Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ogre2000

Zegarek na prawym ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj pod paskiem zrobiło się mało otarcie na nadgarstku i postawiłem, żeby lewa ręka sobie od niego troszkę odpoczęła.

Założyłem zegarek na prawa rękę i...

to niesamowite uczucie.

Na lewym ręku zegarek był niewyczuwalny, na prawym waży z kilogram ;)

Cos mi się przestawiło w głowie i mam problemy z szybkim pisaniem. Zarówno na klawiaturze, jak i długopisem. Mam wrażenie, że piszę lewą ręką (jestem normalnie praworęczny ((z wyjątkami))).

Myszka też dzisiaj inaczej leży w dłoni.

Robię wszystko tak jak zwykle, tylko sam zegarek mam na drugiej ręce.

Ktoś miał podobne doświadczenia?

Nie moge się przyzwyczaić.

Niesamowite.

 

Pozdrawiam

Ogre2000


=====================

DW-6900BD-6T + G-303B-3AVER + GW-9200-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, kiedy ja "dla jaj" zakładam zegarek na prawą rękę, z trudem potrafię wygiąć ją w taki sposób, żeby odczytać godzinę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem niedawno zmuszony do noszenia przez kilka dni zegarka na prawej ręce (zerwany mięsień, łapsko spuchło trochę). Dziwne to było doświadczenie, koronka uwierała, sprawdzanie godziny tez jakieś takie dziwne. Wagi nie odczułem w żaden sposób (choć skx007 do najlżejszych nie należy, jak również do najcięższych ;)). Wolę jednak nosić go tak jak się przyzwyczaiłem :D.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja raz "dla jaj" założyłem zegarek na prawą rękę i nosiłem tak ze dwa lata. Jetem praworęczny, tak więc zegarek był niestety bardzo podrapany,a po tak długim czasie miałem kłopoty żeby przestawić go z powrotem na lewą :wink:

Ostatnio miałem kilka razy zegarek na prawej ręce, tylko dlatego że lewa była zajęta przez inny ;) Mam dwa Seiko i muszę sobie jakoś radzić z dokręcaniem :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz kupować rotomatu to nakręcaj go wiertarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Guliwer202

Generalnie ZAWSZE nosze zegarek na lewej ręce,nie pamiętam abym kiedykolwiek nosił go na prawej. Co do dziwnego uczucia zmiany z lewej na prawą rękę nic na ten temat nie wiem ale miałem takie kiedy pierwszy raz założyłem mój nowy zegarek,ciężki strasznie,teraz go nie czuję,autentycznie miałem poobijaną i pordażnioną skórę od prze pierwsze kilka godzin noszenia, moja reka nie była przyzwyczajona do noszenia takiego zegarka.teraz juz wszystko OK,czasem zapominam ze go mam ale pierwsze "chwile" były że tak powiem "bolesne ;) poza tym raczej nosiłem zegarki z paskiem a ten ma branzolete %###Ó###>

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DonPablo

Ja jestem leworęczny i zegarki noszę na lewej ręce, co wiąże się z tym, że są one mocno porysowane. Jeżeli chodzi o ból zadawany przez zegarek to mój na bransolecie jest prawdziwym depilatorem! Mam od noszenia zegarka łysą plamę na ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem na próbę i rzeczywiście jakiś taki ciężki :shock:

Nienaturalnie ręka mi się wykręca przy sprawdzaniu godziny. ;)

Ja jednak wolę na lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jak kiedyś z powodu skaleczenia nie mogłem nosić zegarka na lewej ręce to używałem kieszonkowego :twisted:

Na prawej ręce nie potrafię nosić zegarka.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo noszę na lewej, ale od jakiegoś czasu zdarza się że na prawą zakładam. Szybko się przyzwyczaiłem. Czasem noszę dwa zegarki. Można przywyknąc ;)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi to nie robi różnicy, ale dla ochrony zegarka noszę na lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z ciekawości zmieniłem z lewej na prawą...i tak zostało, teraz nie wyobrażam sobie żebym mógł nosić na lewej ;) Acha, jestem praworęczny :wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laryngoskop

Jestem praworęczny i od kilku lat noszę zegarek na prawej ręce-już nie umiem nosić na lewej... :wink: Pozdrawiam mańkutów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eeee, kiedy ja "dla jaj" zakładam zegarek na prawą rękę, z trudem potrafię wygiąć ją w taki sposób, żeby odczytać godzinę :lol:
NIEZŁE JAJA, UBAW PO PACHY, JAZDA BEZ TRZYMANKI!!!! :D:D;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszenie zegarka na prawym reku też testowałem. Wielkiego, cięzkiego. Poljot Amfibia. Dziwne uczucie. Z samym zapięciem paska lewą ręką na prawej miałem trudności :lol: W podobnym stylu jest naciskanie pedału hamulca w samochodzie lewą nogą. Próbował ktoś?? Radzę zapiąc pasy, bo sobie mozna zęby o kierownice wybić;)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja noszę na prawej. przestawiłem się jakieś dwa lata temu z powodu wielkiej koronki, która "raniła" mi lewą rękę. od tego czasu noszę na prawej. super sprawa. co do ciężaru - zgadzam się w 100%. na prawej ręce zegarki są zdecydowanie cięższe :lol:

 

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę na lewej tylko i wyłącznie, raz założyłem na prawą i już więcej tego nie zrobię. Jakoś dziwnie dla mnie wygląda zegarek na prawej ręce... Bez obrazy oczywiście :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dziwnie dla mnie wygląda zegarek na prawej ręce... Bez obrazy oczywiście :lol:

 

"dla mnie bomba", szczególnie jak się witam podając dłoń na płasko, żeby osoba witana mogła dokładnie przypatrzeć się maszynie ;)

 

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

spróbujcie stanąć przy ścianie albo w dzrzwiach i dociskajcie rękę z całej siły do futryny/ściany, ręka musi być w naturalnej pozycji kiedy sie sto. no, i ciśnijcie tak równolegle do ściany stojąc w miejscu przez ok 1min-2min. potem odejdżcie od ściany i ręka SAMA pójdzie w górę! SAMA bez bez waszej pomocy!!!!!!!!! spróbujcie! niezła jazda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat inaczej bo jestem lewo ręczny i chociaż to miałem złamany kiedyś nadgarstek w lewej ręce w dwóch miejscach i ręka teraz jest trochę miejsza tak więc zegarek czasem trochę skacze po ręce to i tak noszę zegarki na lewej ręce :lol:


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FLowBone

ja np. nie potrafilbym nosic zegarka na prawej rece, dziwnie bym sie z tym czuł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja na codzien nosze dwa zegarki, po jednym na kazdej łapie. jeden złoty a drugi srebrny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.