Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sarna1

Citizen MWH NY 0040-09EB z mywatcheshub.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jeżeli to możliwe proszę o ocenę problemu, zakupiłem zegarek na http://www.mywatcheshub.com/citizen-mens-diver-mwh-ny004009eb-p-178033/,

dotarł po ok 20 dniach - świetny zegarek o taki mi chodziło.

 

Przyznam że wcześniej nie zauważyłem problemu z luminą ale wczoraj wieczorem dokładniej się przyjrzałem wskazówką.

 

 

Na minutowej lumina jest ciemniejsza, jakby było nałożone mniej farby, czy ktoś może podejrzeć u siebie czy nie ma próbnego problemu ?

 

Nie sądzę żeby mogło się to stać podczas używania zegarka bo nawet gdyby lumina się starłą - ale w jaki sposób - to pozostałby jakiś pył na tarczy - a jest czyściutka.

 

Widać to zarówno w świetle dziennym oraz - o wiele dokładnej - kiedy lumina świeci - w nocy.

 

Załączam zdjęcia zegarka. Szukałem na ten temat informacji w sieci ale nic nie znalazłem.

 

Napisałem także do sprzedawcy i czekam na odpowiedź.

 

Czy ktoś się orientuje gdzie mógłbym nabyć wskazówki do tego zegarka - mam zaufanego zegarmistrza który bez problemu by mi je podmienił.

post-33875-0-77288200-1419764618_thumb.jpg

post-33875-0-11382600-1419764620_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.