Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Orient

Produkty i wszystko co związane z Firmą Orient orient zegarki orient firma orient orient watch orient watches

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1017 odpowiedzi w tym temacie

#1001 sylwekk

sylwekk
  • Zbanowany
  • 36 postów

Napisano 08 luty 2019 - 09:15

Drodzy forumowicze, gdzie teraz kupić Orient Ray 2 niebieski?  :)

• 0

#1002 fclaski

fclaski
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 08 luty 2019 - 10:18

Drodzy forumowicze, gdzie teraz kupić Orient Ray 2 niebieski? :)

na orientuhren.de jest za 179 eur, taniej niż w Polsce

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1003 sylwekk

sylwekk
  • Zbanowany
  • 36 postów

Napisano 08 luty 2019 - 10:25

Dziękuję za odpowiedź, zaraz przejrzę ofertę :)

• 0

#1004 Robert39

Robert39
  • Nowy Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 13 luty 2019 - 14:09

Timea.pl cena 600 zł. Słowacja chyba, więc bez opłat. Zamówiłem tam Triton-a 3 dni temu. Zobaczymy co z tego będzie. Nie znam sklepu, ale podobno forumowicze robili zakupy. Nie wiem jak z gwarancją niby 2 lata, ale nie wiem czy sprzedawcy czy producenta
  • 0

#1005 tomek33

tomek33
  • Nowy Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 13 luty 2019 - 21:07

Hej
Daj znać jak dojdzie ciekaw jestem tego sklepu, ceny zachęcające
Pozdrawiam
  • 0

#1006 Robert39

Robert39
  • Nowy Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 14 luty 2019 - 01:58

OK. Ma dojść w okolicach 22-go. Tylko wiesz, trzeba się liczyć, że gwarancja tylko sklepowa może być. Na przykład w przypadku Orientów zakupionych ostatnio na Creationwatches (Singapur) miałem pewne defekty. Chciałem skorzystać z gwarancji, niestety nasz serwis Polijot po okazaniu e-mailem karty gwarancyjnej i widniejącego w nim wpisu nie chciał uznać gwarancji od tego sprzedawcy. Oczywiście chętnie zrobią to odpłatnie. Nawet nie była to jakaś druzgocąca kwota. Niemniej jednak odpusciłem i wysłałem spowrotem do wymiany lub naprawy. Na zagranicznych forach zegarkowych temat ze sklepem Creationwatches ma się różnie. Niektórym uznano gwarancję w Europie, ale wpisy dotyczyły Seiko. Natomiast Orient oficjalnie napisał, że nie uznaje gwarancji na zegarki z tego sklepu. Czytałem niby maila, którego jakiś forumowicz wysłał do Orienta. Te z Niemieckich stron, które podano Ci wcześniej też miewały problemy z naszym serwisem, ale po mocniejszym przyciśnięciu lub napisaniu bezpośrednio do Orienta przyjmowali już bez problemu. Trochę za późno się o tym dowiedziałem. Następnym razem gdy będę miał problem z zegarkiem tej firmy napisze bezpośrednio do Orienta i zobaczymy. Pisze to abyś ewentualnie wiedział z czym związana może być gwarancja sprzedawcy lub z zakupem z różnych zagranicznych sklepów, które nie mają oficjalnych dystrybucji.
  • 0

#1007 zagul

zagul
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 luty 2019 - 11:50

Cześć,

gdzie najlepiej kupić zegarek Orient Bambino? Mają go jakieś polskie salony? W różnego typu salonach pytałem, ale niestety nigdzie mają zegarków tej firmy.

• 0

#1008 Sol

Sol
  • Użytkownik
  • 5560 postów
  • Lokalizacja:Południe, Wschód i Zachód. Tylko na Północy mnie nie widać

Napisano 18 luty 2019 - 12:10

Najtaniej na forum.

Później na allegro, czy jakiś ebay.

W salonie też znajdziesz, ale musisz taki znaleźć i zapłacić drożej.

• 0

#1009 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 12545 postów

Napisano 18 luty 2019 - 12:10

Cześć,

gdzie najlepiej kupić zegarek Orient Bambino? Mają go jakieś polskie salony? W różnego typu salonach pytałem, ale niestety nigdzie mają zegarków tej firmy.

http://www.dutyfreei...bambino-watches

• 0

#1010 siemieniaka

siemieniaka
  • Nowy Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 luty 2019 - 21:35

Witam was. Za dwa miesiące biorę ślub i jako pamiątkę zamierzam kupić Orient Mako 2 z niebieską tarczą. Byłem dwa dni temu w sklepie, przymierzałem go, oglądałem z każdej strony. Wygląda wspaniale, aczkolwiek jest o wiele cięższy od zegarków, które nosiłem do tej pory. Większy oraz grubszy, to na pewno. Zastanawia mnie tylko jakość wykonania, aczkolwiek nie słyszałem złych słów na temat jakości, chciałbym zapytać o wasze doświadczenia? Myślałem na 30-te urodziny kupić sobie Orient Star na pasku z komplikacją day, date oraz moonphase, a takich do wyboru jest parę. Zatem pytanie też w stronę Orient Star co do jakości wykonania?

• 0

#1011 Mariusz D

Mariusz D
  • Użytkownik
  • 459 postów

Napisano 25 luty 2019 - 22:15

Mako to podstawowy model, napędzany niezawodnym werkiem. Nie jest też taki duży czy ciężki, są znacznie większe zegarki.
OS to co najmniej klasa wyżej, ładniej wykończone, lepsze mechanizmy z komplikacjami. Z jednego i drugiego będziesz zadowolony ;-)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
  • 0

#1012 Burns

Burns

Burns

• Użytkownik (no_required_posts)
  • 11159 postów

Napisano 25 luty 2019 - 22:29

Kup se teraz Orient Star'a bo po ślubie nawet Mako będzie poza zasięgiem. Jakość OS'a może tylko zachwycać...
  • 0

#1013 tomaliusz

tomaliusz
  • Użytkownik
  • 12231 postów

Napisano 25 luty 2019 - 22:33

Ja bym celował wyżej, po ślubie już nic nie ma :D
No chyba że Żona jest na forum i nosi Rolka to się będzie męża wstydzić z łorientem i coś kupi na nową drogę  ;)

Użytkownik tomaliusz edytował ten post 25 luty 2019 - 22:34

• 0

#1014 Mariusz D

Mariusz D
  • Użytkownik
  • 459 postów

Napisano 25 luty 2019 - 22:35

Złośliwcy ;-)
Nie słuchaj ich, wszystkie moje Orienty kupiłem po ślubie

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
  • 1

#1015 siemieniaka

siemieniaka
  • Nowy Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 25 luty 2019 - 22:38

Oj panowie przesadzacie :) Ja na 40-tke zamierzam kupić sobie wymarzonego już od dzieciaka Superocean Heritage 42mm i zasoby finansowe się oczywiście znajdą :) Mako kupuję, ponieważ chciałbym mieć w końcu pierwszy poważny automatyczny zegarek, który będzie pamiątką na lata. Osobiście posiadam Poljota De Luxe, którego też noszę, ale chcę zbadać terytorium większych zegarków niż dotychczasowe 36mm. Myślałem zamiast Orient Star kupić Frederique Constant, ale to co chciałbym w zegarku klasycznym, czyli jak mówiłem day,date i moonphase to FC każe sobie za to słono płacić, a OS oferuje to w ludzkiej cenie (taki mamy klimat) w modelu FET0T002S0, który stoi max do 2 tyś. Aczkolwiek wisienką byłby dla mnie OS RE-AM0001S00B, tylko cena jest już poważniejsza :)

• 0

#1016 Garbb

Garbb
  • Użytkownik
  • 194 postów

Napisano 25 luty 2019 - 23:26

FET0T002S0 nie ma komplikacji moonphase tylko Sun and moon (dzień /noc)
  • 0

#1017 Marcin Pawlak

Marcin Pawlak
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 25 luty 2019 - 23:41

Myślę, że OS jako pamiątka do/po ślubie będzie dobrym wyborem. Jakość wykonania jest na bardzo dobrym poziomie i może zachwycić. Tarcze, wykończenie koperty, bransolety itp. Ciężko się przyczepić czegokolwiek, zwłaszcza jak się porówna z konkurencją (np. Szwajcarską) w danej kategorii cenowej. 

A Mako III na urodziny  ;)

• 0

#1018 siemieniaka

siemieniaka
  • Nowy Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 26 luty 2019 - 00:18

@Garbb A przepraszam, źle spojrzałem. Fakt faktem, że podoba mi się bardzo.

Przeglądałem dzisiaj też aukcje Poljotów i jest parę fajnych modeli, oczywiście starszych, ale z drugiej strony nie chcę budować kolekcji 30 zegarków, których nie noszę, nie mają dla mnie sentymentu i historii za nim. Wolę, aby każdy zegarek był kupiony na jakieś specjalne wydarzenie lub reprezentował jakiś moment w życiu :) A wy tak poza tematem ile macie zegarków? I czy rotujecie je chociaż tygodniowo ? :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: orient, zegarki orient, firma orient, orient watch, orient watches

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych