Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

"Desperacja hazardzisty" ;)

 

Ale że bilami czy o bile? :)

 

U mnie na brązowo dziś...

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś? Jeśli tak, to pokaż co...:)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku postawiłeś zegarek ? Nie trzymaj nas w niepewności  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że bilami czy o bile? :)

U mnie na brązowo dziś...

Nowa wersja czy stara? Bo po zdjęciu ciężko wyczuć ? :D

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nowa wersja czy stara? Bo po zdjęciu ciężko wyczuć ? :D

Nowa. Pasek od Filipa.

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że bilami czy o bile? :)

 

Wygrałeś? Jeśli tak, to pokaż co... :)

 

 

Leszku postawiłeś zegarek ? Nie trzymaj nas w niepewności  :(

No wiem, te bile to trochę nie teges w tym miejscu - na logikę. Ale do kompozycji mi pasowały (za tło), a jakoś tak z grą w ogóle się kojarzyły i były pod ręką... A wszystko wiadomo po co - żeby pokazać BB58 :P Zdarzało się grać w kulki na kasę, ale nigdy to nie był hazard, bo ryzykowałem tylko swoimi umiejętnościami i tym, co mogłem (w rozsądnych granicach) na samego siebie postawić :) Jak już, to można powiedzieć, że "hustling"... (słynny film z Newmanem pt. "Hustler", po naszemu: "Bilardzista").

@ajsek: ten brązowy jest zabójczy i pasek od Filipa świetnie dobrany!

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No wiem, te bile to trochę nie teges w tym miejscu - na logikę. Ale do kompozycji mi pasowały (za tło), a jakoś tak z grą w ogóle się kojarzyły i były pod ręką... A wszystko wiadomo po co - żeby pokazać BB58 :P Zdarzało się grać w kulki na kasę, ale nigdy to nie był hazard, bo ryzykowałem tylko swoimi umiejętnościami i tym, co mogłem (w rozsądnych granicach) na samego siebie postawić :) Jak już, to można powiedzieć, że "hustling"... (słynny film z Newmanem pt. "Hustler", po naszemu: "Bilardzista").

Pasowałoby się kiedyś spotkać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby się kiedyś spotkać :D

Chyba Kraków by nam obu pasował, póki co robimy małe "macanie" Hamiltonów (i innych marek też) w Katowicach Nikiszowcu na początku września. Kolega reelax jest głównym prowodyrem :D

A w Krakowie grywałem gdzieś niedaleko Prądnickiej, ale nie wiem, czy ten klub jeszcze istnieje...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba Kraków by nam obu pasował, póki co robimy małe "macanie" Hamiltonów (i innych marek też) w Katowicach Nikiszowcu na początku września. Kolega reelax jest głównym prowodyrem :D

A w Krakowie grywałem gdzieś niedaleko Prądnickiej, ale nie wiem, czy ten klub jeszcze istnieje...

Trochę lat już minęło odkąd grałem ostatni raz, ale kiedyś było to dość często. W Krakowie też gdzieś grałem, ale już zupełnie nie pamiętam gdzie. W Gliwicach też mi się zdarzało. Kurczę, może rzeczywiście kiedyś by połączyć jakieś spotkanie zegarkowe z dwugodzinną gierką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się znalazło więcej chętnych do takiego "pięknego z pożytecznym", to możemy zorganizować jakieś spotkanie w klubie Dekada w Sosnowcu. Prowadzi go kolega, dogadamy terminy i warunki, żeby mieć do dyspozycji stoły - a ma tam naprawdę dobre, profesjonalne stoły i sprzęt plus niezłe jedzenie i warunki do rozłożenia się z "klamotami" zegarkowymi. Tu są namiary na klub: http://dekadaklub.pl/


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jak będę następnym razem u teściowej w Zawierciu, to już wiem gdzie się wyrwę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na brązowo dziś...

Maćku kolejny do kolekcji, czy to wynajem krótkoterminowy? :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Maćku kolejny do kolekcji, czy to wynajem krótkoterminowy? :D

Pytania są tendencyjne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania są tendencyjne!!!

post-33253-0-40509100-1565627669.gif


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjne przymiarki...

GMT maja od ręki. Mierzyłem, ale nie jestem w stanie przeżyć datę w BB. Do tego indeksy za małe się wydają...

Za to Bronze grey slate wymiata. Tylko na nato nie mają.

post-36608-0-96140600-1565708752_thumb.jpg

post-36608-0-50289400-1565708911_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie metki nie pamiętam. Miły Pan podał mi finalną cenę ok 3350 eur.

Z metki chyba 3700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła dziś do mnie bransoleta do BB41 (wysłana z Hongkongu we wtorek), jako że oryginał w Kruku to ponad 3.000 zł, postawiłem na Miltat od Strapcode, który wyszedł mnie ok.500 zł.

Teraz szybki tip: jeśli ktoś będzie chciał zamawiać to nie przez ich stronę gdzie doliczany jest tax w wysokości 30 usd, tylko przez chrono24.pl, napisać do nich i dają ofertę 127 usd z wysyłką (przez ich stronę 157 usd). Co prawda musiałem złożyć deklarację celną w Fedex (zadzwonił gość i przesłałem na emaila wniosek, oczywiście z podaniem prawdziwych kwot zakupu i potwierdzeniem z paypala), jednak powiedział że nadawca wszystko uregulował i żadnych opłat mi nie naliczyli.

 

Nie mam w tym momencie zegarka, zapewne założę ją w weekend i dam info czy naprawdę warto.

Na pierwszy rzut oka jednak widać, że o ile zapięcie jest "tańsze" od oryginału to co do samej bransolety nie mam zastrzeżeń, ciężka i solidna, szczotkowanie solidne, ładnie wykończone endlinki. Jest super zabezpieczona, całkowicie oklejona, nałożone gumowe osłony na endslinki. Fajnie i solidnie to wszystko wygląda. Widać że przykładają uwagę do tego produktu i faktycznie jest to chyba najlepszy zamiennik na rynku w rozsądnej cenie.

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszam do zapominania się z mini foto recenzją zamiennika oryginalnej bransolety do BB41.

Jako że ze zdjęciami wyszła dość długa, wrzuciłem w odpowiednim temacie---->TUTAJ

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu noszę Tudora 94510 na zamienniku jubilee i wszystko fajnie, ale to nie to :)

 

Szukałem długo oryginalnej jubilee na eBay, ale nie udało mi się znaleźć nic w sensownym stanie. Ostatecznie sprowadzam oryginał za pośrednictwem Pieśkiewicza. Ma do mnie wkrótce dotrzeć - już nie mogę się doczekać - IMO zegarek będzie wtedy prawdziwie kompletny.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo przekonywałem się do BB GMT, w końcu zawitał i do mnie i raczej zostanie na dłużej - świetny zegarek, na ręce - o dziwo - nosi się wygodniej niż BBR na pasku. Zastanawiałem się też, jak odnajdzie się z BBR, ale to jednak dwa różne zegarki ;)

Podsumowując - jestem bardzo zadowolony z zakupu

98b0c5e823e6b2633485cfc755fbbef5.jpg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo przekonywałem się do BB GMT, w końcu zawitał i do mnie i raczej zostanie na dłużej - świetny zegarek, na ręce - o dziwo - nosi się wygodniej niż BBR na pasku. Zastanawiałem się też, jak odnajdzie się z BBR, ale to jednak dwa różne zegarki ;)

Podsumowując - jestem bardzo zadowolony z zakupu

 

Ładny, funkcjonalny(data, GMT), no i na bransolecie. Gratuluję!  :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Długo przekonywałem się do BB GMT, w końcu zawitał i do mnie i raczej zostanie na dłużej - świetny zegarek, na ręce - o dziwo - nosi się wygodniej niż BBR na pasku. Zastanawiałem się też, jak odnajdzie się z BBR, ale to jednak dwa różne zegarki ;)

Podsumowując - jestem bardzo zadowolony z zakupu

 

Ha, czyli nie tylko mi odbiło, że one się świetnie uzupełniają :) Dwa najładniejsze BlackBaye! Super, niech cieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.