Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grzechoo21

Prosba o ocene autentycznosci MAURICE LACROIX MASTERPIECE CALENDRIER RETROGRADE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co prawda wiekszosc osob zadaje to pytanie przed zakupem ale co tam. Jako prezent gwiazdkowy kupilem sobie MAURICE LACROIX MASTERPIECE CALENDRIER RETROGRADE. Zegarek kupiony od lokalnego kolekcjonera z dobra renoma ale ostroznosci nigdy za wiele. Zegarek byl w kolekcji troszke ponad rok i nigdy nie byl na rece. 

 

Podstawowe info:

 

MAURICE LACROIX MASTERPIECE CALENDRIER RETROGRADE

Ref: MP7268-SS001-310

Cal. ML150

 

Jak byscie mogli rzucic okiem i potwierdzic ze wszystko jest ok.

dzieki

 

4e414d3da3bb.jpg 5de623fd3e46.jpg d8977e36d768.jpg 8819da2357a1.jpg c17aece7caa3.jpg

07eeb67a7b33.jpg bcbae969c6dd.jpg d364570a68f1.jpg ab9934090f61.jpg 2ac16a1d0620.jpg

419cc1d3313e.jpg cca4111efb04.jpg   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu wszystko wygląda dobrze, fajny zegar na modyfikowanym dość mocno unitasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Nic nie wskazuje na podróbkę, gratulacje prezentu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki. zawsze bezpieczniej z papierami ale gosc wiekszosc ktore ma sprzedaz mial bez papierow. kiedys sie przypucowal ze jakis zegarek kupil z 50% znizki dla pracownikow wiec albo sam pracuje albo ma znajomego. i z tego co mi wiadomo to skoro wtedy nie przechodzi przez oficjalnego dystrybutora to albo nie ma papierow albo sa inne tak zeby potem pracownicy nie odsprzedawali ale jak widac i tak sprzedaja  :P

zakup byl lekko spontaniczny i teraz jak sie przymierzam to nie jestem do konca przekonany do tego zegarka  <_< cholera strzelilem sobie troche w stope bo przed swietami jeszcze polecialem przymierzyc TAG Heuer Monaco Steve McQueen i chyba mi sie bardziej podoba  :blink: hahaha ciezko sie bylo zdecydowac i chyba cena zawazyla i teraz sie zastanawiam  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ci ciąży zawsze możesz sprzedać miłosnikowi marki takiemu jak ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha ok jak podejme decyzje to bedziesz pierwszy do ktorego sie odezwe  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki. zawsze bezpieczniej z papierami ale gosc wiekszosc ktore ma sprzedaz mial bez papierow. kiedys sie przypucowal ze jakis zegarek kupil z 50% znizki dla pracownikow wiec albo sam pracuje albo ma znajomego. i z tego co mi wiadomo to skoro wtedy nie przechodzi przez oficjalnego dystrybutora to albo nie ma papierow albo sa inne tak zeby potem pracownicy nie odsprzedawali ale jak widac i tak sprzedaja  :P

zakup byl lekko spontaniczny i teraz jak sie przymierzam to nie jestem do konca przekonany do tego zegarka  <_< cholera strzelilem sobie troche w stope bo przed swietami jeszcze polecialem przymierzyc TAG Heuer Monaco Steve McQueen i chyba mi sie bardziej podoba  :blink: hahaha ciezko sie bylo zdecydowac i chyba cena zawazyla i teraz sie zastanawiam  :lol:

Też bym wybrał Tag-a :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i odswieze temat. zegarek osatecznie zostal ze mna bo jakos tak wyszlo ze sie w nim totalnie zakochalem. a ze milosc do TH Monaco nie minela to szukam wlasnie jednego dla siebie

ale zadam pytanie z innej beczki bo mnie tknelo. ML Masterpiece ma naciag manualny a ze jest to dla mnie zegarek garniturowy to nie specjalnie czesto go nosze wiec wiekszosc czasu lezy nienakrecony. i nie wiem jak czesto powinienem go nakrecac czy po prostu zostawic w spokoju dopoki znow nie zaloze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

raz w tygodniu se nakręć, wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez wujek1978
      Cześć,
       
      jestem zainteresowany zakupem tego Maurice Lacroix Pontos S. W Polsce najniższa cena z jaką się spotkałem to 10,5 k. Proszę Was o pomoc w potwierdzeniu autentyczności i podzielenie się opinią o sprzedawcy (jeżeli macie wiedzę). Będę też wdzięczny za opinie dotyczące zakupów za pośrednictwem chrono.24. Link do aukcji poniżej. 
       
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/maurice-lacroix--pontos-s-pt6008-ss002-332--neu--ovp--id7524846.htm
    • Przez Siamorek
      Witam,
      mam pytanie o autentyczność zegarków Maurice Lacroix Masterpiece Roue Carree Seconde z załączonego zdjęcia. 


    • Przez Tomczaa
      Dzień dobry,
       
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu zegarka do garnituru. Wspomniany zegarek obecnie pojawił się  na holenderskiej stronie 
       
      http://www.ibood.com/sports-fashion-pl/pl/product-specs/44237/160271/mski-zegarek-pontos.html
       
      i jest w promocji z około 6000 na 3000. Czy warto zainteresować się nadal tym zegarkiem czy może już ma stary mechanizm i w nowszym modelach jest zastąpiony nowszymi, lepszymi itd - tutaj jestem kompletnym laikiem więc proszę nie bijcie .
       
       
      Dodatkowe pytanie ten zegarek według opisu ma:
      - Typ mechanizmu: automatyczny
       
      Czy ja ten zegarek będę musiał nakręcać czy działa on zupełnie sam? 
       
      Może coś innego obecnie wartego zainteresowania znajdę na czarnym pasku z czarną tarczą? 
       
      Dziękuję za zainteresowanie 
    • Przez WIKO73
      Witam,
       
      po kilkumiesięcznych dywagacjach moje zainteresowanie skupiło się na dwóch modelach.
      Pierwszy wybór to ML Pontos (41 mm, ETA 2897, rezerwa chodu - cena rynkowa ok. 9000 PLN) drugi to TH Monaco, którego jedyną dla mnie  wadą jest kwarcowy werk (cena rynkowa 6990 PLN )
      Serce przemawia za Tagiem (lubię beczkowate kształty no i kultowy design MONACO, rozum zaś kieruje w stronę ML (nie gorsze wykonanie od TH, przyzwoita ETA 2897, wskaźnik rezerwy, luma, data, wszystko na czym mi zależy jest)
       
      Oba czasomierze mogę nabyć z cenie ok. 5000-5500 PLN
       

       

       
      Oba zegarki widziałem na żywo i wyglądają milion razy lepiej niż na renderach. ;-)
       
       
      Ciekaw jestem Waszych opinii  w kwestii wyboru.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.