Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Było, ale już z 'naście' stron wcześniej. Podajcie proszę ceny z Kruka na metce dla wersji na bransolecie dla:

- BB

- BB GMT

- BB58

 

Karty rabatowe nie działają tylko na Rolexy, czy na Tudora też przestały działać?

 

Metka z Kruka którą mam w pudełku sugeruje, że BB58 na bransolecie = 14,790zł bez rabatu.

 

gallery_65341_3705_3102367.jpg

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu na Black Friday zrobili -25%. W tym roku niestety tylko -15%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu pamiętam Tudor był mocno przeceniony.

 

Teraz jak dają -15% to jak rozumiem koniec rabatu, w sensie karta i punkty już nic nie dadzą?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ktoś ma kartę i punkty, to ma Black Friday na Black Bay przez cały rok :D 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Metka z Kruka którą mam w pudełku sugeruje, że BB58 na bransolecie = 14,790zł bez rabatu.

 

 

Fajnie świeci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jubilee na BB58, komuś już się udało ze starą jubilee.

 

Blaszkowe maskownice można dopasować, ale efekt jest... no lepiej mu z oryginalną bransoletą ;)

 

 

Fajne zdjęcie! :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli ruszam z pisaniem recenzji. Zdjęcia też same się nie zrobią:

 

gallery_65341_3705_3608926.jpg

 

gallery_65341_3705_458441.jpg

 

Muszę obfotografować na bransolecie, bo właśnie dotarł Bergeon do zdejmowania pasków i tylko czekam na paczuszkę z Crown & Buckle :P 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powoli ruszam z pisaniem recenzji. Zdjęcia też same się nie zrobią:

 

Muszę obfotografować na bransolecie, bo właśnie dotarł Bergeon do zdejmowania pasków i tylko czekam na paczuszkę z Crown & Buckle :P

Jedyne czego mu brakuje w moim to bransoleta właśnie, a Ty takie zdjęcia wstawiasz :/

Chętnie przeczytam recenzję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czarnego konia,mianowicie Black Shield,ale że jestem zawsze w finansowej czarnej,to mogę tylko pooglądać-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do BB58 to jest zasadniczy problem . Na pasku skórzanym i na bransolecie wygląda swietnie i naprawdę trudno sie zdecydować na wersje . Z pasków wg mnie brąz ale ciemny. W tym sensie to pełnoprawne dwa zegarki w jednym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - podstawowa zasada to brać na bransolecie ;) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jasne . Chodziło mi o to że po zamówieniu pasków i założeniu tych lepszych trudno o decyzje czy wrócić na branse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łażę po domu jak Japończyk z aparatem i robię zdjęcia pod recenzję. Z 30tu fotek zrobionych w jednym miejscu może ze dwa nadają się do publikacji. A to zamazane, a to kurz na szkle, a to ostrość złapana nie w tym miejscu, a to światło nie tak padło = nie ma lekko  :lol:


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym kosmicznym, aparatem Nikon D5200 i to na standardowym obiektywie 18-105 w dodatku w pełni amatorsko w trybie auto (bez lampy błyskowej). Niektóre zdjęcia wychodzą od razu takie jak chcę, nic nie trzeba przy nich robić, poza ew. przycięciem. Jednak często patrzę: " O tutaj świetnie wygląda" cykam fotkę, a na aparacie rozczarowanie: szaro, buro i ponuro; albo kolory mocno odbiegające od rzeczywistości. Dlatego podstawą u mnie jest Photoshop - wyciągam kolory na takie jakie ja widzę, a nie aparat. 

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz zegarek na prawej ręce, czy wtedy też robisz zdjęcia lustrzanką ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si Señor.

 

Doszedłem do wprawy, ale łatwo nie było, bo to nie jest obiektyw do bliskich ujęć. Odstawiam rękę maks do przodu (i jeszcze po skosie, bo przecież musi wyjść typowe zdjęcie nadgarstkowe), obiektyw na maksymalny zoom, góra ciała do tyłu, aparat objęty przez lewą dłoń jak przez ośmiornicę, palec gdzieś tam pełznie po górze obudowy w poszukiwaniu przycisku i... jakoś wychodzi :D

 

Prawdziwa gimnastyka :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osoby patrzącej z boku musi to być dość zabawne

Ja zaś podziwiam Twoją determinację w robieniu zdjęć lewą ręką


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.