Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Majkk

Casio GW-7900B vs Casio G-9300

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę podejrzanie niska i nie ma tel kontaktowego, a mi nic nie odpisał... Gdybym miał bliżej to bym mógł nawet się przejechać zobaczyć bo nie wierzę w tą cenę jeśli zegar jest w 100% ok ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem do goscia,bo cena piekna jak za zegarek w takim stanie...hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, odpisał mi. Nie bawi się w pobrania, jedynie wpłata na konto, albo odbiór osobisty niby.

Sam nie wiem, ale cena jest zbyt piękna, żeby była prawdziwa :) Jak ktoś go kupi i będzie ok to niech da znać to mu się pogratuluje :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wplata na konto i przyjdzie "chinski mudman" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w takie okazje.

Jak ostatnio była podobna okazja na bazarku to nabywcy zostali bez zegarka i kasy.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie tego, to oszust na 99,9%.

Poprosiłem o dodatkowe foto.

27.12 zegarek miał mikro wgniotę na bezelu, a 12.01 już tego nie było, poza tym 1 zdjęcie było skopiowane z allegro z aukcji, która skończyła się w grudniu i są w niej inne papiery.

Na dodatek kto robi fotki 2 miesiące przed sprzedażą jeśli nagle są mu potrzebne pieniądze bo został okradziony i chce sprzedać zegarek tak tanio, żeby kupić telefon bo mu ukradli? :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo do przewidzenia. Ja jednak chyba pogram mu na nerwach i poprosze o adres do odbioru osobistego :P

Zobaczymy jak zareaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa.. Jeśli olx to tylko i wyłącznie odbiór osobisty.. Zresztą w samym serwisie o tym trąbią, ostrzegają jednak naiwniaków nie brakuje.. Ale co tam, daleko szukać nie trzeba, sam się naciąłem w zeszłym roku na podobną okazje za dokładnie takie same pieniądze, zaufałem i po dziś dzień ani zegarka ani pieniędzy. <_<
Mam jednak nauczkę na przyszłość i teraz omijam tego typu oferty szerokim łukiem.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko w temacie!! Piekne sledztwo kamilspider!! Przynatmniej ludzie z forum nie dadza sie nabrac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jedynie wpłata na konto, albo odbiór osobisty niby...

Takie oferty należy szerokim łukiem omijać ;-). Napisałem, że chętnie odbiorę zegarek osobiście. W odpowiedzi "usłyszałem", że obecnie jest (osoba sprzedająca) na wyjeździe i jedyna forma realizacji transakcji to, wpłata na konto, a zegarek wyśle "mama". Oczywiście "mama" nie może pokazać zegarka, bo się na tym nie zna ;-)

 

PS. Zgłosiłem "naruszenie zasad", bo jeszcze naprawdę ktoś się natnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to kłamczuszek jeden...ale nie z nami te numery!!

I wez tu byc uczciwy...chociaz moj mudi poszedł przez olx-a za pobraniem i wszyscy zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Ray dzięki ;)

Ark, a widzisz, a mi podesłał fotkę jak poprosiłem :D już się do mnie nie odzywa bo za dużo węszyłem :D

Na Olx można kupować, ale jak się kogoś zna, albo istnieje możliwość wysyłki za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości, poczta pl nawet udostępnia taką usługę za ok 7zł, więc nie ma problemu.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no i załatwiliście chłopaka :(

Coś mi odpisał ale nawet nie zdążyłem przeczytać bo już go OLX odpowiednio potraktował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam:)...a wcale nie i tak powinno byc,bo niedlugo wszyscy wszystkich beda robic w ch...a!!Cwaniaczek jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.