Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mini02

Wydłużenie bransolety - Ratujcie

Rekomendowane odpowiedzi

Poratujcie mnie ...
kiedyś zaczełam wątek dotyczący zegarka Casio - jednak w polskich sieciach jest już niedostępny - no i upolowałąm kolejny model

http://www.otozegarki.pl/zegarkiadriatica/zegarek-adriatica-a8202-b114q-zegarki-szwajcarskie,428,15183.html

w zwiazku z tym mam kolejny problem - potrzebuję przedłużyć pasek u tego modelu -
bardzo proszę wszytkich zegarmistrzów czytających to forum, posiadaczy zegarków z takim paskiem o szerokości 23 mm, o zorientowanie się czy gdzieś nie ostał się wam kawałek takiego paska np po skróceniu - odkupie, przyjadę po odbiór lub pokryje koszty wysyłki

 

Proszę, czy ktoś posiada kawałeczek takiej bransolety ?

post-68648-0-17497800-1418844182.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile ogniw brakuje?  i czy koniecznie czarne muszą być (domyślam się że tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile ogniw brakuje?  i czy koniecznie czarne muszą być (domyślam się że tak)

Ile ogniw... szczerze to potrzebuje około 1,5 do 2 cm - nie do końca wiem ile to ogniw, a nie ukrywam ze czarne były by najlepsze - bo przeciwnie... chyba musiałabym je przemalować :-) bo wybrałam dokładnie ten model - ... wiem ze są też srebne i srebno czarne i złote... no ale ... mój jest czarny,

 

co nie zmienia faktu, że bardzo dziekuje za odpowiedz :)

A co, posiada Pan srebne ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukam, powinienem mieć srebrne. O czarne postaram się dowiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłabym bardzo wdzięczna :) Skoro się Pan "postara dowiedzieć" to podejrzewam, że jest Pan zegarmistrzem - a czy mógłby Pan mi również potwierdzić czy ten zegarek ma brasolete 23mm ponieważ ten wymiar jest spisany z innego koloru tego zegarka - w długościach paska jest różnica - mam nadzieję że w szerokościach nie będzie różnicy - jednak nie mogę znaleść tej informacji na żadnej stronie internetowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebnych Elementów takiej branskolety tez Pan nie znalazł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałam - wezmę nawet srebne - czy ktoś ma srebne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałam - wezmę nawet srebne - czy ktoś ma srebne ?

 

Skontaktowałam się z serwisem zakup jednego ogniwa srebnego to 12 zł - jeśłi ktoś z was miał by takie ogniwa i chciałby się ich wyzbyć - chętnie odkupie od osoby prywatnej - po co dawać zarobić serwisowi :) więc jeszcze raz : ktoś ma srebne ogniwka do tego modelu:post-68648-0-74061800-1419938340.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie pomogę :unsure: okazało się że mam od innego modelu. Polecam brać z serwisu, cena nie jest wygórowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.