Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Misiaczek51

BM-100WJ kłopot po wymianie baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od pewnego czasu jestem biernym uczestnikiem forum ale kłopot z jakim się spotkałem skłania mnie do napisania pierwszego postu. Od jakiegoś czasu zaczynam "reaktywować" swoje zegarki z dawnych lat do czego skłania mnie sentyment. Wczoraj zamówiłem nowy pasek do Casio BM-100WJ i przystąpiłem do wymiany baterii. Po ukończeniu na wyświetlaczu nic a jedynie bez przerwy świeci podświetlenie. Robiłem to z dużą starannością, bez wyjmowania werku z koperty. Również wykluczam jakiś na stałe wciśnięty przycisk. Może ktoś podpowie w czym błąd?. Czy po wymianie trzeba coś resetować.

Zegarek kilka lat leżał nieużywany, z rozładowaną (ale nie wylaną) baterią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie po każdej wymianie bateri należy zrestartować zegarek.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Boję się trochę resetowania aby zwierając nie spowodować uszkodzeń. Przy tym konkretnie zegarku dam chyba zarobić zegarmistrzowi.Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.