Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamilspider

Elegancki Casio Edifice do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś eleganckiego Casio (lub inny) na bransolecie czyli pewnie z serii Edifice, musi spełniać kilka kryteriów:

-cena do max 800-1000zł -to jest cena nieprzekraczalna :)

-solar

-radio

-ma się podobać właścicielowi ;)

-...może być "używany", ale w takim stanie, żebym nie mógł zobaczyć tego używania

-nie musi być z pl

Co polecicie? Mile widziane linki :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

W tych pieniądzach kupiłbym citizena lub seiko.

Gwarantuję jakość i fun w 100% lepszą  :) .

Poszukaj tu: http://www.dutyfreeislandshop.com/- polecany sklep, sam kupowałem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie podobają mi się Seiko... ;)

Dzięki za stronkę, na pewno ją przejrzę.

Ogólnie lubię Casio :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz przejrzałem tę stronkę, ale musiałbym celować w przedział 200-300US, a te które są fajne przekraczają już budżet...

Bartecky Twoja propozycja bardzo mi się podoba :) O ile pierścień dookoła tarczy jest całkiem czarny, a nie wpadający w brąz to nie mam uwag do wyglądu :)

 

Czyli na chwilę obecną mamy EQW-M710 i EQW-M1100, teraz powiedzcie który fajniejszy? :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EQW M710 ma klasyczne mocowanie bransolety zawsze można łatwo zmienić na pasek

A musisz mieć na pewno ten WaveCeptor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, żeby był bo jak kupie ten zegarek to myślę, że z 5-10lat będę go trzymał i chcę mieć full opcje :-)

Chyba jednak bardziej mi się podoba EQW-1100 ale jest droższy.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zobacz jeszcze na CB0017-03W do kupienia na Duty Free I. Co prawda to nie Casio ale Citizen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może EFB-503sbd tylko nie wiem czy on ma WC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, to zupełnie nie moja bajka...

Wolałbym coś w stylu tamtych dwóch Edifice.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie znajdziesz Edifice z radiem chyba że używanego. W Twoim przedziale cenowym to tylko seria Casio Lineage 

LCW-M100TD-1AJF z radiem Multiband 6.

Bardzo dobre są Edifice z serii EQS brakuje im tylko radia i szafiru ale za to masz bardzo dokładny mechanizm, solar i 5 niezależnych silniczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Przemyśl to radyjko, bez niego jest sporo możliwości  :)

Mnie z casio edifice najbardziej się podoba EQS-A500DB   :)

Potem ERA-20DB  :)

A jeśli radio jest niezbędne, to tylko ten, mistrz edifice - EQW-A1110DB ale trochę musisz dołożyć  ;) - jest jeden na naszym bazarku, spróbuj coś urwać  :)

EQW-A1110DB-1A%20(1).jpg

lub ten mistrz -EQW-A1200, ale już w ogóle poza zasięgiem  ;)

Casio-EDIFICE-EQW-A1200DB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który byście wybrali EQW-M710 czy EQW-M1100? Patrzyłem na ich funkcje, ale chyba znacznych różnic nie ma?

Ile szykować na używkę w super stanie?

 

01 marzec 2015 - 21:48

Jeszcze dokładam do listy ECW-M300EDB-1AER, ale będzie raczej jako ostatni w kolejce.

 

10 marzec 2015 - 20:35

I w końcu mam EQW-M1100 :D Zegar jest piękny, świetnie wykonany i dokładnie w takim stylu jaki lubię. Jestem super zadowolony bo właśnie coś takiego chciałem!

Jest to mój pierwszy Edifice, więc pierwsze podejście nie obyło się bez konieczności zajrzenia w instrukcję obsługi ;)

post-78564-0-94554500-1426015979_thumb.jpg


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.