Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lalus

The Russian Job ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Mówie Ci - krew Romanowów jak nic... :D

 

pozdr,

 

Albo filia jaka :)

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

no...no!!!Żadne tam takie!!! :twisted:

 

Carska krew i koniec...ewidentnie :mrgreen:

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uważaj :!: :!:

Jak właśnie na ich przykładzie widać, niepopieranie piersiastych grozi wyginieciem :!: :D


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.

Przyszła moja stara, spojrzała mi przez ramię i powiada: "o zegarkach, robaczkowie, dyskutujecie? A komuż to niedawno na sprawdzarce kiepski wykres wyszedł, hę?"

Wrrrr :evil:

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość z00h

W nawiazaniu do obrazkow z fabryki Poljota ponizej link do fotoreportazu z Nomos Glashutte:

 

http://www.nomos-forum.de/glashuette_5_1_2007_en.htm

 

Wiekszosc pracuje bez rekawiczek (nad turbillonem!), lampki ksztaltem zblizone, a w tle pogrywa muzyczka. Kilka uderzajacych podobienstw, swiadczacych o tym ze Made in Russia is not bad. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc pracuje bez rekawiczek (nad turbillonem!), lampki ksztaltem zblizone, a w tle pogrywa muzyczka. Kilka uderzajacych podobienstw, swiadczacych o tym ze Made in Russia is not bad. :(

 

A ja się cały czas zastanawiam na diabła te rękawiczki. Czepek rozumiem, ale rękawiczki do precyzyjnej pracy? Nawet Japończycy, dla których to sprawa kulturowa, do takich zajęć obcinają rekawiczkom paluchy.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a poto by pot z rąk który ma różne właściwości i skład bardziej i mniej nieszczący nie niszczył tego z czym ma kotakt


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość czynności wykonuje się narzędziami. A jak już trzeba coś zrobić palcami, chyba lepiej czuć co się robi.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sprawie jakości nowych rosyjskich zegarków mogę dorzucić kolejny kamyczek - pamiętacie amfibię którą kupiłem pod koniec września?? no to właśnie jakieś 3 tygodnie temu zauważyłem że zaczyna rdzewieć bransoleta

 

 

kupiłem pasek...


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość z00h

p0li, moze poczujesz sie lepiej wiedzac ze oba zegarki, ktore zaprezentowalem na forum kilkanascie dni temu wyladowaly spowrotem u sprzedawcy. Po wstepnej analizie okazalo sie ze mechanizm VE padl a co do Aviatora, cala seria dostepna u sprzedawcy miala ten sam problem z haczacym sekundnikiem.

 

Loteria, ale warto grac bo design nowych ruskow jest powalajacy. Mnie sie udalo ze Scuba Vostoka. Chodzi i wyglada jak zyleta. :(

 

200702020040jc2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko tak strasznie wyglada!

 

ciekawe co bedzie z niego jak go się ponosi 10 lat i ile ponad czyszczenie bedzie z nim problemów...


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość z00h

Jakie czyszczenie :( Przeglady i to wszystko. To taka nowoczesna wersja komandira :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p0li, moze poczujesz sie lepiej wiedzac ze oba zegarki, ktore zaprezentowalem na forum kilkanascie dni temu wyladowaly spowrotem u sprzedawcy. Po wstepnej analizie okazalo sie ze mechanizm VE padl a co do Aviatora, cala seria dostepna u sprzedawcy miala ten sam problem z haczacym sekundnikiem.

 

Loteria, ale warto grac bo design nowych ruskow jest powalajacy. Mnie sie udalo ze Scuba Vostoka. Chodzi i wyglada jak zyleta. :(

 

 

nooo - wygląda ładnie - mój też nienajgorzej prezentuje się na pasku - z tym że za te pieniądze wolę seiko - tam nie odpada luminofo po 2 dzniach ani nie zardzewieje po 2 miesiacach


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo fabryk

W fabryce półprzewodników CEMI (kiedyś sami robiliśmy"scalaki") technolodzy długo nadziwić się nie mogli dlaczego nigdy nie wychodzą układy wyprodukowane po przerwie śniadaniowej - co się okazało - pracownicy w czasie przerwy w tych super sterylnych warunkach robili sobie w piecach do dyfuzji zapiekanki!!! :shock:

A jeśli chodzi o rosjanki to nie jest tak źle : http://porevo.info

oczywiście link dla tych co to wiek odpowiedni osiągneli :wink:

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.