Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slychu

Bentima Star

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

chcialbym sie Was zapytac co myslicie o tym zegarku, czy to oryginal , jak wypada ta firma na tle innych i jaka jest wartosc tego zegarka w przyblizeniu...

mechanizm to podobno AS 1525

 

13883260.jpg?1422213445

13883263.jpg?1422213445

13883279.jpg?1422213445

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu masz kartkę na której jest cena,.Nie wiem dlaczego pytasz o wartość??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bentima Star to marka zegarków firmy Oris, która na tle innych firm wypada moim zdaniem średnio.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oryginalny. Nie widziałem zresztą, żeby ktoś te Bentimy podrabiał ;)

Dość ładny stan, do tego pudełko - sympatyczny komplet.

Klasa - niższa średnia. Można porównać do popularnej u nas Delbany, Doxy czy Atlantica.

Cena? Ile koś zechce dać, ale na majątek nie licz


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oryginalny. Nie widziałem zresztą, żeby ktoś te Bentimy podrabiał ;)

Dość ładny stan, do tego pudełko - sympatyczny komplet.

Klasa - niższa średnia. Można porównać do popularnej u nas Delbany, Doxy czy Atlantica.

Cena? Ile koś zechce dać, ale na majątek nie licz

 

 

niestety nie jest moj, znalazlem taka oferte i zastanawiam sie ile moglbym dac za taki, a poniewaz nie siedze zbyt mocno w zegarkach, stad moje pytania :)

wpadl mi w oko bo widac ze jest w fajnym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie jest moj, znalazlem taka oferte i zastanawiam sie ile moglbym dac za taki, a poniewaz nie siedze zbyt mocno w zegarkach, stad moje pytania :)

wpadl mi w oko bo widac ze jest w fajnym stanie :)

No bo to ładny, klasyczny zegarek. Ja tam lubię i nawet zbieram takie. Stan jest niezły, chociaż nie idealny (wżery od spodu w chromowanej kopercie). Werk z tych popularnych "wołów roboczych", ale ładnie sygnowany. Pudełko też jest miłym dodatkiem. Fajna rzecz, ale przy obecnych cenach warta mniej od tych przeszacowanych Atlantików czy nawet od Poljota w dobrym stanie. Zegarki "popularne" nie wzbudzają na tym forum ekscytacji, więc nie oczekuj cmokania z zachwytu. :P

Wyceny się nie spodziewaj - jest zabroniona przez regulamin forum (z całkiem sensownych powodów, nie ma się co oburzać), ale majątek to nie jest.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bentima Star to marka zegarków firmy Oris, która na tle innych firm wypada moim zdaniem średnio.

Z tego co się orientuję, to starymi Orisami nie ma się co podniecać. W latach '30 czy '40 to były dolne zakresy średniej półki, o krok od kołkowych buksiaków. Było tyle lepszych, kompletnie nieznanych brandów... Ale ten zegarek jest OK, całkiem sensowny "średniopółkowiec".

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu masz kartkę na której jest cena,.Nie wiem dlaczego pytasz o wartość??

 

 

to nie jest cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.