Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Majkk

Casio GW-7900B vs Casio G-9300

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to tylko przy "dużym" słońcu tak ?

Jak uda mi się gdzieś w okolicy znaleźć mudmana, żeby przymierzyć i jeśli będzie OK to się zdecyduję, dzięki Panowie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o GW-9200? TS, WC, do tego auto illuminator, czytelne wskazania, wysokościomierz z barometrem i termometr :D jest mały, więc na 18cm nadgarstku (też taki mam) będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkk już pisał że GW-9200 totalnie mu się nie podoba z wyglądu..  ;) 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f52c60d026e88612ac5b5a379dda6f8c.jpg

 

Tez polecam mudmana, kawał pożądnego sikora i akurat posiadam wersje GY. Przymierzalem g7900 w sklepie i jakościowo według mnie mocno odbiegał od g9300. Co do aukcji na alle to jest tez na olx i jeżeli to tej samej osoby to zegarek trochę dojechany jest i chyba celowo fota na alle z sieci

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tu mirek i tu mirek, znakiem tego to ten sam zegarek..

Za to Twój Kacprzak praktycznie jak z wystawy, w dodatku zadbałeś o zapasowe wdzianko.  Brawo!  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkk już pisał że GW-9200 totalnie mu się nie podoba z wyglądu..  ;) 

Oj, umknęło mi. Przepraszam w takim razie ;) mnie chyba właśnie ten model najbardziej się podoba, stąd od razu skojarzyłem go z wymienionymi, wymaganymi funkcjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f52c60d026e88612ac5b5a379dda6f8c.jpg

 

Tez polecam mudmana, kawał pożądnego sikora i akurat posiadam wersje GY. Przymierzalem g7900 w sklepie i jakościowo według mnie mocno odbiegał od g9300. Co do aukcji na alle to jest tez na olx i jeżeli to tej samej osoby to zegarek trochę dojechany jest i chyba celowo fota na alle z sieci

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Gadałem z tym Mirek, dzisiaj ma dosłać mi dodatkowe fotki ale od razu uprzedził, że ślady użytkowania są widoczne. Mogę wiedzieć, gdzie zakupiłeś swój egzemplarz? Nie widziałem nigdzie tej wersji z gwarancją ZIBI ;/

Oj, umknęło mi. Przepraszam w takim razie ;) mnie chyba właśnie ten model najbardziej się podoba, stąd od razu skojarzyłem go z wymienionymi, wymaganymi funkcjami :)

Co kto lubi, mnie szczególnie lewa strona zegarka odpycha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem także na alle używanego. Pierwszy właściciel posiadał go rok, ale pisał ze nosił go sporadycznie i dbał o zegar, co okazało się prawdą:) ponoć jego kolega sprowadził kilka egzemplarzy ze stanów i od niego kupił ale coś im się tu nie zgadza, bo mam do niego gwarancje do 2019 w zibi ale nie wnikalem;p ogólnie jest to mój jedyny zegarek, noszę go codziennie i raczej nie chucham nie dmucham na niego, towarzyszy mi na siłowni itp. A do dziś prezentuje się bardzo dobrze ;) nie mam się zreszta co martwić bo jak GitBit zauważył mam zakupione do niego nowe wdzianko, więc na ciężkie dni sprawie ze zegarek będzie jak nowy co jest piękne w zamyśle G-shock'ów:d

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem także na alle używanego. Pierwszy właściciel posiadał go rok, ale pisał ze nosił go sporadycznie i dbał o zegar, co okazało się prawdą :) ponoć jego kolega sprowadził kilka egzemplarzy ze stanów i od niego kupił ale coś im się tu nie zgadza, bo mam do niego gwarancje do 2019 w zibi ale nie wnikalem;p ogólnie jest to mój jedyny zegarek, noszę go codziennie i raczej nie chucham nie dmucham na niego, towarzyszy mi na siłowni itp. A do dziś prezentuje się bardzo dobrze ;) nie mam się zreszta co martwić bo jak GitBit zauważył mam zakupione do niego nowe wdzianko, więc na ciężkie dni sprawie ze zegarek będzie jak nowy co jest piękne w zamyśle G-shock'ów:d

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hmm to miałeś szczęście :D

A mogę jeszcze wiedzieć ile +/- Cię zegarek kosztował?

Ja również mam możliwość zakupu bezpośrednio w USA beż żadnych dodatkowych opłat no ale wtedy gwarancji brak... :/ 

A jednak te 6 lat to jest coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+/- 500 pieniędzy :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szczęściarz! :D

Dawno kupiłeś? Dasz mi namiar na gościa? :P

Nie ważne jak te gwarancje podrabia, oby były honorowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w tamtym roku w okresie letnim ;) cieżko byłoby mi teraz znaleźć jego namiary, ale jeżeli chciałbyś od niego ten sam model to nie na co liczyć a zegarki jego kolego tez powędrowały w świat ;p a raczej w Polskę;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah rozumiem, no nic. Pisze już po różnych mniejszych sklepach, może gdzieś kiedyś się pojawi taki dla mnie : P

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponegociuj z kolesiem co ma na alle czy olx w sumie nie wiem czy to tej samej osoby. Może zegarek ma ślady użytkowania ale pasek i bezel kupisz za ok 100 zł i masz praktycznie nowy zegar;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie on dość dojechany jest, także musiałbym to powymieniać. W sumie spróbuję negocjować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc nie chce slyszec o cenie nizszej niz 600zl. A i nie wiadomo czy za tyle by oddal...

Wlasnie przymierzalem klasyczna wersje g9300. Lezy bardzo fajnie. Przy okazji kobietka dzwonila gdzies do dostawcy i bardzo prawdopodpbne ze 9300GY juz nigdy nie trafi do oficjalnej sprzedazy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo widziałem ze ten zegarek wystawiał za 900 zł a ze nie było pewnie zainteresowania to nieco obniżył pułap ale jak widać 600 zł to minimum więc musisz się zastanowić ;) ja mino wszystko bym poczekał bo raczej nikt nie odkupi od niego tego zegarka w tej cenie i z czasem może nie będzie już za niego tyle chciał więc będziesz mógł kontynuować negocjacje ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm w archiwalnych ofertach sklepów z przed 6-7msc on kosztował 670-690zł... Więc on ma chyba coś z głową jeśli liczy, że za tyle pójdzie. No chyba, że komuś do kolekcji brakuje ale to wtedy sobie z zagranicy sprowadzi nowy. 

Narazie nadal się rozglądam jak nie uda mi się znaleźć limited edition to wezmę zwykłego, też fajnie się prezentuje : )

 

@edit

Obecnie negocjuję z TT, może zaproponują mi coś ciekawego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem wersje podstawowa ale jednak coś mi w niej brakowało ;p chciałem mieć właśnie coś co bardziej się wyróżnia. A to ile życzy sobie koleś to jego sprawa ;p tj. Pisałeś, ze masz info ze te zegarki już raczej nie trafia na rynek to stają się automatycznie bardzo rzadkie do nabycia. Ja np. Chorowalem swojego czasu na model gdf100bb i jedyne oferty były na ebayu i za używane sztuki zyczyli sobie ponad 1000zl gdzie nowy kosztował ok. 600 zł.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% się z Tobą zgadzam, ale gdyby to był zegarek nowy albo prawie nowy, u nas już ich nie ma i pewnie nie będzie ale z USA za 200USD sprowadzam taki sam nówkę sztukę, tylko że z roczną gwarancją, nawet nie wiem ile tutaj zostało ale to i tak raczej gra nie warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z 3 miechy temu był na Allegro GY używany za 380 w nie najgorszym stanie wiec tez kwestia cierpliwości ;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba już mam kolejny zegarek w kolejce :D

Teraz najprawdopodobniej wezmę zwykły, jeśli się spisze to będę się za limited edition do kolekcji rozglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kacprzak1991 gdf100bb był 2,5 roku temu w PL nawet i za trochę ponad 500 zł. Natomiast swego czasu były nówki G-9300 GY ale najtańsze chodziły po prawie 700 zł. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.