Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cieslak

Uwaga Oszust

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"May not ship to Poland" - dobre, gdzie ten Szubin leży ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za cham bezczelny


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie cham tylko skurwy.... Tylko nogi z d*py powyrywać :angry:

 

Poniżej odpowiedź jaką dostałem na pytanie czy można osobiście odebrać i podanie nr telefonu.

 

"Może pan zaproponować cenę tutaj nie widzę powodu abyśmy musieli już na tym etapie marnować czas na rozmowy.
Dostępne metody dostawy podane są na a u k c j i..."


 


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos  malo  opini  gosc  ma,na ebayu  tez  stare opinie,uwazac  trzeba.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebay jest prawdziwa aukcja a ten z allegro ukradł zdjęcia i poejrzewam że dane z allegro też są kradzione. Miałem już z czymś takim do czynienia :angry:


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja wycofana przez allegro, a to email od miłego sprzedającego który tylko potwierdził że jest tą samą osobą która mnie oszukała:

 

"hehe dobre to sie usmialismy.
radze zmienic sobie haslo do maila i allegro oraz zabarykadowac sie w łańcucie czy jak te wypizdowo sie zwie:) "

 

niby skąd wiedział że o Łańcucie ;) jak ja tam tylko pracuje a tam miał wysłać zegarek który u niego kupiłem i którego oczywiście nie dostałem. Tamta sprawa jest już dawno na policji, myślicie że z tym też warto iść?


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli miales z nim wczesniej do czynienia? Podlinkuj jesli opisywales poprzednią sprawę na forum.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 90% procent jest to ta sama osoba. Na forum prosiłem o sprawdzenie adresu z Poznania, bo niby z tego miasta był sprzedający, ale jak się okazało dane były kradzione i wszystko zgłosiłem na policję. A wczoraj natknąłem się na tą aukcję i  wszystko wydawało mi się jakieś podobne: sprzedający to firma z małą ilością komentarzy, konto niedawno założone, komentarze od kupujących też z bardzo małą ilością komentarzy i nie wiem jak to nazwać ale taki sam styl pisania i odpisywania na emaile.

Poszperałem trochę  w necie i trafiłem na aukcję na ebay.  * jakbym wcześniej wiedział, że aż tak trzeba lustrować sprzedających to byłbym do przodu o kilka tysięcy. Człowiek stary a taki głupi. Mam nadzieję na zwrot z programu ochrony kupujących z allegro.


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już coś kojarze że prosiles kogos o sprawdzenie lokalizacji.

Mialem dokladnie takie same spostrzezenia - konto od kilui tygodni, sztuczne komentarze od słupów.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aukcja jest łudząco podobna do dwóch poprzednich:

 

http://allegro.pl/oris-01-733-7653-4154-07-8-26-01peb-aquis-date-i5091438750.html

 

mam prośbę czy któryś z Kolegów mógłby się zapytać o odbiór osobisty oraz o niby dogadanie się poza allegro. Ja już ze swojego konta jestem spalony.


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie wiem jak to nazwać ale taki sam styl pisania i odpisywania na emaile.

 

 

 

Ta aukcja jest łudząco podobna do dwóch poprzednich:

 

http://allegro.pl/oris-01-733-7653-4154-07-8-26-01peb-aquis-date-i5091438750.html

 

mam prośbę czy któryś z Kolegów mógłby się zapytać o odbiór osobisty oraz o niby dogadanie się poza allegro. Ja już ze swojego konta jestem spalony.

Pisałem z pytaniem o odbiór osobisty i obejrzenie zegarka z poprzedniej aukcji i styl pisania rzeczywiście podobny do opisu z tej aukcji, " że nie on nie ma czasu zapraszać 50 osób do mieszkania itd" - tak jak ze zdjęciami. Aczkolwiek te konto istnieje już kilka lat i na tej aukcji są lepsze zdjęcia.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamte konta były skradzione, lub założone na skradzione dane. Fotki pewnie są z neta ale nie mogę ich nigdzie znaleźć. Nr ref. podany na aukcji wskazuje na bransoletę a zegarek jest na pasku, podobnie było wcześniej.


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem do niego o odbior osobisty to napisal mi ze nie wpuszcza nieznajomych do domu;) oszust na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem. Najgorsze jest to, że allegro nie reaguje na zgłoszenia gdyż nie ma żadnych dowodów że to oszust. Tamtą aukcje usunęli jak wysłałem im linka do aukcji z ebay z tymi samymi zdjęciami co używał ten sprzedający.


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie złotą łopatę dostane.. ;) Wyjaśniło się coś? (bardzo mnie to ciekawi, miałem podobnie, dostałem kase z programu kupujących, co ciekawe policja dotarła do typa i był sądzony, nie wiem jak to się dalej potoczyło bo stroną było allegro..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na ten zegarek. Sprzedający to oszust posługujący się sfałszowaną fakturą z zakładu zegarmistrzowskiego Chronos z Chorzowa na 32000 pln. Ogłoszenie umieszczane jest co jakiś czas na różnych portalach ogłoszeniowych z różnych miejscowości. Ostatnio był na OLX z Zielonej Góry, teraz Jest tutaj http://wroclaw.oglas...oryginalny.htm z Wrocławia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha przekaz pocztowy na adres domowy

Mozna w ciekawszy i bardziej efektowny sposob wywalic ponad 10 tys


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny oszust. Tym razem na OLX

 

Orżnął  mnie niedawno na OLX niejaki "stanisław z Łodzi" z numerem telefonu: 512019639. :angry: Nie ujawniam tu żadnych danych prywatnych, ponieważ dostępne są w ogłoszeniu publicznie.

Tutaj macie jego ogłoszenia:

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2cPMZ/

 

Wystawiona w ogłoszeniu była taka Delbana:

 

post-75614-0-63488700-1473489086_thumb.j

http://olx.pl/oferta...87-IDhsBSJ.html

 

Ale niestety przyszła inna...

I frajer jestem straszliwy, bo brałem za pobraniem pocztą i kurier pozwolił mi obejrzeć przesyłkę przed odbiorem. Podobno teraz już tak można. Więc rozpakowałem kopertę, wyjąłem zwitek foliowy, zaglądnąłem przez grubą folę, zobaczyłem, że Delbana i przyjąłem. Nie dojrzałem tylko, że to inna Delbana.

Zły jestem na siebie jak pies. :angry:

 

Teraz gościu generalnie każe wypchać się sianem i nie zamierza wysłać tej, którą powinien... :angry:

Wycofał już zresztą to ogłoszenie. Być może ją sprzedał, albo była tylko na podpuchę.

 

Uważajcie na niego!


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.