Skocz do zawartości

Zdjęcie

Longines allegro

Czy to oryginał? longines oryginał porada allegro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sanctim

Sanctim
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 10:43

Witam

Ostatnio dość często i gęsto przeglądam allegro i inne serwisy w poszukiwaniu zegarków. Dzisiaj natknąłem się na takie coś: 

www.allegro.pl/longines-kieszonkowy-pozłacany-wpis-1921-r-i4978307373.html

Czy to w ogóle jest warte zainteresowania? 

www.allegro.pl/zegarek-meski-longines-slim-i5015375922.html - chyba do zgłoszenia cały użytkownik... 

• 0

#2 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Sprzedawca Profesjonalny
  • 7926 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 11:17

Wkleiłes aukcje dwóch różnych użytkowników - pierwszy to zegarek kieszonkowy wygląda OK i jest całkiem ładny a cena to zal;eży jak komu - jeden powie że dobra drugi że drogo 

Ten drugi zegarek to Longines Classic mały damski kwarcowy - one nie są specjalnie w cenie miałem kiedyś taki kupiony za grosze byłem pewien że podróbka po otwarciu okazał się oryginalny - mechanizm karcowy żółtego koloru opisany na niebiesko Longines itp.... poszedł cos za 250zł więc nie jest to raczej hit 

Obstawiam że ten z aukcji będzie jednak oryginalny 

• 0

#3 Sanctim

Sanctim
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 11:30

No tak, aukcje dwóch różnych, nie chciałem zakładać oddzielnego tematu na każdy link. 

Drugi wyglądał dla mnie na podróbkę dlatego wstawiłem. 

Pierwszy jest całkiem spoko, cena jak cena więc raczej chodziło mi tylko o autentyczność, dzięki za odpowiedź. 

Kolejny, jeżeli mogę: 

www.olx.pl/oferta/zegarek-longines-cal-290-ideanly-klasyk-193-jak-nowy-cid87-id7eryd.html#3407c9e38f 

Starałem się wyszukać w google mechanizm, ale pokazuje zupełnie inny. 

• 0

#4 k2cl

k2cl
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 19:42

Ręce opadają. "Jak nowy"? Sprzedawca zapomniał dodać, że mechanizm jest zdekompletowany, tarcza malowana (dodajmy od razu - kiepsko), a dekiel solidnie spolerowany...

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: longines, oryginał, porada, allegro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych