Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

SIHH 2015: Officine Panerai PAM00604 – Radiomir Firenze 3 Days 47mm Acciaio (Live)

Rekomendowane odpowiedzi

Z Margaretki inspiracje wzieli :D

 

magrette-mauis-fish-watch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Margaretki inspiracje wzieli :D

 

 

Inspirację może i wzięli ale formą nie dorównują jeszcze... za to pewnie ceną powala na kolana :)

 

 

moko12.jpg

 

moko9.jpg

 

 

moko7.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę masz podaną na dole w artykule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+10K euro za ręczne grawerowanie  :huh:

a pomyśleć że w 1996r. zdałem egzamin czeladniczy w rzemiośle grawer, szkoda że nie zastałem w tym fachu  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatuaż taki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę masz podaną na dole w artykule.

No faktycznie... umknął mi ten ostatni fragment...

 

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+10K euro za ręczne grawerowanie  :huh:

a pomyśleć że w 1996r. zdałem egzamin czeladniczy w rzemiośle grawer, szkoda że nie zastałem w tym fachu  :unsure:

Nic straconego :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to troche jak kwiatek do kozucha :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak będą musieli pokierować spece od marketingu OP, żeby przebić się z nowościami przez dotychczasowe swoje klasyki. Ten rok moim zdaniem do udanych nie należy. No bo kto kupi grawerowanego eleganta czy 47-mm olbrzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. No bo kto kupi grawerowanego eleganta czy 47-mm olbrzyma?

 

Gwarantuje, że grupa kolekcjonerów i fanatyków PANERAI jest silna i ma się bardzo dobrze. I kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje, że grupa kolekcjonerów i fanatyków PANERAI jest silna i ma się bardzo dobrze. I kupi.

To na pewno... Ale moim skromnym zdaniem grawer w takim zegarku (o ile już ktoś go tam postanowił wrzucić) powinien być nieco bardziej przemyślany - wstawienie motywu kwiatowego i lekko zmodyfikowanej lilijki andegaweńskiej... hmmmm... się zrobił taki zegarek dla "drużynowego ZHP" albo nawiązanie do monarchii francuskiej - a to przecież szwajcar jest z korzeniami włoskimi chyba... c'nie?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nawet podoba. Na Radiomirze, którego od biedy można nosić pod mankietem jest ok (chociaż akurat ciężko to powiedzieć o wersji 47mm) na Luminorach takie zdobienia niekoniecznie, chociaż Magrette tak zrobił (zrobiła?).

Lilia to, jak napisano w artykule nawiązanie do emblematu Florencji, a nie monarchii francuskiej, ale faktycznie budzi różne skojarzenia.

Ciekawe, czy można będzie zamówić bardziej spersonalizowany motyw (np. wycinanki łowickiej :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje, że grupa kolekcjonerów i fanatyków PANERAI jest silna i ma się bardzo dobrze. I kupi.

Nie chodzi mi o zaślepionych zapaleńców, bo ci to łykną nawet najbardziej absurdalne "kolekcjonerskie" serie nawet z nędznym mechanizmem, ale o przeciętnie zainteresowanych OP, których można by zdobyć tylko czymś sensownym, tzn. ani przecudowanym, ani wielkim. Przecież, gdyby te nurki, które pokazali w tym roku zrobili w rozmiarze 42-44 mm od razu zdobyliby chętnych, również spoza grupy fanatyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.