Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
blolo

Czerwony G-Shock GA-100

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna jestem posiadaczem tego oto zegarka i mam małe pytanie, czy to normalne, że zegarek za ponad 400zł przeciera się jak zwykły badziew z rynku za 15zł? Bo szczerze jestem w szoku, założyłem go dwa razy o nic nie zawadziłem, zahaczyłem, a mam dwa ślady jakbym nim o coś szorował... I mam jeszcze pytanie gdzie mogę znaleźć bezel + pasek jakby po następnych dwóch użyciach totalnie mi się wytarł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Tak już jest z zegarkami w kolorach tęczy.

Albo o coś uderzyłeś nieświadomie albo przebarwił się od ubrania. Bez zdjęcia ciężko jednoznacznie stwierdzić co się mu stało. Jak możesz to wrzuć fotkę tego G.

 

Pasek i bezel zamówisz w serwisie zibi.

Napisz maila do [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do części zamiennych do Casio sprawdź e-zegareczek.pl .Firma rzetelna i ceny w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc strasznie się zawiodłem, myślałem że za taką cenę jak kupie zegarek rzekomo prawie niezniszczalny to i wykonanie jego będzie niezniszczalne...

Napisałem do Zibi i zobaczę ile mnie to wyniesie. Na e-zegareczek.pl jakoś nie mogłem odnaleźć tych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie przecieranie nie jest normalne. Mam ten zegarek od 2 lat, katuje go w pracy, jest po kilku mocnych upadkach z kilku metrow na beton, nie raz nie dwa haczylem nim o rozne futryny i inne przeszkody i nie ma sladow zuzycia, ryski, przetarcia czy jak kolwiek to nazwac. Wiec dziwia mnie te opinie. Klamerka zlapala kilka mikro rysek i szlufka brud na kantach, ktory zejsc nie chce.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taki zegarek w kolorze czerwonym i katujesz go 2 lata i nie ma śladów zużycia?

Dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katuje czyli nie oszczedzam ale tez nie rozjezdzam traktorem. 9/10. Dobrze rozumiesz.

I nie widze w tym nic dziwnego, a po Twoim poscie wnioskuje, ze to niemozliwe.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że to niemożliwe tylko jeszcze nigdy się z tym nie spotkałem, żeby czerwony G po 2 latach noszenia wyglądał jak nowy. 9/10 to można powiedzieć: jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taplalem go w blocie, czyszcilem regularnie z brudu. Wyglada bardzo dobrze. A zapomnialbym. Ucialem kawalek paska bo byl strasznie dlugi.

Moglbym wstawic zdjecia ale robione ipadem tylko bo w nim mam internet. Wiec z jakoscia bedzie kicha.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie cyknalem. Postaram sie zaraz wrzucic.

Sorki za jakosc. Robione tabletem.

post-59883-0-61499400-1420412533_thumb.jpg

post-59883-0-80907000-1420412568_thumb.jpg

 

Zegarek jest matowy.

Edytowane przez SzalonyJackPirat

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blolo - co Ty na to?

@SzalonyJackPirat - gratuluję utrzymania.

 

Ja mam DW-6900NB (biały) od 5 lat w stanie 9/10 z tym, że 95% tego czasu przeleżał w pudle ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję utrzymania , wszystkie czerwone używane ga-100 jakie widziałem były w strasznym stanie. Ale mój czerwony, matowy gdf-100 też wygląda ładnie po 2,5 roku. Więc ciekawe od czego to zależy.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. To, ze to G Shock, nie oznacza zebysmy rzucali tym zegarkiem, rozjezdzali go itp. Przy takich katorgach kazdy zegarek bedzie zniszczony.

Wydaje mi sie, ze sporo osob, ktore kupuje G Shocki mysli sobie, ze po napierdzielaniu w niego mlotkiem zegarek przetrwa i do tego bedzie wygladac jak z pudelka. Nie taki zamysl mieli tworcy tego zegarka. Ma wytrzymac mechanizm, nie wyglad.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja np widzę otarcia w tych samych miejscach w których i u mnie się pojawiają. Ale jeśli po dwóch latach mój będzie wyglądał identycznie to nie mam nic przeciwko :D

I też taka ciekawostka, rozmawiałem ostatnio z moim kolegą, który ma też GA-100 ale biały. No i oczywiście jeszcze bardziej się ścierał/brudził. Więc zamówił nowy bezel + pasek i pokrył je warstwą lakieru bezbarwnego matowego. Po 4 miesiącach od tamtego zabiegu zegarek jak nowy, nic się nie ściera/brudzi. I zastanawiam się nad taką opcją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz oczywiście spróbować a o efektach nam opowiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lakier nie jest przypadkiem zbyt sztywny jak wyschnie? Czy użył jakiegoś elastycznego? Widziałeś ten zegarek czy kolega Ci tylko opowiadał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem. Gdybym miał porównanie między tym a "zwykłym" białym g-shockiem to mógłbym powiedzieć więcej. Nic nie wspominał w sumie o jakimś sztywnieniu. Jak go gdzieś dorwę to dopytam i od razu tutaj napiszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam nad zmiana koloru mojego czarnego GA-110-1A. Bezel + pasek (okolo 120zl), troche roboty. Dobrze kombinuje, czy czekaja mnie jakies niespodzianki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w świecie zegarków 400 zł to nie jest bardzo dużo, chociaż już coś sobą powinien twój sprzęt reprezentować. Sprawdź w sklepie zanza, może nie ma tam akcesoriów ale gdybyś chciał kupić nowy z pewnością znajdziesz tam modele, które Cię nie zawiodą.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.