Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stary_p

Zegarek z USA do 250$

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za około miesiąc będę miał gościa z USA w Polsce i może mi przywieźć zegarek - nie będę musiał płacić ceł, martwić się o wysyłkę itp.

Szukam więc czegoś dla siebie, żebym mógł to kupić w necie, zapłacić a potem wysłać do znajomego w Stanach, który to spakuje w plecak i dostarczy do rąk własnych :)

No i jak zwykle w tym wypadku pojawia się dylemat co wybrać...

Może na początek 2 główne założenia:

- nie szukam garniturowca (chodzi o coś co będzie pasowało do zestawu typu jeansy + koszula / sweter / ewentualnie bluza)

- absolutne minimum to 42 mm - mimo, że mój nadgarstek to 17.5cm to lubię dość spore zegarki (najczęściej noszę 45mm Fossila, którego przywieziono mi tą samą drogą kilka lat temu :) ).

 

Po głowie od jakiegoś czasu chodzi mi pilot TICINO, który jest dostępny w USA na http://www.sizzlinwatches.com/, a konkretnie BIG PILOT z tytanową kopertą, szafirowym szkłem i Miyotą 9015 ( TUTAJ), ale wciąż nie jestem na niego na 100% zdecydowany i stąd ten temat.

Może być również jakiś inny ciekawy pilot, nurek lub chronograf - nie zamykam się na żadne opcje.

Proszę o podpowiedzi - jeszcze trochę czasu mi zostało na dokonanie wyboru.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie propozycje :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie Victornix na Gemnation.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W założonym budżecie nic ciekawego ze Swiss Army nie znalazłem, a nie nogę już bardziej go naciągnąć.

Może ktoś zna jakieś inne ciekawe sklepy online poza Gemnation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tego Ticino? To 10ATM to faktycznie 10ATM, czy jakaś lipa i strach umyć ręce? Luma daje radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych recenzji, które czytałem to zegarek chwalony za jakość wykonania, więc dlatego się nim zainteresowałem, Z racji tego, że nie ma zbyt dużego odzewu na ten temat i innych ciekawych propozycji, pewnie się na niego zdecyduję.

Tylko mam dylemat - czy 47mm czy 44mm? Mam nadgarstek 17.5cm i mimo, że serce podpowiada 47mm (tytanowa koperta, pasek 22mm) to boję się czy nie będzie za duży - jednak w 44mm jest między uszami jedynie 20mm co podobno nie wygląda specjalnie...

Ale jeszcze trochę czasu zostało na podjęcie decyzji więc może ktoś pomoże :) 

A jak szukałem info nt. tych Ticino to trafiłem na coś takiego jak Sea-Gull (tutaj) - trochę inny styl, bardziej militarny, ale też niezmiernie ciekawy.

No i zamiast wyboru między mniejszym a większym Ticino doszedł kolejny, który miesza w głowie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta odległość między uszami w 44mm mnie trochę boli, dlatego się zastanawiam. A zegarek ładny. W ogóle nie wiedziałem, że jest wersja z tytanową kopertą. To by mi jeszcze bardziej odpowiadało - szkoda tylko, że nie ma tarczy typu B.

Podobnego Seagulla opisywał jeden z użytkowników forum na swoim blogu - http://jslanina.blogspot.com/2014/02/seagull-d813581.html#more

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Seagull, ale jednak zostanę przy Ticino i w wersji BIG Pilot z tytanową kopertą.

Jest tylko jeden kłopot - znajomy będzie dopiero za miesiąc - nie wiem czy do tego czasu coś innego mi w głowie nie zamiesza :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jednak zgarniesz tego Ticino... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.