Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

bahuone - fajne stadko Poljotów. Ja mam tylko jeden w takiej kopercie http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=102&Itemid=2 

 

mayor - ładne sztuki

 

Kilka moich subkolekcji:

 

attachicon.gifpoljoty kw m8..jpg

attachicon.gifrakiety auto m8..jpg

attachicon.gifpoljoty stadiony m8..jpg

 

Dzięki. Akurat takiego jak Ty, to nie mam, ale ostatnio trafiły się trochę rzadsze więc ten musie poczekać. Ale i tak, moje sztuki przy Twoim wybornym stadzie to pikuś :)

Znalazłoby się jeszcze kilka innych ale zdjęcie zbiorowe mam tylko Łuczy:

attachicon.gifDSC03241.JPG

WoW. Mimo, że nie 'rajcują" mnie te Łucze, to szczerz powiem, że takiego nagromadzenia w jednym miejscu nie widziałem :)

 

Niesamowite te Łucze :) Ja mam tylko jednego, takiego jak ten środkowy w dolnym rzędzie. Pierwszego z dolnego rzędu nigdy nie widziałem.

Możesz wrzucić jakąś lepszą fotkę tego błękitnego z dolnego rzędu?

Ja też znalazłem stare zdjęcie moich Łuczy, będę musiał zrobić nowe, bo parę przybyło :)

attachicon.giflucze.jpg

DeLuksiaki piękne, cóż więcej można rzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna parka.,Gratulacje.,Wydaje mi się ,że niebawem w Top 10 będzie prawdziwa uczta dla oczu i duszy.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się co tak naprawdę można u mnie nazwać subkolekcją :blink:  już same radzieckie mogą taką być bo i inne narodowości walają się u mnie :D  Wykombinowałem więc, że w konkurencji radzieckiej, subkolekcją mogę nazwać KAMANDIRY ;)  post-46446-0-12933400-1424873642.jpg

POLJOTY  budzik ;)  post-46446-0-59970400-1424873756.jpg

 

Co do reszty to muszę jeszcze zastanowić się nad kryteriami segregacji rasowej :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na ścianę i bingo :D  następna subkolekcja, kieszonkowe  MOŁNIE ;)  na drobiazgi nie ma co patrzeć, nie chciało mi się ich zdejmować ;)post-46446-0-02350800-1424875465.jpgpost-46446-0-30496500-1424875470.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja- studium na temat stadionów, rakiet i bransolet

 

yq27jP.jpg

NX89uA.jpgblfBsk.jpg8iL0tA.jpg

Edytowane przez JAN89R

gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się tu jakiś kolekcjonerski RAJ!!!! :)

Trudno się tutaj nie zgodzić z Gregorianem :)

 

Moje stadko powiększyło się o kolejne sztuki, dzięki koledze rav_c i Casper_rsi. Dzięki panowie :)

 

di-RY6D02NP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo strach będzie zaglądać do tego wątku. Super zegarki pokazujecie, gratulacje. 

 

Na życzenie Slavnego Hansa dodatkowe zdjęcie jednego z Łuczy z partnerką :)

 

 

Dzięki, piękne są !!!

A masz tego najstarszego ( http://www.netgrafik.ch/civil-watches59.htm)  ?

 

Jeszcze parę moich:

 

post-29552-0-98678600-1425054893_thumb.jpg

post-29552-0-07140700-1425054933_thumb.jpg

post-29552-0-23539700-1425054959_thumb.jpg

post-29552-0-40031600-1425054980_thumb.jpg

Edytowane przez Slavny Hans

www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans! Masz zakaz pokazywanie zdjęć :) MI się już odechciało zbierać... kilku podobnych pewnie też będzie!

 

A tak poważnie. to gratulacje. Szczególnie zazdroszczę... wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo strach będzie zaglądać do tego wątku. Super zegarki pokazujecie, gratulacje. 

 

 

Dzięki, piękne są !!!

A masz tego najstarszego ( http://www.netgrafik.ch/civil-watches59.htm)  ?

 

Niestety nie, choć myślę że to kwestia czasu. Jak się trafiają to albo nie działają (na ogół) albo cena z kosmosu, ale w końcu trafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris czy koperta w tym elektromechaniku jest taka sama jeśli chodzi o wymiary jak w normalnym mechaniku?


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris czy koperta w tym elektromechaniku jest taka sama jeśli chodzi o wymiary jak w normalnym mechaniku?

Wymiary zewnętzrne tzn wysokość i szerokośc sa takie same/. Grubośc jest jednak inna. Elektromechanik jest 1.5 grubszy bez samego dekla. Chodzi tylko o samą koperte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, podasz adres domowy? :ph34r:

 

Żarcik, Ty i Kris rządzicie. Macie wspaniałe kolekcje.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite te Łucze :) Ja mam tylko jednego, takiego jak ten środkowy w dolnym rzędzie. Pierwszego z dolnego rzędu nigdy nie widziałem.

Możesz wrzucić jakąś lepszą fotkę tego błękitnego z dolnego rzędu?

Ja też znalazłem stare zdjęcie moich Łuczy, będę musiał zrobić nowe, bo parę przybyło :)

attachicon.giflucze.jpg

 

Piękna kolekcja Łuczy de luxe, sam też zbieram . Czy wie ktoś może ile było wariantów ? lub posiada linka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JAN89R Świetne stadko stadionowych Rakiet. Godne uwagi tym bardziej, że koperty w świetnych stanach, co w tym modelu wcale nie jest takie częste.

 

@Slavny Hans Zestawienie Slav "chorągiewek" robi wrażenie.Paski dobrane po mistrzowsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna subsekundowa, petrodworcowa, subkolekcja. :wub:  miałem dać tu, gdy dokończę jeszcze cztery sztuki z petrodworca z tego okresu, ale to może jeszcze potrwać, więc dają co mam i mam nadzieję na pokazanie kolejnych wkrótce, jeżeli czas pozwoli  :)

 

wszystkie w większym lub mniejszym stopniu wymagały uzupełnień, lub napraw.

 

HPIM3864.JPG

 

HPIM3863.JPG

 

HPIM3862.JPG

 

HPIM3859.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JAN89R Świetne stadko stadionowych Rakiet. Godne uwagi tym bardziej, że koperty w świetnych stanach, co w tym modelu wcale nie jest takie częste.

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nie udało mi się pokazać ale każda z tych bransoletek jest marki RAKETA - wiecie może na jakich paskach były preferowane zaraz po produkcji te zegarki?

 

zawsze wyobrażam sobie olimpiadę i jak mogłyby dystrybuowane, czy dawane w prezencie, nagrodach - czy ich większość dostali ludzie ze świata sportu itd. czy bardziej je przechowywano czy noszono. nie mam na mylsi tlyko tych rakiet ale każden inien zegarek z 5 kołami z Mokswy

Edytowane przez JAN89R

gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bahuone - fajne stadko Poljotów. Ja mam tylko jeden w takiej kopercie http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=102&Itemid=2 

 

mayor - ładne sztuki

 

Kilka moich subkolekcji:

 

attachicon.gifpoljoty kw m8..jpg

attachicon.gifrakiety auto m8..jpg

attachicon.gifpoljoty stadiony m8..jpg

Błagam o więcej zdjęć tego fioletowego poljota Stadion! Jest piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@JAN89R Świetne stadko stadionowych Rakiet. Godne uwagi tym bardziej, że koperty w świetnych stanach, co w tym modelu wcale nie jest takie częste.

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nie udało mi się pokazać ale każda z tych bransoletek jest marki RAKETA - wiecie może na jakich paskach były preferowane zaraz po produkcji te zegarki?

 

zawsze wyobrażam sobie olimpiadę i jak mogłyby dystrybuowane, czy dawane w prezencie, nagrodach - czy ich większość dostali ludzie ze świata sportu itd. czy bardziej je przechowywano czy noszono. nie mam na mylsi tlyko tych rakiet ale każden inien zegarek z 5 kołami z Mokswy

 

Czy był byś tak dobry i dał fotkę, na której widać szczegóły takiej bransoletki? Szukałem takich i nie trafiłem nigdy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dobrze zaraz dam tylko najpierw ... odgrzebałem pewne pudełko z...

S19ahL.jpg


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już wiadomo czemu niema na rynku ałmazów, cztery, pięć osób z forum posiada istniejącą jeszcze większość. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..pamiętam ze tego środkowego na górze 11 lat temu kupiłem za 30 zł na allegro. niżej bransa

 

9PVHbx.jpgPtNQpw.jpg


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.