Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

paweln

Stary zegarek "swiss made"

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mój znajomy poprosił mnie o pomoc w identyfikacji starego zegarka, odziedziczonego po ciotce. Zrobiłem kilka zdjęć zanim trafiłem na to forum, a dopiero teraz wiem, że dobrze byłoby zrobić również zdjęcie "wnętrza". Dołączę jak tylko będę miał okazję go odwiedzić. Zegarek ma z przodu napis "Wearever, Antimagnetic 17 Rubis, Swiss Made", z tyłu zaś "FOND METAL". Nigdzie na google nie mogłem znaleźć takiego zegarka ani nawet firmy. Zegarek nie chodzi, nie ma również pokrętła. Chcielibyśmy się dowiedzieć: po pierwsze czy zegarek faktycznie może być szwajcarskiej produkcji oraz po drugie czy jest sens go naprawiać, czy może jest to bezwartościowy egzemplarz. Bardzo proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję. 

post-78348-0-03487100-1422391746_thumb.jpg

post-78348-0-24832400-1422391768_thumb.jpg

post-78348-0-06351300-1422391887_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwajcarski ...tak, choć bez widoku mechanizmu trudno powiedzieć cos wiecej...( w srodku zapewne jakis AS)

Nie pomylę sie raczej pisząc ze z ekonomicznego punktu widzenia kompleksowa naprawa( renowacja) jest bez sensu...

 

P.s "pokrętło ' to koronka,ale brakuje też wałka .


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.