Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Allegro

SKRADZIONY ROLEX DATEJUST I ZENITH

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

W dniu wczorajszym w wyniku kradzieży z włamaniem po godzinie 12 w południe skradziono mi 2 zegarki:

ROLEX Datejust, damski, black roman Nr referencyjny M178274-0078 178274 72160, numer serial 9QX45472 (wraz z opakowaniem, paragonem zakup w W.KRUK 20.12.2014)

ZENITH Elite męski na skórzanym pasku, ne referencyjny 01/02.1125.680


W przypadku prób sprzedaży Państwu powyższych zegraków bądź zauważenia, że ktoś o nie pyta proszę o kontakt bądź kontakt z Policją ul. Opaczewska 8, Warszawa tel. 22 603 73 55.

 

Pozdrawiam,

a.

 

P.S. Uprzejmie oroszę administratora o umieszczenie tej informacji również w innych wątkach...

 

post-6402-0-34183000-1422705293_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo współczuję. Im więcej mam zegarków, tym częściej myślę o starej niemieckiej szafie pancernej. 

Rzeczywiście warto by było go przypiąć tu oraz w bazarku. 

Proponuję ustawić sobie opcję powiadomień na e-mail wyników wyszukiwań(wraz z opcją wyszukiwania w opisie) na Allegro, ebay, olx i gumtree z numerem seryjnym jako hasłem. 

Może powiadom też lombardy w całej Warszawie? Szybkie działanie może pomóc. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( Współczuję  :(

 

Ja od lat pudła i papiery trzymam w innej lokalizacji niż zegarki, bo w razie czego po co ch*jom ułatwiać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie jest miłe, wiem z doświadczenia, także serdecznie współczuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie jest miłe, wiem z doświadczenia, także serdecznie współczuje :(

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za słowa wsparcia! Szczególnie Rolexa żal, tylko parę razy żona ubrała...:(

 

Chcę również umieścić wątek przy zegarkach szwajcarskich, ale dopiero dziś się dowiedziałem o Waszym forum miłośników.

Może administrator by wrzucił w inne wątki?

Tu się dużo dzieje, może ktoś gdzieś wrzuci, usłyszy, zauważy...

 

P.S. Czy znacie może jakieś "inne" miejsce, gdzie są organizowane "aukcje używanych" markowych zegraków?

 

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę śledził...

współczuję


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem temat do częściej odwiedzanego działu. Mam nadzieję, że odzyskasz zegarki no że i zostaniesz z nami na dłużej, nie z tego tylko powodu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. :( Mam nadzieję, że się odnajdą. W takich momentach człowiek dochodzi do wniosku, że obcinanie rąk amatorom cudzej własności to jednak nie był taki głupi pomysł. :(

 


Proponuję ustawić sobie opcję powiadomień na e-mail wyników wyszukiwań(wraz z opcją wyszukiwania w opisie) na Allegro, ebay, olx i gumtree z numerem seryjnym jako hasłem. 

 

 

Mógłbyś napisać w jaki sposób? Gdzie tam jest taka opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie w takim przypadku zastanawia czy wiedzieli po co idą czy po prostu im się trafiło przy okazji. Czy np kupowanie albo sprzedawanie na allegro albo gdzie indziej w sieci nie przyciąga w jakiś sposób złodzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie w takim przypadku zastanawia czy wiedzieli po co idą czy po prostu im się trafiło przy okazji. Czy np kupowanie albo sprzedawanie na allegro albo gdzie indziej w sieci nie przyciąga w jakiś sposób złodzieja.

 

Ktoś kiedyś mi opowiadał o takich przypadkach, że złodzieje znajdywali adres po IP i wiedzieli po co idą, ale czy to prawda to nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze po iP to cięzko bo to trzeba adres od dostawcy usługi wyciągać

Miałem na myśli że kupują coś od kogo kto sprzedaje dużo zegarków mając jego adres

a za jakis czas zjawiają się zabrać resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same fora też są średnio bezpieczne... Zdjęcia "nadgarstkowe" z balkonu, widok przez okno, można jeszcze pochwalić się autem w dziale "offtopic"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, zgadzam się z przedmówcami, nieświadomie ułatwia się złodziejom odnalezienie naszej lokalizacji. Czasem okazja czyni złodzieja, więc może ktoś przyuważył z bliskiego sąsiedztwa... W każdym razie, powiadomienie lombardów to dobry pomysł, nawet możesz napisać do loombard.pl by monitorowali w całej Polsce co przyjmuje się do ich sieci lombardów.

 

Pozdrawiam i życzę by się odnalazły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans zeby te zegarki wyplynely na allegro czy tablicy, no chyba ze zostaly ukradzione przez totalnych amatorow w wieku gimnazjalnym

Zlodzieje maja swoich paserow albo sami uplynniaja skradzione dobra w krotkim czasie od kradziezy a cos tak malego i cennego

rozchodzi sie niezauwazone w mgnieniu oka 

 

Sorry for your loss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jest duża szansa, że zegarki kupi ktoś nieświadomy i w przyszłości może chcieć je wystawić poprzez jakiś portal.

Lepiej późno niż wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to smutne. Współczuję. Oby gnoje za to beknęli. I niech im się czas dłuży bez zegarków w pierdlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalski772

Odrąbał bym łapy, wepchnął bym złodziejowi do gardła i tak zostawił na wykrwawienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sk...ysyny jedne, jak tak można zabrać czyjeś rzeczy?

Współczuję, bo kradzieży zegarka to bym nie przeżył. Raz zgubiłem zegarek podczas bójki  i mnie szlak trafił. Całe szczęście był tani. Jeszcze raz szczerze współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. jakoś przypadkowo na wątek trafiłem... czy wiadomo w końcu, jak się to niefortunne zdarzenie skończyło ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

.. jakoś przypadkowo na wątek trafiłem... czy wiadomo w końcu, jak się to niefortunne zdarzenie skończyło ?!?

Użytkownik ostatnio zalogował się na naszym forum: 03 lutego 2015 o godzinie 20:50 tak więc raczej Ci nie odpowie.

Ale złota łopata Ci się należy bez dwóch zdań.

84bc09c0989a437c9adb6cf62dab2ad5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.