Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcusfff

Nowy "rodzaj" toolwatcha =]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiedziałem gdzie takie cuś przedstawić, bo może jeszcze na forum nie było. Ciekawa bransoleta, opcjonalnie dostępna z zegarkiem:

Ciekawe, czy dałby się to zaadaptować do innych zegarków. Pojęcie toolwatcha nabiera wtedy nowego znaczenia =]

 

Edit: Tu można lepiej zobaczyć zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600$ :/

Ale robi robotę, trzeba przyznać :)

Powinna być taka w jakimś G-Shock'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna tylko jakby to np.zrobił Rolex ooooo to inna bajka. a tak to tylko fajny gadżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy chodzi o zegarek czy o narzędzia. Bo jeśli o to drugie to ja zdecydowanie wolę Leathermana. Narzędzia produkują bardzo dobre, sam mam przy kluczach ich multitoola i wiele razy ratował mi 4 litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda trochę jak łańcuch motocyklowy :D


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kajdan by się przydał, tylko cena spora. I pewnie na lotnisku przy odprawie by oddać kazali <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, ciekawą kwestię poruszyłeś. Czy da się z nim przejść odprawę na lotnisku? Niby to tylko biżuteria ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia interpretacji.

Jeżeli uznają to za narzędzie którym można wyrządzić krzywdę to zabiorą,albo w tył zwrot i paszoł won,albo zgarnie Cię policja. :D


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta wygląda jak jakiś gadżet z filmów o Bondzie więc szczególnie w mniej cywilizowanych krajach to dobry kąsek dla pazernej obsługi. Warto pamiętać że, np. w Indiach czy Chinach kontrole osobiste obowiązują również na dworcach kolejowych czy stacjach metra. Kilka fantów już oddałem podczas podróży. Na lotnisku w Arabii Saudyjskiej zabrali mi nawet klucze od domu i kanapkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy gadżet, ale cena lekko przesadzona.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olp1, może kanapka była z wieprzowiną? =] Cena jest wysoka, to prawda, ale to w sumie nowość plus Leatherman, to nie Topex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanapka była całkowicie zwykła, Panowie nawet zapytali czy mogą ją sobie zabrać razem z kluczami. Pytanie było czysto retoryczne, więc nie było sensu zabierać się za próby tłumaczenia. Jako nagrodę pocieszenia dostałem voucher na gorący ryż z warzywami :)

 

Jeśli ktoś podróżuje jako backpacker to nie polecam zabierać drogiego sprzętu, zawsze przy utracie czy zatrzymaniu sprzętu przez osoby trzecie dzień jest zepsuty. Sanrenmu,kawałek szurka i ducktape'a załatwia 99% problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość  że cena przesadzona to jeszcze dyskwalifikujący w roli EDC brak korkociąga  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.