Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafszcz

potrzebny pasek do omegi speedmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuje brązowego skórzanego paska do omegi speedmaster pro. interesuje mnie cos w stylu i kolorystyce jak ten na zdjeciu, taki byłby idealny. Czy ktos ma namiary na kogoś kto moze taki pasek zrobić??

 

post-73056-0-78864400-1425458073_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby to był pasek typu NATO.

post-73056-0-05160500-1425458871_thumb.jpg

post-73056-0-96496500-1425458879_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz wiadomość do kolegi igory76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Wypowiem się trochę obok jako posiadacz Speediego i paskowy eksperymentator ;) weź pod uwagę, że taki pasek dość mocno podniesie Ci zegarek na nadgarstku - do 13,5mm z już odstającym deklem, który wizualnie odsuwa zegarek od ręki, dodasz takim skórzanym nato najprawdopodobniej około 2,5-3mm (zaś 2mm to minimum) - uzyskasz więc po pierwsze zegarek 16 (jak nie więcej) milimetrowy na ręku, po drugie zaś stworzysz wrażenie, że zegarek wisi nad ręką. W praktyce będzie to wyglądać dobrze tylko jak masz konkretny nadgarstek i oprzesz zegarek na rękawie bluzy czy swetra. O tyle więc warto zastanowić się nad takim paskiem, bo choć faktycznie wygląda genialnie na zdjęciach, to jednak w praktyce może być suboptymalny.

Co do samych twórców - za AD_ex polecę Filipa. Robi perfekcyjnie wykonane paski dopracowane do ostatniego detalu (i zna się na paskach do speedmasterów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna mialem wersje odrobine mniejszą, reduced. I powiem szczerze, ze na czarnym pasku skórzanym wygladała super. Od niedawna jestem posiadaczem wersji pro, na bransolecie. Skórzany pasek nato, czarny juz kupiłem, czekam na dostawe i zamiennie potrzebuje jakis taki fajny vintage brąz porządnej jakości. Pasek typu nato ma jeszcze jedna wazna zaletę, a mianowicie wymiana na inny to raptem 30sek. :) Co do podniesienia zegarka, to chyba nie bedzie wiele gorzej od tego z wersją reduced...może... mam nadzieje, ze nie bedzie źle. Lada chwila dostane czarny to ocenie. Dziekuje za namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Gratuluję świetnego zegarka w takim razie - wstaw koniecznie zdjęcia ;)

Co do paska - reduced jest jednak trochę niższa. Na Twoim miejscu bym ocenił wpierw w takim razie na tym czarnym pasku, jak będzie ok to zazdroszczę nadgarstka i wtedy faktycznie nic tylko brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję.

Zdjęcia wstawie niebawem. Zegarek faktycznie świetny. Reduced też fajny, ale niema startu do wersji pro. Ale cena też x2. Mam go  2 tygodnie jestem pod duzym wrażeniem, jakości, zegarek na lata...Kupiłem używkę w stanie idealnym, w zasadzie jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, paseczek zrobiony, wyszedł super, poniżej zdjęcia. Pasek wykonany przez MKLEATHERS, polecam gościa.

 

speed1.jpg

 

speed3.jpg

 

 

speed8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyszedł. Wrzuć fotkę nadgarstkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem, gratuluję zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłbym w delikatnie bardziej intensywny odcień brązu. Bardzo ładnie składają się kolorem przeszycia z kolorem lumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.