Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LESZEK13

Zegarek Sława

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość nabycia takiego zegarka sprzedawca chce około 100 złoty czy warta Zegarek nowy nie używany jedynie ktoś wygrawerowal napisy na deklu

post-59611-0-23334600-1425146537_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pytać w temacie "co to za zegarek..." a nie zakładać nowy temat. Za tyle bym brał.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się podoba to bierz, ani za tanio ani za drogo za taki stan to w sam raz patrząc na allegro i bazarek tutaj.

Ja dorwałem w takim stanie za 60 i cieszyłem się jak głupi w pokrzywach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pytać w temacie "co to za zegarek..." a nie zakładać nowy temat. Za tyle bym brał.

jestem nowy co widać nie potrafię się jeszcze poruszać po klubie.Na meila mogę wysłać lepsze zdjęcia mam zrobione ale w większym formacie i tu nie potrafię ich dodać m-eil do mnie [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co chcesz komuś wysyłać zdjęcia na maila  :mellow: Wydaje mi się że uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie. Cena 100 zł za ten zegarek w takim stanie jest do przyjęcia. Można kupić oczywiście taniej - okazyjnie lub drożej - patrz portale aukcyjne. Więc jeśli zegarek ci się podoba i chcesz go mieć to kupuj. Ja taki posiadam i jestem z niego zadowolony  :D


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.