Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vipp2

SEIKO SNZH53K1 Warto kupować nowy za +- 350PLN z pękniętym bezelem?

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się może orientuje jaki jest koszt bezela i wymiany?

post-71114-0-10842000-1422267335.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie do 300 zł max za ten zegarek w tym stanie. Zadzwoń do serwisu Seiko w Łodzi na 6 sierpnia i zapytaj ile kosztuje taki bezel.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak biorą z Zibi, więc lepiej bezpośrednio, wróżę z tytki herbacianej, że 200zł nie starczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zegarek, który kupiłem w sklepie Outlet For You. Wystawiony jako nowy, przyjechał z pękniętym bezelem. Odesłałem z prośbą o wymianę bezela, odpisali że odsyłają pieniądze (22 stycznia, do dzisiaj nie mam kasy, monituję), choć nie żądałem zwrotu lecz pytałem o mozliwość naprawy. Wydaje mi się, że ten zegarek miał od początku pęknięty bezel....

 

Zegarek nie pochodzi z polskiej dystrybucji, dają swoją gwarancję. Na pudełku była naklejka w języku niemieckim, podejrzewam, ale nie mam pewności, to tylko moje subiektytwne przypuszczenia, że to zegarek z Niemiec, pogwarancyjny lub powystawowy.... Niestety wystawianie takiego jako pierwotnie nowy, nie jest uczciwe, wydaje mi się, że coś kręcili, ale może się mylę.

 

Szczerze, to bym nie ryzykował, a już na pewno w świetle moich ww. doświadczeń z tym sklepem, nie bardzo daję wiarę zapewnieniom o stanie zegarka. Nie wiadomo, jak powstało peknięcie i jak się ma mechanizm....

 

Na bazarku jest takie seiko, bez peknięcia na bezelu....

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.