Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty 1/2015 - Janek Szymański

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniała wiedza ubrana w otwartość i życzliwość Pana Jana nie mogła zaowocować niczym innym jak super spotkaniem. Podziękowania dla Eugeniusza za pomysł i za to, że "mu się chce"  no i oczywiście uznanie dla zaprezentowanych zegarków. Kieszonki były niesamowite. Bardzo ciekawa książka Pana Profesora Mrugalskiego - Władku dziękuję. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszło ... "Pierwsze koty za płoty" Trochę się obawiałem a wyszło fajnie. To dzięki Wam koledzy uczestnicy naszych zajęć, którzy stworzyliście miłą atmosferę pełną życzliwości dla prowadzącego. Eugeniusz to prawdziwy geniusz pomysłu, logistyki i tworzenia klimatu klubowych imprez (gdziekolwiek by się działy i czegokolwiek by dotyczyły). Władysław dzielnie i jak zawsze skromnie sekundujący, potrafiący zawsze i wszędzie dodać cenne uwagi (podniosły walory merytoryczne i formalne spotkania). Jeżeli tak nam poszedł '... miły tego (roku) szkoleniowy początek ... wierzę, że i kolejne warsztaty znajdą  chętnych  ... ! Dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy się do spotkania bezpośrednio i pośrednio przyczynili a dla uczestników słowa wielkiego uznania za wysiłek cierpliwość i mądrość w zadawaniu pytań oraz wspólnym rozwiązywaniu omawianych zagadnień. Takich wdzięcznych i zaangażowanych mieć  słuchaczy to dla mnie była jeszcze jedna wielka przyjemność. Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo jeszcze raz za bardzo ciekawy wykład i mam nadzieję do miłego zobaczenia - na następnym spotkaniu lub w pracowni.

 

przy okazji mam pytanie do kolegi, który na spotkaniu miał omegę speedmastera na brązowym pasku (miał też alfę zdaje się), czy ta omega to była wersja reduced (3510.05.00)? bo nie jestem pewien, a całkiem mi pasowała rozmiarowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl klasyczny Moonwatch, na moim nadgarstku tez fajnie lezal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wspaniałe spotkanie i do zobaczenie mam nadzieję już wkrótce.

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także dziękuję Koledzy za spotkanie. W szczególności organizatorom i mówcy :) ... wiemy o kogo chodzi:)

 

Kolegę z zegarkiem z panią na tarczy prosiłbym o kontakt ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyborna atmosfera, wspaniałe okazy a prelegenci genialni.... Czego chcieć wiecej! :)
Dziękuje i do szybkiego zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego kiedy następne?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chcę podziękować za fajne spotkanie. Żałuje tylko że musiałem wyjść trochę wcześniej. Z niecierpliwością czekam na kolejny termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy z niecierpliwością... jest co wspominać :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka informacja o Warsztatach Janka pojawiła się na naszym portalu

6a501db6788f8bc3147fbec59d7a4924_L.jpg

Jest już udostępnione nagranie filmowe.

 

pozdrawiamy naszych czytelników.

 

P.S.
Warsztaty wydają się być jedną ze sztandarowych aktywności klubowych.

Niestety in prezentacja na forum dyskusyjnym jest nic nie warta.

Tematy giną w jednym worku, którego z resztą trzeba szukać starannie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za informacje


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władkowi należą się słowa uznania za sporządzanie relacji z warsztatów. Teraz jeszcze doszły relacje filmowe, więc tym bardziej dziękuję :)  

Czy warsztaty to jedna ze sztandarowych aktywności ? Może ... Natomiast z całą pewnością jest to niesienie kaganka oświaty. A, skoro są chętni to ja chętnie będę je organizował. 

 

Rzeczywiście chyba trzeba dla warsztatów utworzyć osobny dział, tak aby nie trzeba było błądzić w odmętach forum. Wszystko byłoby łatwo dostępne do obejrzenia, komentowania i dyskusji. Myślę że to da się w miarę szybko załatwić.

 

To tyle ogólnie. Teraz po chwili odpoczynku wracamy do zajęć, tym razem nie teoria, a praktyka. Oczywiście jeśli będą chętni. Były już warsztaty podczas których składaliśmy pod okiem Pawła Jankowskiego prosty mechanizm zegarowy. Było sporo zabawy i nauki o tym dlaczego to się kręci.

 

Chcę te zajęcia powtórzyć w marcu np. w sobotę 14-03-2015r. Sporo osób dopytywało się czy to jeszcze w przyszłości będzie organizowane. Chciałbym aby raz w roku odbywało się takie spotkanie techniczne. Mam zapewnienie od Pawła że przyjedzie, przywiezie części i pomoże każdemu uczestnikowi złożyć i uruchomić mechanizm będący później pamiątką po spotkaniu.

 

Mam jeszcze pytanie do byłych i przyszłych uczestników warsztatów: czy Waszym zdaniem tzw katering czyli woda mineralna, kawa, herbata, ciasteczka, słodycze itp. są potrzebne ? Jeśli tak, to czy były zawsze w wystarczających ilościach ? Czy należy coś Waszym zdaniem zmienić ? Będę wdzięczny za opinie i sugestie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na ostatnim warsztacie i miło było poczęstować się kawą z piernikiem oraz wodą. Na pewno było wszystkiego pod dostatkiem, niczego nie brakowało.

 

czy catering jest niezbędny? nie..., ale jest to bardzo miły dodatek do meritum warsztatów i zawsze przy kawce można zawrzeć nowe znajomości i miło podyskutować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajęcia techniczne to super pomysł, ja np nie wszystko lapalem jak koledzy zaczynali wnikać w techniczne szczegóły. Marzą mi się takie zajęcia gdzie można nauczyć się rozłożyć i złożyć zegarek. Można np zaopatrzyć się w jakiś prosty dostępny np na allegro za małe pieniążki rosyjski zegarek i na nim się uczyć.

 

Co do przekąsek to myślę że woda plus paluszki wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo warsztaty praktyczne, z sugestiami i praktycznymi poradami mistrzów. Katering to sprawa drugorzędna, bardziej porządany przy spotkaniach dyskusyjnych, przy dobrych warsztatach nie będzie na to czasu . ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajęcia praktyczne - jak najbardziej, szczególnie, że na poprzednie się nie załapałem.

 

Catering - był szalenie obfity :) Mnie w zasadzie wystarcza woda i paluszki, ale nie będę narzekał na pierniczki, ciastka i co tam jeszcze się trafi :)

 

Proponowana data (14.03) dla mnie jest ok.


Piotr

www.neverassume.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty praktyczne to bardzo dobry pomysł na pokazanie żywego zegarmistrzostwa ( piszę to , choć 14 marca będę zajęty :( .

Przy okazji "małe co nieco" zawsze jest czymś sympatycznym  :)


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5671... :). Też lubię ten mechanizm. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młoda Dama ma już nr 1 na liście na najbliższe warsztaty ! :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.