Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Irek W.

Dzień dobry wszystkim!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim forumowiczom. Dawno temu miałem małego bzika na punkcie zegarków, gdy nastała era telefonów komórkowych, nie wiadomo czemu zainteresowanie zgasło. Ostatnio wpadło mi w ręce kilka mechanicznych Poljotów, które leżały w pudełku około 13 lat. Jak je znalazłem oczy mi się zaświeciły zupełnie jak kiedyś. Żeby było ciekawie wszystkie są nieużywane, wszystkie działają. Liczę, że z Waszą pomocą zostawię sobie najciekawszy, resztę będę prawdopodobnie chciał sprzedać. Jeszcze dziś spróbuję zaprezentować przynajmniej jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim forumowiczom. Dawno temu miałem małego bzika na punkcie zegarków, gdy nastała era telefonów komórkowych, nie wiadomo czemu zainteresowanie zgasło. Ostatnio wpadło mi w ręce kilka mechanicznych Poljotów, które leżały w pudełku około 13 lat. Jak je znalazłem oczy mi się zaświeciły zupełnie jak kiedyś. Żeby było ciekawie wszystkie są nieużywane, wszystkie działają. Liczę, że z Waszą pomocą zostawię sobie najciekawszy, resztę będę prawdopodobnie chciał sprzedać. Jeszcze dziś spróbuję zaprezentować przynajmniej jeden.

Witaj kolego. Jak nazwa wskazuje jest to forum zegarów i zegarków i witamy Cię wraz z Twoim dobytkiem.Pisząc dobytkiem odnoszę się do Twojego drugiego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.