Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czaari

EF-552PB -1A4VEF pomocy z NEOBRITE!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem w piątek EF-552PB -1A4VEF. Ogólnie zegarek ładny, jestem zadowolony, ale martwi mnie jedna rzecz. Jak wiadomo, nie posiada on fizycznego podświetlenia. Jedyne "podświetlenie" jakie posiada to NEOBRITE, czyli wskazówki które "świecą" w ciemności po naświetleniu. U mnie wskazówki bo naświetleniu mocnym światłem (nawet przez około 30 sekund) świecą potem jakieś 2-3 minuty. Czy to normalne w tym modelu, czy może to jakaś wada fabryczna mojego egzemplarza? (czytałem o neobrite i pisali ludzie, że świeci im nawet całą noc, tylko że czytałem o innych modelach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Casio ma słabą lumę więc to nie wada Twojego egzemplarza.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie luma to często słaby punkt jest  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim nowo nabytym G100 jak przed spaniem potrzymam pod halogenkiem około 1min to do rana spokojnie mogę odczytać godzinę.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.