Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Wywiad: Aldo Magada (CEO Zenith)

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacyjne informacje, widzę że Aldo Magada to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 

Aktualne piloty przypominały mi kuriozalne eksperymanty Nadafa z modelami Defy, a ycofanie Sellity to jedyny słuszny krok, dobrze że ten mariaż trwał krótko, bo osłabiał prestiż marki Zenith.

 

Cieszę się, że Elite znowu zostanie wyeksponowany, to świetna linia i piękne mechanizmy w dobrych cenach, a ostatnio jakby zakurzyły się i sporo klientów nie brało pod uwagę tych manufakturowych zegarków w przedziale cenowym ok. 3,5-4k euro.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się cieszymy. Wygląda na to, że Zenith ma szanse wrócić na właściwe tory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że Aldo Magada pomimo naprawdę napiętego planu dnia odpowiadał na wszystkie pytania nigdy nie patrząc na zegarek.
To jeden z przyjemniejszych wywiadów jakie miałem okazję przeprowadzić.


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwy facet na właściwym miejscu. Bardzo mądrze mówi i ma według mnie prawidłową drogę. Zenith to moja ulubiona marka i cieszę się, że skręca w dobrym kierunku.

Rozstanie z Selitą - brawo !

Wyeksponowanie Elite - podwójne brawo !!

Elite to znakomity mechanizm z ogromnym potencjałem. Jest cieniutki i do garniturowców wprost idealny. Gdyby przebudować dołączany moduł rezerwy chodu (cal. 685) i umieścić go w innym układzie (np. druga tarczka) to oczami wyobraźni można sobie pomarzyć o niesamowitych, tradycyjnych modelach garniturowych 39-41 mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Wywiad bardzo fajny i wizja przyszłości marki pozytywna - jedynie zmartwiło mnie trochę wymienienie "dziur w tarczy" jako kwintesencji Zenitha... Akurat spuścizna po Natafie powinna zostać wyrugowana, bo jedyne co naprawdę udanego po sobie zostawił to A 3817.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj, te klasyki z dziurą są fajne:

 

0312604021l-0003.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Może kwestia gustu, dla mnie w 95% przypadków to psucie zegarka - rozumiem -czasem- pokazać tourbillona, ale to albo jako dodatkowy model obok podstawowych, albo przy jakimś naprawdę niesamowitym rozwiązaniu typu Zenith Columbus. Wrzucanie tego do co drugiego El Primero wraz z bezsensnownym układem subtarcz w linii new vintage strasznie mnie zraziło do obecnej oferty tej marki. Form over function - zaprzeczenie tego co Zenith prezentował sobą w dawnych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj, te klasyki z dziurą są fajne:

 

0312604021l-0003.jpg

 

I takiego El Primero będę w tym roku poszukiwał. Raczej nie nowy, ale właśnie taki. Z dziurą i rezerwą chodu. 42 mm. Jeszcze jakby sekundnik był z gwiazdką na końcu to byłoby wszystko, czego potrzebuję. Jakoś przeżyję brak stop sekundy. Mam jeden zegarek na El Primero i na wiosnę czas na drugi.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie nabyłbym wersję 38mm.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywny facet.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Ktoś miał odwagę powiedzieć Sellicie w Zenicie Dość Tego! Brawo! Ta droga prowadziła donikąd, zwłaszcza przy fajnym mechanizmie Elite. 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.