Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda.

Ale czy to jest niezbędne? Zegarek sam w sobie jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@P10TR gratuluję, świetny zegarek :)

 

 

DSC_1705.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki:)

Docieramy się, bo wiadomo - dla mnie za duży, za ciężki itp., itd. ;)

Ale zegarek faktycznie robi wrażenie. Nie rozumiałem do tej pory Waszych zachwytów nad Tudorami - teraz rozumiem.

Nie sądziłem tylko ze od tego modelu zacznę, myślałem raczej o innych (Ranger, NF, Pelagos). BB wydawał mi się zbyt oklepany i popularny.

Wydawało mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, w dziale glycine pytanie do Ciebie.

 

BB jest ok, ja najbardziej preferuję burgunda :)

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, BB jest oklepany, bo jest fotogeniczny i w sieci pełno zdjęć.  W Polsce żaden zegarek za ok 10 tyś nie może być oklepany...  Ja we Wrocławiu widziałem zdecydowanie więcej Ferrari na ulicy niż Tudora na ręce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny blue Piotrze i  cięższy od dotychczasowych  nabytków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki. Ale bez przesady, z bransoleta wazy około 170 gram, czyli podobnie jak Breitling Colt czy Cockpit. Sam zegarek podejrzewam że będzie ważył około 100 g co jest już normalnym wynikiem jak na stalowy zegarek z tak grubym mechanizmem.

Na razie noszę i nosi sie swietnie. Jak mi zacznie przeszkadzać ciężar to wrzuce na NATO albo kupie Pelagosa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, właśnie wielkość i grubość sa ok. Koperta jest płaska i leży wygodnie na nadgarstku bez tego efektu jajka znanego z kopert z VJ o podobnej grubości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Poproszę o przyjęcie do Klubu:)

Witaj - gratuluje serdecznie - super wybor B)

Co do samego oklepania, to tak jak Koledzy pisali - oklepanie, to moze zdarzyc sie TYLKO na tym forum, bo choc np. Subow tu pelno, to w PL praktycznie ich nie widuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję:)

 

Źle się wyraziłem chyba - miałem na myśli że jest to bez watpienia najpopularniejszy model Tudora chyba nie tylko na tym forum. Może się opatrzyć jak sie ogląda zdjęcia w necie. U nas tez króluje, innych modeli jak na lekarstwo, chyba jeden bądź dwa Rangery, Pelagosy się tez zdarzają, North Flaga chyba nikt nie ma.

Jedyne co, to chyba z BB mam najmniej popularna wersję. I coraz bardziej sie przekonuję, ze to był strzał w dziesiątkę. Moze nie jest tak efektowna na pierwszy rzut oka jak burgund czy black, jest chłodna i stonowana, ale na pewno nie jest mniej atrakcyjna po głębszym przyjrzeniu:)

9165697_image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie BB to naprawdę bardzo wdzięczne zegarki i tylko od osobistych upodobań zależy która wersje wybierzemy :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P10TR, a jak Ci się widzi bransoleta w nowszym modelu? Zapodaj jakieś zdjęcie całości jak się prezentuje na łapie. No i oczywiście gratulacje. BB to jeden z moich "must have"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

North Flagi na bransolecie z krukowskiej wyprzedaży już się straciły. Więc może jakieś foty na forum się pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NF też ktoś ma na forum, egz. na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P10TR, a jak Ci się widzi bransoleta w nowszym modelu? Zapodaj jakieś zdjęcie całości jak się prezentuje na łapie. No i oczywiście gratulacje. BB to jeden z moich "must have"!

Bardzo mi się widzi:) W dużej mierze dzięki niej noszę ten zegarek, bo jest niezwykle wygodna. Układa sie bardzo ładnie na ręce i dość ciężki zegarek nosi sie bardzo komfortowo. Wygląd to kwestia gustu. Stara była bardziej klasyczna, taka surowa, ta przez te wypustki jest bardziej hmm... Fikuśna? Finezyjna? W każdym razie na pewno swietnie wykonana. Zapięcie dość proste technicznie ale wykonane bez najmniejszego zarzutu. Spasowanie perfekcyjne.

Zdjęcia zrobię jutro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rivetsy w nowych BB jak najbardziej nawiązują do przeszłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się dokopalem do kilku informacji na temat nitowanych bransolet z lat 50 i 60. Ciekawe.

W starych ściągnięcie ogniwa musiało byc trudne, w nowej na szczęście nit jest tylko po jednej stronie ogniwa, po drugiej jest wygodny pin z gwintem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP - świetny Ranger. Dla mnie to zegarek idealny na paski wszelkiej maści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.