Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iga2015

Lemania prośba o opinię

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

posiadam stoper szwajcarskiej firmy Lemania.

Proszę o informację z jakich lat może pochodzić i czy jest to zwykły stoper taki dla nauczycieli WF, czy można doszukiwać się

innego specjalnego przeznaczenia tego modelu?

Z góry dziekuję za pomoc.

post-77672-0-28755300-1420969338.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zwykły 'stoper dobrej marki.

Lata 70 ubieglego wieku.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek swis made
      Witam , wiem że damskie zegarki mało kogo interesują , ale może ktoś pomoże bo naprawdę ładny mechanizm i raczej stary


    • Przez Iga2015
      Dobry wieczór,
      znalazłam zegarek Lemania na aukcji, proszę o opinię, mam wątpliwości każdy przycisk inny?
      Nr aukcji na A....
      6063554463z góry dziękuję, za pomoc.
       
      Pozdrawiam,
      Iga
    • Przez Iga2015
      Dobry wieczór, 
      chciałam się pochwalić nowym nabytkiem i jednocześnie podpytać, co to za mechanizm(nie doszukałam się nr pod balansem).
      Zegarek kupiłam z oryginalnym paskiem zegarek był chyba założony kilka razy? Ciekawa jestem, który to może być rok?
      Niestety jest malutki na cienkim pasku, Panowie podpowiedzcie co można zamiast paska dobrać, żeby optycznie go powiększyć?
      Z góry dziękuje za pomoc.
      Iga
       
       




    • Przez Iga2015
      Dobry wieczór,
      chciałabym kupić zegarek ze zdjęć, proszę o opinię bo do jutra musze się zdecydować,
      mam tylko te 3 zdjęcia.
      Z góry dziękuje za pomoc. Z rozmowy wiem, że jest w doskonałym stanie a czy po zdjęciach można coś dopowiedzieć?.
      Pozdrawiam, 
      Iga
       
       



    • Przez Iga2015
      Dzień dobry,
      chciałabym zakupić zegarek Lemania. Proszę o opinię, czy to model związany z wojskiem z jakich lat pochodzi i czy ok 1000zł. to uczciwa cena za ten egzemplarz?
      Pozdrawiam,
      Iga




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.