Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Moje chroncia -_- mało, ale może kiedyś coś tam dozbieram, jak szczęście dopisze :)

Piękne. Szczególnie ta granatowa....

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne. Szczególnie ta granatowa....

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Dzięki, teraz szukał będę z jasną tarczą -_- tylko kasiorki brak :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączę się do gratulacji i do podobnej oceny, że granatowy wyjątkowy. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy klucz, czyli najmniejsza formacja lotnicza, licząca 3 lub więcej ( 3-5)  ( samolotów ) ;)  fajoskie są ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka stalowych 2209,coś musieli skiepśćić z lakierem bo wyjątkowo trudno znaleźć coś z sensowną tarczą.

Zdj%C4%99cie%2010.12.2016%2C%2009%2013%2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się stali nazbierało ;) choć tarcze nie są idealne, to najbardziej cieszy to że są kompletne i dostały nowe życie :) Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Buran, Ty wiesz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że do 2809 takich nie zrobili.te stalówki są wyjątkowo uczulone na wodę,najlepiej widać to w tej z pękniętym szkiełkiem.w ogóle wostok miał problem z lakierem,raz miałem takiego w którym lakier pozostał nieutwardzony po trzydziestu paru latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

kilka stalowych 2209,coś musieli skiepśćić z lakierem bo wyjątkowo trudno znaleźć coś z sensowną tarczą.

 

Bardzo fajny zbiorek. Czaje się na takiego klasycznego Wostoka. Tylko właśnie trafić z ładną tarczą jest trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

kilka stalowych 2209,coś musieli skiepśćić z lakierem bo wyjątkowo trudno znaleźć coś z sensowną tarczą.

 

W sumie nie widziałem że tak ciężko o nie, dostałem jakiś czas temu od sąsiada :)

Obecnie po polerce koperty wygląda jak NOS, zdjęcia niebawem!

 

6875207_13082769_1053521071403291_259097

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Buran

 

Piękny zestaw :)  ale zegarek na dole po prawej w tej wersji chyba nie występował.

Oczywiście, że nie. Ale te koperty mają wszystkie wymiary klasycznych chromowanych i złoconych, tak więc każda tarcza z tych lat pod mechanizm 2209 będzie pasowała.

 

A jak chcecie pooglądać stalówki Wostoka to są tu: http://forum.watch.ru/showthread.php?t=122011

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Ale te koperty mają wszystkie wymiary klasycznych chromowanych i złoconych, tak więc każda tarcza z tych lat pod mechanizm 2209 będzie pasowała.

 

A jak chcecie pooglądać stalówki Wostoka to są tu: http://forum.watch.ru/showthread.php?t=122011

 

.

 

Fajne Wostoki tylko że zdecydowana większość ze stalówkami nie ma nic wspólnego. Dla kogoś kto ogląda obrazki i nie za bardzo wie o co chodzi to ta stronka jest bardzo myląca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Fajne Wostoki tylko że zdecydowana większość ze stalówkami nie ma nic wspólnego. Dla kogoś kto ogląda obrazki i nie za bardzo wie o co chodzi to ta stronka jest bardzo myląca.

Krzysztof, no co Ty ? !!! ?

To, że znalazło się tam parę chromowanych, o które ktoś pyta czy są stalowe nie znaczy, że informacje są nieprawdziwe.

Temat jest o stalowych i treść postów dotyczy stalowych !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek

 

Oczywiście że strona jest o stalówkach. Ale przykład z pierwszej strony. Czy to orginał czy też składak? Było coś takiego czy nie?  :D

Napisałem: dla tego kto ogląda tylko obrazki :)  stronka jest myląca.

A i parę "baboli" w wypowiedziach też tam można znaleść.

 

post-26962-0-19477700-1481489130_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

...Ale te koperty mają wszystkie wymiary klasycznych chromowanych i złoconych, tak więc każda tarcza z tych lat pod mechanizm 2209 będzie pasowała.

 

....

Tak jak napisałem powyżej.  A sam wiesz, że te oryginalne tarcze w stalówkach są marnej jakości.

Mając wolną stalową kopertę pewnie upchał bym jakiegoś Wostoka wyjętego z chromu ;)

 

"Babole" jak wszędzie, ale w kolejnych postach lub stronach prostowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek

 

Ostatni post bo nam Roman pogrozi ;)  Pilnuje Forum jak oczka w głowie.

 

Oczywiście że można pakować wszystko i do wszystkiego ale z oryginalnością to już nic wspólnego nie ma.

 

Gdzieś na forum jest watek o stalówkach. Wg mnie tam też warto j zajrzec bo tam chyba tylko oryginały pokazano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek

 

Ostatni post bo nam Roman pogrozi ;)  Pilnuje Forum jak oczka w głowie.

 

Oczywiście że można pakować wszystko i do wszystkiego ale z oryginalnością to już nic wspólnego nie ma.

 

Gdzieś na forum jest watek o stalówkach. Wg mnie tam też warto j zajrzec bo tam chyba tylko oryginały pokazano.

:P

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/99439-%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%8E%D1%89%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C/page-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mało się udzielam ale to z racji wielowątkowego mojego kolekcjonowania, i braku czasu, chcę się pochwalić swoją kolekcją, dużo jest damskich, ta mniejsza kupka to uszkodzone  :( , to tylko zegarki naręczne, w kolekcji są jeszcze budziki, wiszące, jeden stojący i wieżowy, tego chcę zamontować na swojej klatce schodowej, zgoda żony już jest  B) chociaż nie bardzo wie na co się zgodziła, jak znajdę trochę czasu to porobię fotki innych zegarków,  w zegarkach naręcznych założyłem że najdrożej dam 5-taka na piwo, a teraz smutniejsza strona tych zegarków wszystkie te zegarki pozyskałem ze składnicy złomu :unsure: , a bywały ciekawsze wszystkie kwarcowe wyrzucam z powrotem na złomowisko, tylko jednego kwarcowego kiedyś zabrałem ale cały był srebrny damski, ostatnio coś posucha bo od kilku miesięcy nic nie przyniosłem, pozdrawiam Hieronim.


Nie mogłem wkleić foto z drugą kupką zegarków  :) .

post-36884-0-22471100-1481639713_thumb.jpg

post-36884-0-39163900-1481640658_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny stan mojej kolekcji wyrobów fabryki w Petrodworcu o zbliżonym okresie produkcji i charakterystycznym designie :)post-68064-0-80327700-1481656676_thumb.jpgpost-68064-0-99972400-1481656699_thumb.jpgpost-68064-0-05073300-1481656719_thumb.jpgpost-68064-0-35888000-1481656735_thumb.jpgpost-68064-0-68804600-1481656747_thumb.jpgpost-68064-0-50742200-1481656767_thumb.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kuźwa, na pierwszy rzut oka myślałem, że tam u góry leży Wostok 2802/03.

Enkil, Ty weź mnie nie strasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.