Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

il Dottore

BOSE CineMate 520 - czy warto toto kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Forumowiczów miał okazję słuchać tego zestawu kina domowego?

Szukam - w skrócie - zestawu z mikroskopijnymi kolumienkami ale o dużym dźwięku do pomieszczenia ok. 20 m.kw.

Nie musi grać audiofilsko wiernie (od tego mam zestaw muzyczny), bo muzyki na tym nigdy słuchać nie zamierzam.

Ma być natomiast efektownie przy filmach i bas ma łupać jak Pan Bóg w kinie domowym przykazał. :)

A może jakieś inne propozycje zamiast w/wym Bose?

Niestety - jedyny w Dublinie sklep Bose nie oferuje prezentacji. Mówią że sklepik malutki i nie mają gdzie tego rozstawić. Ale oferują przyjmowanie zwrotów w ciągu 7 dni od zakupu bez zadawania pytań. Nie spodoba się - można odwieźć do sklepu i sklep oddaje kasę.

Mógłbym po prostu pojechać, zapłacić i sprawdzić sobie w domu ale mam tam 40 minut w jedną stronę, do tego okolice centrów handlowych w Dublinie to teraz czysty horror, jeśli chodzi o dojazd i miejsca parkingowe.

Więc pytam, czy w ogóle warto jechać po ten zestaw.

Ostatni raz słuchałem u kolegi zestawu KD Bose jakieś 7 lat temu ale to był oczywiście inny zestaw niż ten CineMate.

Kolumienki wielkości paczki papierosów + subwoofer. I jak była scena z czołgiem w "Szeregowcu Ryanie" to sąsiad zaczął się dobijać do drzwi, żeby poinformować nas uprzejmie, że wojna już się skończyła. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu zapytaj, pomogli mi dwukrotnie w wyborze rtv, wporzo chłopy tam są. Mają wiedze i chęć dzielenia się nią, jestem zadowolony z ich pomocy.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.