Skocz do zawartości

Ogłoszenie

RELACJE FILMOWE - X Jubileuszowe Spotkanie Klubu

Na około tydzień lub dwa wyłączamy definitywnie tapatalk na forum.

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    lukkluj

#warszawa #pokój #wynajem Nasza stażytska, przemiła dziewczyna, szuka pokoju do wynajęcia w Warszawie. Czy ktoś może coś słyszał?

Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zegarek na prawym ręku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ogre2000

Ogre2000
  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 31 styczeń 2007 - 15:08

Witam
Dzisiaj pod paskiem zrobiło się mało otarcie na nadgarstku i postawiłem, żeby lewa ręka sobie od niego troszkę odpoczęła.
Założyłem zegarek na prawa rękę i...
to niesamowite uczucie.
Na lewym ręku zegarek był niewyczuwalny, na prawym waży z kilogram ;)
Cos mi się przestawiło w głowie i mam problemy z szybkim pisaniem. Zarówno na klawiaturze, jak i długopisem. Mam wrażenie, że piszę lewą ręką (jestem normalnie praworęczny ((z wyjątkami))).
Myszka też dzisiaj inaczej leży w dłoni.
Robię wszystko tak jak zwykle, tylko sam zegarek mam na drugiej ręce.
Ktoś miał podobne doświadczenia?
Nie moge się przyzwyczaić.
Niesamowite.

Pozdrawiam
Ogre2000
  • 0

#2 aaronek

aaronek
  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 31 styczeń 2007 - 16:43

Eeee, kiedy ja "dla jaj" zakładam zegarek na prawą rękę, z trudem potrafię wygiąć ją w taki sposób, żeby odczytać godzinę ;)
  • 0

#3 Bartheck

Bartheck

Antropomorficzna personifikacja ludzkich wyobrażeń

• Stowarzyszenie
  • 1501 postów
  • Gadu-Gadu: 1730887

Napisano 31 styczeń 2007 - 16:49

Ja byłem niedawno zmuszony do noszenia przez kilka dni zegarka na prawej ręce (zerwany mięsień, łapsko spuchło trochę). Dziwne to było doświadczenie, koronka uwierała, sprawdzanie godziny tez jakieś takie dziwne. Wagi nie odczułem w żaden sposób (choć skx007 do najlżejszych nie należy, jak również do najcięższych ;)). Wolę jednak nosić go tak jak się przyzwyczaiłem :D.
  • 0

#4 Maro66

Maro66

Marek

• Użytkownik
  • 2098 postów

Napisano 31 styczeń 2007 - 17:13

A ja raz "dla jaj" założyłem zegarek na prawą rękę i nosiłem tak ze dwa lata. Jetem praworęczny, tak więc zegarek był niestety bardzo podrapany,a po tak długim czasie miałem kłopoty żeby przestawić go z powrotem na lewą :wink:
Ostatnio miałem kilka razy zegarek na prawej ręce, tylko dlatego że lewa była zajęta przez inny ;) Mam dwa Seiko i muszę sobie jakoś radzić z dokręcaniem :wink:
  • 0

#5 aaronek

aaronek
  • Użytkownik
  • 155 postów

Napisano 31 styczeń 2007 - 19:05

Nie chcesz kupować rotomatu to nakręcaj go wiertarka ;)
  • 0

#6 Gość_Guliwer202_*

Gość_Guliwer202_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2007 - 19:46

Generalnie ZAWSZE nosze zegarek na lewej ręce,nie pamiętam abym kiedykolwiek nosił go na prawej. Co do dziwnego uczucia zmiany z lewej na prawą rękę nic na ten temat nie wiem ale miałem takie kiedy pierwszy raz założyłem mój nowy zegarek,ciężki strasznie,teraz go nie czuję,autentycznie miałem poobijaną i pordażnioną skórę od prze pierwsze kilka godzin noszenia, moja reka nie była przyzwyczajona do noszenia takiego zegarka.teraz juz wszystko OK,czasem zapominam ze go mam ale pierwsze "chwile" były że tak powiem "bolesne ;) poza tym raczej nosiłem zegarki z paskiem a ten ma branzolete %###Ó###>
pozdrawiam
  • 0

#7 Gość_DonPablo_*

Gość_DonPablo_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2007 - 21:16

Ja jestem leworęczny i zegarki noszę na lewej ręce, co wiąże się z tym, że są one mocno porysowane. Jeżeli chodzi o ból zadawany przez zegarek to mój na bransolecie jest prawdziwym depilatorem! Mam od noszenia zegarka łysą plamę na ręce ;)
  • 0

#8 chief_eng

chief_eng
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 31 styczeń 2007 - 22:01

Założyłem na próbę i rzeczywiście jakiś taki ciężki :shock:
Nienaturalnie ręka mi się wykręca przy sprawdzaniu godziny. ;)
Ja jednak wolę na lewej.
  • 0

#9 Karol Kłósek

Karol Kłósek

smok nie podda się lustracji i śmieje się z dekomunizacji

• Użytkownik
  • 1423 postów

Napisano 31 styczeń 2007 - 22:47

Ja natomiast jak kiedyś z powodu skaleczenia nie mogłem nosić zegarka na lewej ręce to używałem kieszonkowego :twisted:
Na prawej ręce nie potrafię nosić zegarka.
  • 0

#10 neuro

neuro
  • Użytkownik
  • 3006 postów

Napisano 01 luty 2007 - 00:05

Zasadniczo noszę na lewej, ale od jakiegoś czasu zdarza się że na prawą zakładam. Szybko się przyzwyczaiłem. Czasem noszę dwa zegarki. Można przywyknąc ;)
  • 0

#11 Gość__*

Gość__*
  • Gość

Napisano 01 luty 2007 - 00:17

Mi to nie robi różnicy, ale dla ochrony zegarka noszę na lewej.
  • 0

#12 MasterFan

MasterFan

RoyalOakFan

• Użytkownik
  • 4792 postów

Napisano 01 luty 2007 - 09:46

Kiedyś z ciekawości zmieniłem z lewej na prawą...i tak zostało, teraz nie wyobrażam sobie żebym mógł nosić na lewej ;) Acha, jestem praworęczny :wink:

Marcin
  • 0

#13 Gość_laryngoskop_*

Gość_laryngoskop_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2007 - 22:08

Jestem praworęczny i od kilku lat noszę zegarek na prawej ręce-już nie umiem nosić na lewej... :wink: Pozdrawiam mańkutów ;)
  • 0

#14 Gość__*

Gość__*
  • Gość

Napisano 22 luty 2007 - 01:23

Eeee, kiedy ja "dla jaj" zakładam zegarek na prawą rękę, z trudem potrafię wygiąć ją w taki sposób, żeby odczytać godzinę :lol:

NIEZŁE JAJA, UBAW PO PACHY, JAZDA BEZ TRZYMANKI!!!! :D :D ;) ;)
  • 0

#15 korba

korba

Military Offroader

• Użytkownik
  • 1244 postów
  • Gadu-Gadu: 1872575

Napisano 22 luty 2007 - 11:16

Noszenie zegarka na prawym reku też testowałem. Wielkiego, cięzkiego. Poljot Amfibia. Dziwne uczucie. Z samym zapięciem paska lewą ręką na prawej miałem trudności :lol: W podobnym stylu jest naciskanie pedału hamulca w samochodzie lewą nogą. Próbował ktoś?? Radzę zapiąc pasy, bo sobie mozna zęby o kierownice wybić;)
  • 0

#16 grab

grab
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 22 luty 2007 - 11:28

ja noszę na prawej. przestawiłem się jakieś dwa lata temu z powodu wielkiej koronki, która "raniła" mi lewą rękę. od tego czasu noszę na prawej. super sprawa. co do ciężaru - zgadzam się w 100%. na prawej ręce zegarki są zdecydowanie cięższe :lol:

wojtek
  • 0

#17 Fixxxer1

Fixxxer1
  • Użytkownik
  • 541 postów

Napisano 22 luty 2007 - 11:34

Ja noszę na lewej tylko i wyłącznie, raz założyłem na prawą i już więcej tego nie zrobię. Jakoś dziwnie dla mnie wygląda zegarek na prawej ręce... Bez obrazy oczywiście :lol:
  • 0

#18 grab

grab
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 22 luty 2007 - 11:42

Jakoś dziwnie dla mnie wygląda zegarek na prawej ręce... Bez obrazy oczywiście :lol:

"dla mnie bomba", szczególnie jak się witam podając dłoń na płasko, żeby osoba witana mogła dokładnie przypatrzeć się maszynie ;)

wojtek
  • 0

#19 Gość__*

Gość__*
  • Gość

Napisano 22 luty 2007 - 12:12

spróbujcie stanąć przy ścianie albo w dzrzwiach i dociskajcie rękę z całej siły do futryny/ściany, ręka musi być w naturalnej pozycji kiedy sie sto. no, i ciśnijcie tak równolegle do ściany stojąc w miejscu przez ok 1min-2min. potem odejdżcie od ściany i ręka SAMA pójdzie w górę! SAMA bez bez waszej pomocy!!!!!!!!! spróbujcie! niezła jazda!
  • 0

#20 sanka

sanka

Michele

• Użytkownik
  • 915 postów

Napisano 24 luty 2007 - 21:40

Ja mam akurat inaczej bo jestem lewo ręczny i chociaż to miałem złamany kiedyś nadgarstek w lewej ręce w dwóch miejscach i ręka teraz jest trochę miejsza tak więc zegarek czasem trochę skacze po ręce to i tak noszę zegarki na lewej ręce :lol:
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych