Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Kreatywność nowych użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego @ NEMOXX

To nie 'towarzystwo wzajemnej adoracji" a towarzystwo pasjonatow zegarkowych.

 

Wiekszość pytan juz padla -wiec nie jest problemem skorzystać z forumowej wyszukiwarki.

 

"Ten dzyndzel co sie tam kiwa w zegarku raz w jedna ,raz w drugo stronę " to niestety nie wahnik tylko balans....( patrz wyszukiwarka)

 

Za ilosć postow nikt nikomu nie placi....

 

Witamy serdecznie i zyczymy milej lektury oraz pasjonujacych rozmow ...,no i super zegarkow. :-)

 

Edit: Dzięki Piotr-wahnik oczywiście.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i chyba mi jeszcze jeden dzionek karencji został.

Jeśli mam być szczery, to ta karencja trochę zniechęca do forum.

 

Fakt, wszyscy Ci wpadający na chwilę są niezadowoleni, że trzeba czekać na wycenę lub sprzedaż na bazarku...

Ja to bym bardziej zaproponował, żeby po jakimś okresie, np roku usuwać ustawowo konto użytkownika, który nie może wytrzymać z jednym zegarkiem dłużej niż miesiąc... Myślę, że wielu uchroniłoby to przed postępującą chorobą uzależnienia  B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wprowadzeniu 7 dniowej karencji na pisanie postów i zalewie pytań na SB "czemu nie mogę..." , przerzucono się na dział "Przedstawiamy się" gdzie dodatkowo pojawiają się różnego typu zapytania....

Aktualnie "na topie " jest "aktualizacja statusu" ....

Czy ktoś ma jakiś pomysł by nowi forumowicze czytali regulamin?

 

Moim zdaniem robi się w zaistniałej sytuacji bałagan ,większy niż przed wprowadzeniem obostrzeń .

Moim zdaniem to jest właśnie największy problem... obostrzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azina, to nie jest żaden problem dla aktywnych użytkowników. To jest sposób na to, żeby odsiać osoby, które raczej tu nie będą pasować, przez co forum będzie bardziej merytoryczne i niezabałaganione. To jest problem dla tych, którzy rejestrują się, żeby za przeproszeniem nas*ać i pójść, a oto dlaczego tak myślę: jeśli ktoś nie ma czasu i cierpliwości odczekać 7 dni i poświęcić ich na zapoznanie się ze strukturą forum, z atmosferą i zasadami na nim panującymi, to raczej nie będzie w stanie sklecić niczego więcej niż tylko: "Elo, elo, 3-2-1-zero, yoł, jaki byśta polecili sikor do najnowszych szelestów Adodisa". Takich użytkowników nie stać intelektualnie na to, żeby poszukać, zapoznać się z tym co napisane, wyciągnąć wnioski i zapytać wtedy, kiedy rzeczywiście nie mogą znaleźć odpowiedzi. A przegrzebywanie się przez 100 takich samych NOWYCH tematów, w których nowe osoby pytają za pomocą równoważników zdań i emotów o to samo nie jest wygodnie dla nikogo. Forum to nie facebook, żeby każdy miał być członkiem, i nikt na ilość tu nie idzie. Nie chcesz czekać 7 dni - trudno, nie płacisz za to, żeby wymagać, i nikt na siłę nikogo nie będzie tu trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudz ie. 7 dni to pikus w porownaniu z tym, jaka litanie trzeba wpisac na niemieckim forum bez gwarancji, ze Cie przyjma. Co ciekawe jednorazowo potrafibyc tam kilkanascie tys osob.

Takze u nas nie jest zle.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja straciłem swoje konto bo byłem nieaktywny, choć czasem wpadałem poczytać. Musiałem ponownie się rejestrować. :P Nie kocham zegarków na tyle żeby cały czas o nich rozmawiać u mnie jest to raczej "napadowa" miłość. Następnym razem poproszę o mejla. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadaj bajek. Żadne konto na forum nie zostało jak dotąd usunięte z powodu nieaktywności.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba pomylił forum. :)

Jest takie drugie forum zegarkowe, gdzie konto jest usuwane po jakimś czasie od bezczynności ;)

Wiem, bo musiałem założyć ponownie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innym wymiarze kolegę zlikwidowali:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc OT, teraz żeby zachować konto czasem pospamuję -ale w granicach rozsądku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba rejestrująca się tylko dla jednego posta? psuje ,,statystykę". Można by w regulaminie zamieścić zapis, że użytkownik nie wykazujący przez pierwsze dwa tygodnie założonej aktywności jest usuwany. Chodzi mi o takich właśnie jednopytaniowców.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

No widzisz, ta się chyba składa, że takie osoby poprawiają statystyki, nie psują :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co komu z tych statystyk?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Dajcie spokój z tymi statystykami. 

 

Zaraz zaczniecie liczyć "yield" forum, optymalizować pisanie postów i wdrożycie jakąś six sigmę... Bez przesady. Forum, to forum i jednopytaniowcy zawsze byli, są i będą. 

 

Takie jest odwieczne prawo natury :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co komu z tych statystyk?

Co piąty człowiek to Chinczyk ,więc jak ktoś ma sześcioro dzieci i żadne nie jest Chinczykiem to nie mieści się w statystyce ( lub żona go nie zdradza) :-). też statystycznie:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ale co komu z tych statystyk?

To może odwrócimy pytanie:

 

Co komu z użytkownika zarejestrowanego 3 lata temu, wtedy też napisał jedyny post?

 

A może jednak chodzi o liczbę zarejestrowanych użytkowników a nie o liczbę aktywnych ?

Bo jest inne wytłumaczenie niż statystyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takim dociekliwy na Twoim miejscu nie był, bo znowu "ktoś" komuś zaproponuje sparing  :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że użytkownik który po roku od rejestracji nawet sie nie logował powinien być usunięty. Na forum są użytkownicy, którzy czytają tylko a nie pisza. Ci którzy zadali pytanie i ich nie ma to trzeba wyczyścić i tyle.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Oczywiście, że ważne jest logowanie, a nie radosna twórczość. Nie chodzi o zmuszanie użytkowników forum do pisania raz na rok.

Ale np mamy zarejestrowanego użytkownika o nick jacek:

 

jacek

Rejestracja: 13 mar 2011
Poza forum Ostatnio: mar 13 2011 20:45

 

Dodam, że ilość postów: 0

 

Czy sądzicie, że gość pamięta hasło do logowania?

Jaką stratę poniesie, gdy jego konto zostanie zlikwidowane?

A co straci forum po takiej likwidacji?

 

I dodam, ze nie zamierzam zmieniać nicka, nie zależy mi na jego "uwolnieniu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick to ja chciałem uwolnić, gość Cezar był tu ostatnio parę lat temu...ale zły mod ;) nie dał zgody....

I mam kropkę :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do twojej kropki to przypomniała mi się moja historia z pewnego forum. Założyłem sobie konto i jakoś na szybko dałem nick z "ł" i co wchodziłem w swojego nicka to mnie przerzucało do profilu gościa co to miał nick taki jak ja tylko zamiast "ł" miał "l". Napisałem do najwyższej rady o zmianę nicku, ale dłuższy czas nie odpowiadali więc założyłem drugi profil. Po dwóch dniach wrzucili mi na oba blokadę bo stwierdzili, że kombinuję i  z tego samego IP utworzone są dwa profile.

Nie do tematu, nie na temat,  ale mi się tak przypomniało od tamtej pory miałem zawsze dokładnie przemyśleć nick, ale i tak nic z tego nie wyszło.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

Cezar bez kropki siedzi aktualnie w pudle wyjdzie za lat 7 i będzie należał do najaktywniejszych na forum

a może coś pomyliłem.... no nie wiem ,ale to jego konto i to on powinien je likwidować ,

....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń do niego, niech podejmie męską decyzję...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Tam chyba sie da dzwonic tylko w jedna strone  ;)  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.