Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty 2/2015 Paweł Jankowski,

Rekomendowane odpowiedzi

Warsztaty były mistrzowskie, właśnie o tego typu zajęciach myślałem i się nie zawiodłem. A mój nowy klubowy zegar zrobił w rodzinie furorę.

 

Dzięki wielkie prowadzącym i organizatorom oraz współuczestnikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Potwierdzam, fantastyczne warsztaty.

Może następne zróbmy z tworzenia tarcz do zegarków - w końcu skompletujemy cały zestaw do dzisiejszego werku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała próba tego co dziś było na warsztacie

 

oraz podziwiane wyroby dzisiejszego Profesora z łódzkiej manufaktury, Pawła Jankowskiego 

post-69167-0-76473400-1426346410_thumb.jpg

post-69167-0-31475000-1426346535_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie pochwale i przy okazji dziękuję organizatorom za dużą dawkę wiedzy i mile spędzony czas.

 

 

A tak to wygladalo na początku

2rxv509.jpg

 

pierwsze elementy na swoim miejscu

2mcc83t.jpg

 

zaczyna cos to przypominac

2ev9ky0.jpg

 

czas nawinąć sprężynę

a4o3sy.jpg

 

no i po najtrudniejszym czyli balans juz zamontowany

2e6ahw1.jpg

 

juz cyka i odmierza czas

a085fl.jpg

 

Teraz musze jakąś tarcze sobie wydrukowac i podstawke zmontować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Wam bardzo dziękuję za dzisiejszy ranek na Starym Mieście. Było sporo zabawy, nauki i wypieków na twarzy. Każdy "chodzik" ruszył ! O dokładności chodu nie będziemy tu rozprawiać bo nie o to w tych zajęciach chodziło. Jeśli ktoś zada sobie trud i jakoś ten mechanizm obuduje, to proszę pochwalcie się tym. Obudowa musi być sporo większa bo sprężyna przy rozwijaniu podczas pracy wychodzi dużo poza obrys mechanizmu !

 

Naszego dzisiejszego Mistrza - Pawła Jankowskiego chwalcie sami po swojemu :)  Należą Mu się wielkie brawa za to co robi dla klubowej aktywności pt. Warsztaty Zegarmistrzowskie. To już drugie spotkanie z Pawłem w roli wykładowcy. Mam nadzieję że jeszcze nie raz podzieli się z nami swoją wiedzą. Pawłowi tym bardziej dziękuję, bo dla Niego przyjazd do Warszawy to jednak mała wyprawa. 

 

Dobrze się stało że był z nami Janek Szymański. Jak zwykle skromny i starający się nie narzucać swojej osoby. Był bardzo pomocny podczas zajęć. A, skoro się uaktywnił i dobrze się czuje w klimatach sobotnich spotkań, to oczywiście stworzę Mu okazję żeby częściej występował jako nasz nauczyciel.

 

Do zobaczenia na następnych warsztatach :)    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty były naprawdę świetne - mechanizm raźnie sobie tyka, a ja cały czas nie mogę się nadziwić, że sam go złożyłem :)

 

Bardzo fajna inicjatywa i niezwykle owocne spotkanie (a "wartością dodaną" była tu możliwość obejrzenia na żywo Regulatora i Deja Vu)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne Podziękowania dla wszystkich uczestnik warsztatów

Mam nadzieje ze było fajnie i zabawnie

Pozdrawiam i Proszę bez tego mistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite warsztaty, ja również bardzo dziękuję wszystkim prowadzącym, angażującym się i współuczestnikom. Super atmosfera i przede wszystkim zdobyta wiedza :)

No i chodzik :) powód dumy i uśmiechu, dla każdego.

 

Przypuszczam że Warsztaty będą cieszyły się coraz większym powodzeniem :)

 

Raz jeszcze podziękowania wszystkim.

Darek

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów i prowadzących. Miła i przyjazna atmosfera wsparta niesamowita wiedzą i otwartością wszystkich prowadzących sprawiła, że warsztaty były czymś więcej niż tylko zabawą w składanie chodzika, lecz lekcją pełną praktycznych porad, których trudno i próżno szukać w literaturze.    


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Będę wdzięczny za przesłanie zdjęć bym mógł je umieścić na naszym Facebooku. Podajcie też swoje nicki to podpiszę zdjęcia.

 

mój mail podam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Ja również bardzo dziękuję.Takie warsztaty to super sprawa i mam nadzieję, że jeszcze nieraz będę mógł w takich uczestniczyć. 

 

Wielkie podziękowania dla Pawła, który dostarczył materiały dydaktyczne i służył pomocą oraz dla pozostałych zegarmistrzów, którzy nas cierpliwie wspierali :)

 

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.