Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Damszczaq

Bardzo budżetowy pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam jakiegoś ładnego aviatora do absolutnie max. 350zł.

Seiko 5 trochę małe, Parnis 50zł ponad budżet a chciałbym coś mechanicznego i do kupienia w Polsce (dutyfree i inne odpadają). Znajdzie się coś ładnego dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mechanicznego za 350zł i do kupienia w Polsce - to się nie da zrobić raczej...

Ja bym polecał orienta FER2A004D ale to dwa razy zakładany budżet...

 

Ewentualnie Parnis ale to już musiałbyś ściągać albo poluj na jakiegoś używanego Parnisa wtedy w cenie się zmieścisz


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczekać jeszcze trochę, doskładać mamony i kupić coś z czego będziesz zadowolony, jakąś używkę.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takiego aviatora z 3 (!) paskami i bransoletą, używanego w idealnym (jak nowy, z papierami, pudełkiem itd) stanie za 400 czy 450zł. Warto poczekać ;)

avia_classic_4982_Thumb.jpg

aviator006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, szukam jakiegoś ładnego aviatora do absolutnie max. 350zł.

Seiko 5 trochę małe, Parnis 50zł ponad budżet a chciałbym coś mechanicznego i do kupienia w Polsce (dutyfree i inne odpadają). Znajdzie się coś ładnego dla mnie?

 

Ja bym jednak zachęcił Cię do Seiko 5 w wersji militarnej. Mam takie i kapitalnie mi się sprawdza :) automat, tarcza w typowo "pilotowym" designie, parciany pasek z metalowymi szlufkami :) a 37mm średnicy nie jest niczym złym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takiego aviatora z 3 (!) paskami i bransoletą, używanego w idealnym (jak nowy, z papierami, pudełkiem itd) stanie za 400 czy 450zł. Warto poczekać ;)avia_classic_4982_Thumb.jpgaviator006.jpg

Bardzo dobry zakup.

Paski jezeli takie jak ten brązowy , to tym bardziej.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto odłożyć kilka złotych. A jak flieger to żaden wynalazek tylko centralna sekunda! ;).

Z tanich nowych, bez dodatkowych opłat polecam Geckoty, 150 funtów, zakup w UK, po kilku dniach w domu, bez cła.

https://www.watchgecko.com/watches

Ewentualnie jak koledzy radzili, poczekać i polować na używkę. Parnis, Tissel, Ticino itp. w założonym budżecie powinny się zmieścić. A ludzie czasem wystawiają.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.