Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zimek92

Zgubiłeś Steinhart'a nav b-uhr ??

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając olx'a znalazłem ostatnio ogłoszenie o sprzedaży tego zegarka: http://olx.pl/oferta/zegarek-steinhart-nav-b-uhr-b-type-47mm-CID87-ID8GiGP.html#1f5b6ea677 Jak twierdzi sprzedający zegarek został znaleziony, także postanowiłem wkleić tutaj to ogłoszenie bo może zgubił go ktoś z forumowiczów. Nie wiem czy istnieje możliwość identyfikacji Steinhart'ów po jakimś numerze seryjnym na dekielku, ale jeśli jest to istnieje duża szansa na możliwość odzyskania zegarka. Wiem, że zgubienie mojego zegarka by bolało dlatego wrzucam tego posta, pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że piszesz. Pewnie komuś puścił teleskop, ciekawe, że tego nie zauważył. Sam mam takiego stenka tylko w rozmiarze 44mm i wyobrażam sobie jakbym się poczuł gdybym po powrocie do domu zauważył, że nie mam go na nadgarstku. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche podejrzane, że sprzedaje bez paska, bo starego zostala tylko połowa... To daje do myślenia,czy ktoś nie pomógł zeby zegarek się "zgubił".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche podejrzane, że sprzedaje bez paska, bo starego zostala tylko połowa... To daje do myślenia,czy ktoś nie pomógł zeby zegarek się "zgubił".

 

Jak znalazł tak sprzedaje ;) W/g mnie bardziej podejrzanej by było jakby ktoś założył nowy pasek 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomógł, bo dziwne, żeby nie zauważyć braku tak dużego zegarka na nadgarstku. Poza tym właśnie po tym zgubieniu mogą być te "rany" hehe Nie nam to oceniać, ważne, że jest wystawiony i może komuś pomoże to w jego odszukaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógł być na przykład mocno nietrzeźwy, kiedy gubił ten zegarek - wtedy pewnie by nie zauważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem we wtorek swojego nav b uhra w Poznaniu... Ale to nie ten :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie nieaktualne, więc poszedł dalej.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś z forum go łyknął dzięki temu tematowi  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawi się na giełdzie steinhart nav-b 47mm z nowym paskiem, porysowanym szafirem bez pudełka i papierów to będzie wiadomo kto. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się źle czuł kupując zegarek o którym wiem, że był znaleziony. Ale jak komuś to nie przeszkadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.