.